Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 03, 2013 6:04 pm


Περιπου μια ωρα αργοτερα βρισκομασταν ηδη στην πολη και αφου πληρωσαμε με το παραπανω τον γερο, δωσαμε πολλα λεφτα επισης σε μια πανσιον για να μεινουμε.
Τα χρηματα που δωσαμε αξιζαν για πολυτελεστατο ξενοδοχειο και οχι για την κατσαριδα που τριγυρνουσε στην τουαλετα της πανσιον μας.
---Πως αισθανεσαι Elf που προλαβαμε την περιβοητη χοροεσπεριδα?
--- Τελεια...Πραγματικα τελεια...Ρισκαραμε τοσο πολυ και εν τελει τα καταφεραμε! Δυσκολευομαι να πιστεψω οτι εχθες βρισκομουν στο καταραμενο Torino Kingdom, κλεισμενος σε μια βιβλιοθηκη!!
---Οφειλω ομως να σε προσγειωσω καθως τιποτα δεν τελειωσε ακομα... Δεν ξερεις που ειναι η Rosalie...
To τελευταιο σχολιο του Charlie παροτι προσεγγιζε την αληθεια, με εκνευριζε οποτε τον καληνυχτισα δηθεν μουτρωμενος και κοιμηθηκα.

Το επομενο πρωινο, εχοντας παραμασχαλα το σεντουκι με τα χρηματα που βρηκαμε στο Torino Kingdom, βγηκα στην πολη για να βρω ενα κομμωτηριο για να με κουρεψει και να με ξυρισει. Βγηκα ανανεωμενος και ετρεξα στην αγορα να προλαβω τα πιο κομψα ρουχα για την βραδινη χοροεσπεριδα. Αγορασα ενα μαυρο ευλυγιστο ακριβο πατελονι με ενα μαυρο γιλεκο αντιστοιχα. Απο το συνολο δεν μπορουσαν να λειπουν ενα λευκο πουκαμισο και μαυρα μυτερα παππουτσια.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 03, 2013 6:08 pm

Το ιδιο μεσημερι φαγαμε με τον Charlie σε ενα ωραιο εστιατοριο και επιστρεφοντας στην πανσιον, πηρα εναν ελαφρυ μεσημεριανο υπνακο. Τα λογια του Charlie ομως ερχονταν συνεχεια στο μυαλο μου και δεν μπορουσα να κοιμηθω. "Και τί πως φτασαμε στο νησι Emerald στην σωστη μερα? Πως θα βρω την Rosalie μεσα στο πληθος το βραδυ? Αν της εχει τυχει κατι και δεν μπορεσε να ερθει?? Αν..." Τετοιες σκεψεις με βασανιζαν και με ψυχοπλακωναν.
---Eϋ Elf ! Ξυπνα! H ωρα ειναι εννια!! O Charlie στεκοταν απο πανω μου θυμιζοντας μου την μανα που ποτε δεν ειχα.
Εκανα ενα ζεστο μπανιο και ντυθηκα
---Charlie δεν θα ερθεις? ρωτησα καθως στεκομουν στην πορτα
---Μπα...Δεν ειμαι εγω για τετοια...Θα περασω αργοτερα...Να περασετε καλα!!
Βγηκα μονος μου στον δρομο οπου πηγα στην πιατσα για να βρω εναν αλογαταρη να με μεταφερει στην αιθουσα εκδηλωσεων. Βεβαια εκανα μια σταση σε καποιο σημειο για να αγορασω ενα κοκκινο τριανταφυλλο για την Rosalie.
To κακο ηταν οτι εφτασα στην εισοδο της αιθουσας μερικα λεπτα πριν τις 11 ενω η χοροεσπεριδα ξεκιναγε στις 10. Πηγα να μπω μεσα αλλα δυο σωματοφυλακες με σταματησαν.

Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 03, 2013 6:25 pm

---Nεαρε που πας? ειπε ο ενας απ'αυτους
---Θελω να εισελθω στην χοροεσπεριδα...απαντησα φυσικοτατα.
---Μπορω να δω την καρτα σου?
Αναρωτηθηκα για ποια καρτα εννοουσε και δεν μιλησα
---Χμ... το φανταστηκα... ειπε ο σωματοφυλακας.
---Μπορεις να πηγαινεις τωρα, ειπε ο αλλος
---Παιδια μισο λεπτο! Γιατι δεν μπορω να μπω? ειπα ενοχλημενος ενω παραλληλα αφουγκραζομουν να ακουσω την ομορφη μουσικη που ακουγοταν απο μεσα.
---Γιατι δεν εχεις καρτα! Που σημαινει οτι δεν εχεις κλεισει τραπεζι μεσα στο οριο που ειχε τεθει!! Μεχρι πριν μια εβδομαδα μπορουσατε να κλεισετε θεση...Τωρα το ζητημα εληξε!
Αυτα που ακουγα με εβγαζαν εξω απο τα ρουχα μου.
---Ρε παιδια! Αν ειναι δυνατον! Δεν μπορω να πληρωσω τωρα και να αγορασω μια καρτα??
---Δυστυχως οχι. Απαντησε ψυχρα
Αποφασισα οτι επρεπε να χρησιμοποιησω τα μεγαλα μεσα.Ανοιξα το σεντουκι με τα χρηματα και εβαλα στην τσεπη μου οσα θα μου χρειαζονταν μεσα, και κοιταξα τα υπολοιπα που ηταν και παλι παρα πολλα.
---Τι θα λεγατε να με αφηνατε να μπω αν σας αφηνα να μοιραστειτε το περιεχομενο τουτου του κουτιου?? Ανοιξα το καπακι του σεντουκιου και ειδα στα ματια τους να ζωγραφιζονται belli.
Οι δυο τυποι επικοινωνησαν με μερικες κινησεις των ματιων και ο ενας μιλησε
---Μπορεις να πας να καθισεις στο τραπεζι 31 που οι ανθρωποι που θα καθοντουσαν εκει μολις το ακυρωσαν...
---Το ηξερα οτι θα συνεννοουμασταν!! ειπα και μου εκαναν χωρο για να περασω μεσα.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 6:09 pm

Συνοδευτικα τραγουδια::



Μολις οι πορτες πισω μου εκλεισαν, το ολο κλιμα που επικρατουσε μεσα με συνεπηρε. Η ατμοσφαιρα ηταν αρρωστημενα παθιασμενη. Ευθεια μπροστα μου
υπηρχε μια αρκετα μεγαλη πιστα στην οποια ειχαν ξεχυθει πολλα ζευγαρια και
χορευαν τανγκο. Ελαχιστοι ειχαν μεινει στα τραπεζια τους οι οποιοι μαλλον δεν γνωριζαν να χορευουν ή δεν μπορουσαν για τον ενα ή αλλο λογο. Ενα αρκετα παραξενο γεγονος ηταν το οτι ολοι φορουσαν μια μικρη μασκα στο προσωπο τους ουτως ωστε να μην φαινεται. Μαλιστα, μολις μπηκα μεσα δυο κοπελες εμφανιστηκαν κρατώντας στις χουφτες τους τετοιες μασκες. Αφου μου τα εδειξαν επρεπε να διαλεξω μια.Πηρα μια στην τυχη και προχωρησα μερικα βηματα.
Η αισθησιακη μελωδια που μολις ξεκινησε να συνοδευει τα ζευγαρια που βρισκοντουσαν στην πιστα προερχοταν απο το πασιγνωστο ζευγαρι ερμηνευτων Roxanne και Gardel οι οποιοι βρισκονταν ορθιοι σε ενα βαθρο , στο κεντρο της πιστας. Μια ξαφνικη και δυσαρεστη σκεψη περασε απο το μυαλο μου και εκανε την καρδια μου να πονεσει πραγματικα.
"Αν η Rosalie ειναι η νταμα ενος απο τα ζευγαρια που ηδη χορευουν?"
Οι τυψεις και ενοχες που ενοιωθα επειδη αργησα τοσο πολυ, μετατραπηκαν σε
πονο και μια ταση για εκτονωση.


Last edited by Silver Latino Elf on Thu Apr 04, 2013 7:04 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 6:15 pm

Το τραγουδι του Gardel εδειχνε να επικοινωνει με το συναισθημα μου. Αρχισα να κατεβαινω ενα ενα τα σκαλια με την μελωδια να συνοδευει καθε μου βημα, σχεδον ρυθμικα:
"Rooooxanne "
ελεγε ο ερμηνευτης και ηθελα να παω και εγω εκει να ξεσπασω φωναζοντας
"Roooosalie!"
"Aλλα οχι... ειναι δυνατον να εκανε η Rosalie ποτε κατι τετοιο?"
Ο ερμηνευτης ομως εδειξε να ειναι σιγουρος :
"You don't have to sell your body to the night"
Εφτασα στην πιστα και αρχισα να εξερευνω ενα ενα τα ζευγαρια που χορευαν μεχρι να βρω την Rosalie. Γυναικες μελαχροινες, με σγουρα μαλλια και μπουκλες, χοντροι μηροι και κοιλιες χορευαν οσο εγω βρισκομουν στο κεντρο της πιστας κανοντας κυκλους μονος μου με ματια ζωγραφισμενα απο το αγχος.
"Οχι" σκεφτηκα "Εχει τοσο κοσμο εδω που δεν γινεται να την εντοπισω με τα ματια... Πρεπει να την βρω με την καρδια μου..."
Εκλεισα τα ματια μου και εβαλα το χερι στο στηθος. Εκανα ενα βημα μπροστα και αριστερα και ανοιξα τα ματια μου. Στο βαθος ακριβως απεναντι μου, στην ακρη της πιστας, ηταν καθισμενη μονη της η Rosalie. Ημουν σιγουρος οτι ηταν εκεινη.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 6:16 pm

Αρχισα να περπαταω με γρηγορο βημα προς το μερος της. Η μουσικη συνεχιζε να παιζει και πλεον η διασημη ερμηνευτρια Roxanne τραγουδουσε ενα επικαιρο για μενα τραγουδι.
"Τα λεφτα μου ολα δινω για ενα τανγκο..."
Συμβολιζε καλλιστα τα παθη που περασα για να βρεθω σημερα σε τουτη τη
χοροεσπεριδα. Πεταξα με πουλια, αντιμετωπισα Marines, πληρωσα οσο οσο και
να που βρισκομουν σε αυτο το σημειο εχοντας την απεναντι μου. Η καρδια μου
χτυπουσε δυνατα καθως προχωρουσα ακαθεκτος περνώντας μεσα απο ζευγαρια
εισπραττοντας τις υβρεις τους.
Οταν πλεον βρεθηκα μολις τρια μετρα μπροστα της, ειδα να εμφανιζεται ενας
ψηλος κοκκαλιαρης τυπος, με γυαλια μυωπιας και φακιδες ο οποιος της ζητησε
να χορεψουν. Εκεινη σηκωθηκε αργα και του εδωσε το χερι της. Μπροστα στα
ματια μου αρχισαν να χορευουν και ημουν σιγουρος οτι το εκανε επιτηδες.
Ειχαν ερθει σε αποσταση αναπνοης απο μενα που τους κοιταζα σαν στηλη
αλατος.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 6:18 pm

Η τυχη ομως ηταν με το μερος μου και ο τυπος κανοντας μια φιγουρα, του γλιστρησε η Rosalie μεσα απ'τα χερια... Μολις το ειδα, εβγαλα απο την τσεπη του σακακιου μου το κοκκινο τριανταφυλλο που ειχα αγορασει, και το κρατησα με το στομα μου. Εκανα μια κινηση μπροστα και αρπαξα την Rosalie παιρνοντας την θεση του φακιδιαρη.
Ειμασταν πια οι δυο μας...Μετα απο τοσο καιρο την ειχα μπροστα μου.
---Rosalie... ψιθυρισα καθως εσφιγγα το δεξυ χερι μου στο σωμα της.
---Elf...! Αναστεναξε και εκεινη αισθησιακα.
---Ποσο χαιρομαι που μου παραχωρεις αυτο το χορο...της ειπα ωθώντας την να
κανει μια σβουρα
---Σε ευχαριστω που ηρθες... ψιθυρισε παιρνοντας ενα ελαφρυ χαμογελο
Λιγες στιγμες αργοτερα, ο λυρισμος και ο ερωτισμος ειχαν κατακλυσει την ατμοσφαιρα και τις καρδιες μας. Τα ποδια μας αρχισαν να τριβονται, και να μπλεκονται με ταχυτητα με αποτελεσμα να τεινω το κεφαλι μου και να τις πω χαμηλοφωνα
---Τιποτα δεν θα μας χωρισει...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 6:21 pm

Εκεινη μου χαμογελασε με αγαλλιαση και το κομματι εληξε.
Τα υπολοιπα ζευγαρια ειχαν καθισει στα τραπεζια τους και μονο εμεις ειχαμε μεινει να στεκομαστε στο κεντρο της πιστας και να κοιταζομαστε στα ματια. Με μια γρηγορη κινηση εβγαλα την μασκα μου και τραβηξα και την δικη της. Πηρα το τριανταφυλλο απο το στομα και το παρουσιασα μπροστα της. Εκεινη το επιασε με τα χερια της και το εφερε στην μυτη της να το μυρισει. Τα κοκκινα σαρκωδη και υγρα χειλη της αγγιξαν ελαχιστα τα ροδινα πεταλα , και πετώντας το τριανταφυλλο με φόρα στο εδαφος, με επιασε και ενωσε τα χειλη της με τα δικα μου.
Ηταν τοσο μαγευτικη αυτη η στιγμη...
Aπλωσα τα χερια μου και αγκαλιασα την μεση της, αγγιζοντας διακριτικα και τους γλουτους της. Ενοιωθα σαν να μην υπηρχε κανεις εκει τριγυρω και να ειμασταν μονοι μας, εκεινη και εγω. Δυστυχως ομως ανοιγοντας τα ματια μου ειδα πολλα ζευγαρια ματια να με κοιτανε, και ετσι με μια κινηση του κεφαλιου μου της εδειξα την πορτα που εγραφε WC. Eκει θα ειμασταν σιγουρα πιο μονοι. Ανοιξα την πορτα και την αφησα να περασει πρωτη.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 6:31 pm

---Μα τι σκεφτοσουν οταν μας εφερες σε αυτο το μερος??ρωτησα ενω την κυνηγουσα
---Αυτο το μερος ειναι γεματο απο πλουσιους, επιχειρηματιες, Marines και ολη την "καλη" κοινωνια... Ηθελα ενα τετοιο μερος ως σημειο συναντησης γιατι μου αρεσει παρα πολυ ο κινδυνος... ειπε και αρπαξε τα πανω πανω κουμπια του πουκαμισου μου.
Αρχισε να τα ανοιγει ενα ενα οσο εκανα και γω το ιδιο...

Για λιγη ωρα ειχαμε παραδοθει ο ενας στον αλλον ολοκληρωτικα. Τα κορμια μας ειχαν ενωθει ως αποτελεσμα ενος ερωτα και οχι οπως την προηγουμενη φορα.
Εκεινη τη φορα την ειχα τελειως διαγραψει απο το νου μου. Μπορει να ειχα βιασει την Rosalie οντας υπο την επηρρεια της πειρατικης νοοτροπιας , των πιεσεων των πειρατων, αλλα και του αλκοολ, αλλα ειχα αποδειξει στην Rosalie με το παραπανω οτι ειχα μετανοιωσει, οτι ειχα βαθια πληγωθει και ο ιδιος απο εκεινη τη βραδια. Ετσι το διεγραψα απο την μνημη μου και μπορεσα να την διεκδικησω ξανα, χωρις τυψεις.
---Ξερεις... θα προτιμουσα ενα αναπαυτικο ξενοδοχειο και οχι το σκληρο πλακακι της τουαλετας... μου ειπε λιγο αργοτερα.
---Τοτε τι περιμενουμε! της ειπα και πιανοντας της το χερι, την οδηγησα εκτος της τουαλετας.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeThu Apr 04, 2013 6:42 pm

Βγαινοντας εξω, διαπιστωσα οτι υπηρχε μια αναμπουμπουλα...μια αναταραχη. Οι ερμηνευτες ειχαν σταματησει και κοιταζαν παγωμενοι προς καποια κατευθυνση. Στην πιστα ειχαν απομεινει μονο ελαχιστα ζευγαρια τα οποια επεστρεφαν στα τραπεζια τους γεματα αγωνια ή κινουνταν ανησυχα δεξια αριστερα. Κατι δυσαρεστο συνεβαινε και δεν ειχα καλο προαισθημα... Κοιταξα ψηλα, στην εισοδο του κεντρου, και ειδα να κατεβαινουν καμποσοι οπλισμενοι Marines κοιταζοντας δεξια αριστερα, σαν να ψαχνουν καποιον. Αναμεσα στους Marines αυτους διαπιστωσα και τον Puppu τον οποιο αποφυγαμε στο λιμανι μολις ηρθαμε.
"Οχι... Για μενα ηρθανε! " σκεφτηκα και αρχισα να σπρωχνω την Rosalie προς τα αριστερα που ηταν μαζεμενος αρκετος ορθιος κοσμος και απο πισω ηταν και οι κουζινες. Αν δεν σωνομασταν και οι δυο, τουλαχιστον επρεπε να εξασφαλισω οτι θα σωνοταν εκεινη.
Το ρευμα κοσμου παρεσυρε την Rosalie η οποια γρηγορα χαθηκε απ'το οπτικο μου πεδιο.
Δυστυχως για μενα ομως, ακουστηκε μια φωνη
"Να'τος!! Πιαστε τον!!" και ενιωσα ενα σχοινι να δενει σφιχτα τα ποδια μου απο τις γαμπες ριχνοντας με με το προσωπο κατω.
Back to top Go down
Sponsored content





Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό...  [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Τα λεφτά μου όλα δίνω για ενά τανγκό... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
»  Στα αδυτα της ομιχλης... [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Αυτοκτονια του Silver Elf [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Οι κρυφοί θαυμαστές [Tελος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Tελος] Με ενα σμπάρο....κανένα τρυγώνι ! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Tελος] Υιοθετώντας την πειρατικη ζωη: η Κορυφωση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Emerald City-
Jump to: