Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 6:58 pm

Για λιγη ωρα εχασα την γη κατ'απ'τα ποδια μου κυριολεκτικα. Οι ανθρωποι γυρω μου απομακρυνθηκαν και ενοιωσα μια μποτα που μαλλον ανηκε σε Marine, να παταει την πλατη μου.
---Κυριες και Κυριοι!! Μας συγχωρειτε για την βιαιη αυτη εισβολη! Συγγνωμη που διακοπτουμε την ευχαριστη βραδια σας, αλλα απο εμπιστες πληροφοριες, μαθαμε οτι μεσα σε τουτη την αιθουσα κρυβοταν ενας πειρατης της νεας γενιας πειρατων, ενας πειρατης που κατηγορειται για συμμετοχη στο πληρωμα του Captain Woonan, για δολοφονικη επιθεση στο Κarate island, και ταραχες σε Εlfheim island, Zarzara Town, Μejis island και Endless Waste.
Ο πειρατης αυτος ονομαζεται Silver Elf !

Σε αυτο το σημειο ενοιωσα το χερι του να αρπαζει τα μακρια μαλλια μου πονώντας με και να σηκωνει το κεφαλι μου ωστε να φανει το προσωπο μου. Εστρεψα το βλεμμα μου και ειδα οτι με το αλλο του χερι κραταγε μια προκυρηξη η οποια ειχε πανω μια φωτογραφια μου και απο κατω το ποσο των 9.000.000 belli !!
"E? Πως εγινε αυτο? Ποτε απεκτησα bounty?? " σκεφτηκα με μια δοση χαρας επειδη τωρα ξεκιναγε η αληθινη περιπετεια. Καμποσοι Marines ομως με σηκωσαν και με οδηγησαν εξω ενω ακουγα τον Μarine να λεει
---Αυτος ο εγκληματιας θα οδηγηθει παρ'αυτα στο νησι Eluria! Για να δειξουμε σε ολους ποσο καλη δουλεια κανουμε ως υπερασπιστες της δικαιοσυνης!!


Τελος....Συνεχεια σε Εluria
Back to top Go down
Eustass Kid
Administrator
Administrator
Eustass Kid


Όνομα Χαρακτήρα : Eustass ''Captain'' Kid
Posts : 3846
Location : New World
Join date : 2013-03-05
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSat Apr 06, 2013 12:41 pm


Όνομα χαρακτήρα: Silver Elf

P.o.M. Points: 17

Belli: 54.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Καλούτσικη η ιστορία. Είχες όμως μερικά λάθη.. Ο Puppu είναι πειρατής οπότε λιγάκι δύσκολο να συνεργάζεται με τους marine ( http://onepiece.wikia.com/wiki/Puppu )
Ανέλυσες καλά τα συναισθήματα των πρωταγωνιστών, αλλα σε κάποια φάση το ψιλοέτρεξες. Επίσης δεν μου άρεσε που οι φρουροί σε άφησαν να μπεις τόσο εύκολα.Ναι μεν τους δωροδόκησες αλλα ήταν κάπως το γεγονός. Σε μια τέτοια εκδήλωση (στην οποία ο ίδιος λες πως έπρεπε να προμηθευτούν εισιτήριο για να μπουν) δεν νομίζω να είχαν μόνο δυο φρουρούς στην είσοδο . Απο εκεί έχασες. Επίσης στο πρώτο ποστ δεν μετράει η ανακεφαλαίωση της προηγούμενης ιστορίας στο κομμάτι της βαθμολόγησης (άσχετα αν είναι καλό για τον αναγνώστη) . Καλύτερα βαλ το σε σπόιλερ κάτω απο τα λινκ των ιστοριών σου και κάνε τα πρώτα σου ποστ πάνω απο 5-6 σειρές (αν θέλεις).. Παω να διαβάσω και την συνέχεια στην Eluria afro
Back to top Go down
 
Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
»  Στα αδυτα της ομιχλης... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Αυτοκτονια του Silver Elf [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Tελος] Με ενα σμπάρο....κανένα τρυγώνι ! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Tελος] Υιοθετώντας την πειρατικη ζωη: η Κορυφωση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Emerald City-
Jump to: