Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Mar 27, 2013 5:31 pm

Ήμουνα και πάλι στην θάλασσα αλλά τώρα ήταν τελείως διαφορετικά όχι μόνο είχα ένα έτοιμο μικρό πλοίο για να ταξιδέψω αλλά είχα και ένα devil fruit στα χέρια μου που δεν ήξερα άμα ήθελα να το φάω η όχι.Πήγα κι έκατσα στην κουζίνα και έβαλα το devil fruit πάνω στο τραπέζι κι άρχιζα να το κοιτάω,τότε από το μυαλό μου περνούσαν πολλά ερωτήματα ''Να το φάω ή να μην το φάω,τι θα γίνει άμα το φάω??,άμα μου καταστρέψει την ζωή???? ''  συνέχεια σκεφτόμουν και σκεφτόμουν αλλά τότε θυμήθηκα κάτι που μου είχε πει μικρός ο δάσκαλος μου ο Hijikata ''pashali να θυμάσαι πάντα στη ζωή σου,να κάνεις πάντα κάτι πριν το μετανιώσεις'' δεν είχα καταλάβει τη ήθελε να πει εκείνη την ημέρα αλλά τώρα κατάλαβα και δεν θα άφηνα κανέναν άλλον να φάει το φρούτο εκτός από εμένα γιατί όχι μόνο θα το μετάνιωνα στο μέλλον αλλά πάντοτε ήθελα να φάω ένα τέτοιο φρούτο τότε το άρπαξα στα χέρια μου κι άρχισα να το κοιτάω τώρα με πιο σιγουριά.Το περίβλημα του φρούτου όντος θύμιζε κάτι σε demon γιατί παρόλο που έμοιαζε το σχήμα του σε μήλο το χρώμα του ήταν μοβ κι παντού είχε κάτι σαν μαύρες γραμμές κάτι σαν ρήγματα σαν να είχε πέσει κάτω και είχε ραγίσει αλλά πλέον δεν έδωσα σημασία πλέον ήμουνα σίγουρος πως ήθελα να το φάω τότε το έφερα στο στόμα μου
και το δάγκωσα......


Last edited by pashalis hunder on Sat Mar 30, 2013 10:46 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Mar 27, 2013 9:15 pm

Μόλις δάγκωσα ένα κομμάτι του φρούτου αμέσως μου ήρθε μία πικρίλα στο στόμα μου προσπάθησα να βγάλω από το στόμα μου το κομμάτι αλλά δεν μπορούσα και έτσι το κατάπια ήταν το πιο απαίσιο πράγμα που είχα φάει ποτέ στην ζωή μου ''ελπίζω να αξίζει τον κόπο '' σκέφτηκα και κάθισα σε μία καρέκλα στην κουζίνα περιμένοντας το τι θα γίνει.Πέρασε λίγο η ώρα και δεν ένιωσα καμία αλλαγή ούτε σωματική ούτε πνευματική και έτσι στην αρχή νόμιζα πως όλο αυτό το θέμα με τα devil fruits ήταν ένα ψέμα αλλά μετά καθώς το ξανά σκέφτηκα είπα πως θα περιμένω λίγο ακόμα δεν θα μπορούσα να μάθω αμέσως τις δυνάμεις του φρούτου μου κι έτσι πήγα στο κατάστρωμα κι έπιασα το τιμόνι το πλοίου μου κι αφού το έφερα σε μία ευθεία και σταθεροποίησα το πηδάλιο πήγα κι έκατσα σε μία αναπαυτική θέση στην κορυφή του πλοίου μου με φόντο την θάλασσα.Σήκωσα πάνω το κεφάλι μου κι άρχισα να βλέπω τον καταγάλανο ουρανό ''Ας ελπίσουμε να μην χειροτερέψει όπως μου έγινε πριν λίγο καιρό'' σκέφτηκα και αποκοιμήθηκα. Μετά από λίγο καιρό άνοιξα τα μάτια μου σηκώθηκα κι κοίταξα τον ουρανό ακόμα καταγάλανος ήτανε,τότε έφυγε ένα βάρος από πάνω μου αμέσως σηκώθηκα και πήγα στο ''τιμόνι'' του πλοίου είδα πως δεν είχε αλλάξει θέση κι αυτό με χαροποίησε ιδιαίτερα αλλά καθώς κοίταξα στον ορίζοντα είδα μία μεγάλη μαύρη σκιά
-Πάλι νησί {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2788221432 μονολόγησα αλλά δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς θα πήγαινα εκεί πέρα
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Mar 27, 2013 11:07 pm

Δεν έχασα ευκαιρία και πήγα κάτω στην μικρή αποθήκη του πλοίου μου για να δω τι πράγματα μου είχαν δώσει εκτός από φαγητό.Καθώς κατέβηκα κάτω στην αποθήκη και άρχισα να ψάχνω τα πράγματα είδα ένα μικρό πακέτο που έγραφε πάνω yomiko
-Α ωραία η yomiko μου άφησε ένα πακέτο είπα κι άρχιζα να το ξετυλίγω σαν ένα μικρό παιδάκι όταν έπαιρνε δώρο για τα Χριστούγεννα, μόλις το ξετύλιξα είδα τη περιείχε μέσα το πακέτο.Έμοιαζε σαν ένα ρολόι χειρός όμως αντί να μου δείχνει την ώρα είχε πάνω μία σαν μία μικρή φουσκάλα που μέσα της είχε μία βελόνα που το ένα άκρο της ήταν κόκκινο
Spoiler:

στην αρχή μου φάνηκε σαν πυξίδα αλλά δεν ήμουνα σίγουρος έτσι καθώς είδα πως είχε και ένα γράμμα μέσα το πακέτο το άνοιξα κι άρχισα να διαβάζω το γράμμα ''Αγαπητέ pashali,σε ευχαριστούμαι εγώ και ο shikamaru για την βοήθεια σου και γι' αυτό σου δίνω αυτό το δώρο είναι ένα Log pose,θα αναρωτιέστε τι είναι το loge pose.Είναι μία πυξίδα που θα σε βοηθήσει πολύ σε αυτές τις θάλασσες κι ακόμα και στην grand line,όπως βλέπεις αυτή η πυξίδα είναι σαν μία φούσκα που περιέχει μέσα μία βελόνα που το ένα άκρο της είναι κόκκινο.
Αυτό το άκρο θα σου δείχνει που ακριβώς είναι το επόμενο νησί και έτσι δεν θα χάνεσαι ποτέ.Με αγάπη Yomiko
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Mar 28, 2013 4:04 pm

Όσο προχωρούσε γινόταν όλο και πιο καλύτερο,πρώτα το πλοίο μετά το φρούτο κι τώρα μία πυξίδα που θα με βοηθούσε πλέον να μην χαθώ.Όμως δεν ήξερα τη δυνάμεις μου είχε δώσει το φρούτο μου ακόμα τότε έσφιξα την μπουνιά μου και σκέφτηκα πως όποια δύναμη κι αν μου έδινε θα την δεχόμουνα κι θα προσπαθούσα να κάνω το καλύτερο γι αυτήν.Προχώρησα προς το κατάστρωμα κι καθώς έβαλα την πυξίδα στο χέρι μου είδα προς τα που έδειχνε η κόκκινη άκρη της βελόνας,δούλευε σωστά έδειχνε ευθεία μπροστά μου σε εκείνο το νησί στο οποίο θα πήγαινα
-Πολύ ωραία
Είπα κι έσφιξα την μπουνιά μου αλλά τότε δημιουργήθηκε μία φούσκα γύρω από την μπουνιά μου που δεν είχα ξαναδεί ''Τι στο καλό είναι αυτό'' είπα και τότε κούνησα το χέρι μου πάνω κάτω μπας και φύγει αλλά δεν έφυγε,μάλλον είναι δύναμη του φρούτου μου ξανά σκέφτηκα και τότε άρπαξα ένα μήλο, με το χέρι μου που είχε την ''φούσκα'', που ήταν πάνω σε ένα μπολ στο τραπέζι και καθώς έβαλα δύναμη το φρούτο διαλύθηκε σε χίλια κομματάκια
-Τι στο καλό ήταν αυτό είπα καθώς ξανά έβαλα δύναμη στα χέρι μου κι βγήκε η ''φούσκα'' ξανά πήρα ένα μήλο κι το ξανά έκανε και είχε το ίδιο αποτέλεσμα.Είχα μείνει άφωνος δεν ήξερα τι στο καλό ήταν αυτή η δύναμη αλλά ήξερα πως ήταν καταστροφική,μετά σκέφτηκα πως αυτό το φρούτο πρέπει να είναι κατηγορίας parmericia γιατί ούτε για zoan μου έκανε ούτε για logia. Καθώς ήθελα να μάθω περισσότερα για την δύναμή μου έκανα πάλι μία φούσκα στο χέρι μου κι τότε με όλη μου την δύναμη έριξα μπουνιά στον αέρα με αποτέλεσμα να ''ραγίσει''
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Mar 28, 2013 9:40 pm

Τότε δημιουργήθηκε ένα οστικό κύμα που πήγαινε προς το νησί σηκώνοντας τεράστια κύματα,ενώ εγώ πετάχτηκα πίσω λόγο της μεγάλης δύναμης γιατί δεν το περίμενα αυτό
-Τι δύναμη είναι αυτή??????
είχα τρομάξει πραγματικά από αυτή την δύναμη κι δεν ήξερα και ήταν πάντως θα την φύλαγα λόγο ότι είναι καταστροφική και θα την χρησιμοποιούσα μόνο σε κατάσταση ανάγκης έτσι καθώς ανέβηκα πάνω στο τιμόνι του πλοίου,το έβαλα σε σωστή πορεία γιατί είχε φύγει λίγο αριστερά λόγο της δύναμης του φρούτου μου.Καθώς πλησίαζα το νησί είδα πως στο κέντρο του είχε ένα τεράστιο βουνό και γύρω του δάσος,τα δέντρα φαινόντουσαν να είναι πολύ ψηλά για να τα βλέπω από το πλοίο μου αλλά πάντως αυτό το νησί δεν ήταν μικρό και μάλλον θα έχει πολλούς μπελάδες
-Ωραία θα δοκιμάσω και το φρούτο μου πάνω σε ανθρώπους είπα με ένα σαδιστικό χαμόγελο.Μόλις έφτασα στο νησί και εκεί έδεσα το πλοίο μου κι αφού έμεινα για λίγο να το καμαρώσω προχώρησα μέσα στο νησί όπου φαινόνταν μία πόλη από μακριά.
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu Mar 28, 2013 10:41 pm

Προχώρησα ευθεία σε ένα δρομάκι που δίπλα του και δεξιά και αριστερά είχε παντού πεδιαδές με χόρτα και με πολλά ζώα αλλά μπροστά αυτός ο δρόμος συναντούσε μία μεγάλη πόλη με πολλά σπίτια,έτσι όπως πλησίαζα την πόλη είδα μία καλύβα που είχε αποκοπεί από τα άλλα σπίτια έτσι πήγα στην καλύβα και χτύπησα την πόρτα γιατί ήθελα να πάρω πληροφορίες για το νησί στο οποίο βρισκόμουνα.Την πόρτα την άνοιξε ένας μεγάλος άνθρωπος σχετικά μεγάλος σε ηλικία άνδρας με μακριά ίσια μαλλιά που είχαν χρώμα γκρι και είχε ουλές στο πρόσωπο
{Jirazol}-Ναι τι θα ήθελες μικρέ
-Για σας είμαι ένας ταξιδιώτης και θα ήθελα να μου πείτε περισσότερα γι'αυτό το νησί τότε ο γέρος κοίταξε πονηρά δεξιά και αριστερά
-Πέρνα μέσα μου είπε κι εγώ πέρασα μέσα.Το σπίτι του ήταν απλοϊκό είχε μία τραπεζαρία ένα τζάκι κι ένα καναπέ,εμείς πήγαμε και καθίσαμε στην τραπεζαρία κι μου έφερε ένα ποτήρι νερό να πιω.
-Λοιπόν μικρέ τι θες να μάθεις
-Καταρχήν σε ποιο νησί βρίσκομαι
-Είσαι στο νησί Las Camp ένα περιβόητο νησί της West Blue γιατί το ελέγχει πλέον ο Yukimura Sanada και χτύπησε το χέρι του στο τραπέζι
-Μάλιστα τον έχω ακουστά
-Κοίτα μικρέ εγώ παλιά ήμουνα ένας διάσημος πράκτορας της κυβέρνησης αλλά τώρα γέρασα και δεν μπορώ να υπερασπιστώ την πόλη αυτή
-Και δεν υπάρχει κανένας να την υπερασπιστή????
-Υπάρχει ο εγγονός μου τον λένε Sarp είναι ένας γενναίος νεαρός ξιφομάχος, ο οποίος συγκροτεί κρυφά μια ομάδα , με στόχο να νικήσει το πλήρωμα του Sanada και να ελευθερώσει την πόλη
-Λέω να σας βοηθείσω έτσι και αλλιώς θέλω να δοκιμάσω κάποια καινούρια κολπάκια
-Θα τον βρεις κάπου εδώ στην πόλη ψάχνει απεγνωσμένα άτομα για να πετύχει τον σκοπό του,έχει μαύρα κοντά μαλλιά και κουβαλάει πάντα ένα μεγάλο σπαθί πήγαινε να τον βρεις
-Ευχαριστώ γέρο είπα κι έφυγα από την καλύβα
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Mar 29, 2013 8:09 pm

Βγήκα από την καλύβα και προχώρησα μέσα στην πόλη,παντού έβλεπα σπίτια δίπλα το ένα στο άλλο αλλά δεν έβλεπα καθόλου ανθρώπους όλοι ήταν μέσα στα σπίτια τους,μάλλον έφταιγε ο κακόφημος πειρατής που τρομοκρατεί την πόλη και γι αυτό έκανε τους πολίτες του να φοβούνται
-Για να δούμε πόσο κακόφημος κι πόσο δυνατός είναι αυτός ο Sanada άκουσα πως έχει bounty πάνω από 50.000.000 θα είναι μία καλή προπόνηση
μονολόγησα αλλά τότε άκουσα έναν άνδρα να φωνάζει στη μέση του δρόμου
{Sarp}-Βγείτε έξω άνδρες του νησιού και ελάτε στο πλάι μου,μαζί μπορούμε να νικήσουμε τον Sanada
ήταν ένας ψηλός νεαρός που φορούσε πολεμικά ρούχα με μία κάπα,κρατούσε στο ένα χέρι του ένα μεγάλο σπαθί και είχε κοντά μαύρα μαλλιά,ήταν όπως μου το περιέγραφε ο γέρος μάλλον ήταν ο εγγονός του.Έτσι πήγα προς το μέρος του νεαρού
-Νεαρέ εσύ είσαι ο Sarp
-Ναι,εσύ ποιος είσαι,πως με ξέρεις????
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeFri Mar 29, 2013 8:39 pm

-Σε ξέρω μίλησα με τον παππού σου,είπε ότι ήθελες άτομα για να αντιμετωπίσεις έναν πειρατή
-Ναι θέλω άτομα
-Ωραία,θέλω να μπω στην ομάδα σου για να νικήσουμε τον πειρατή
-Και τι θα κερδίσεις από αυτό?????
-Τίποτα
-Πως τίποτα,πολύ ύποπτα τα πράγματα μου φαίνονται
-Όχι απλός θέλω να δοκιμάσω κάποια καινούρια πράγματα
Τότε σήκωσε το σπαθί του και το έφερε κοντά στο λαιμό μου
-Ρε μπας και είσαι με αυτούς
-Ηρέμησε, απλώς θέλω να σε βοηθήσω
Τότε κατέβασε το όπλο του από τον λαιμό μου και είπε
-Καλά θα σε εμπιστευτώ,αλλά άμα κάνεις κάτι δεν θα γλυτώσεις
-Εντάξει
{Sanada}-Βρε βρε βρε τι έχουμε εδώ
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Mar 30, 2013 10:29 am

-Sanada τι κάνεις εδώ
τότε εμφανίστηκε ένας άνδρας ψηλός,νέος,με κοντά μαλλιά και κρατούσε δύο κοντάρια.Από πίσω του τον ακολουθούσαν κάπου στους 6 άνδρες αυτό δεν ήταν καλό
-Τι είμαι πειρατής ότι θέλω κάνω
τότε ο Sarp πήρε το σπαθί του και επιτέθηκε στον Sanada.αλλά αυτός δεν κουνήθηκε λες και δεν θα πετύχαινε η επίθεσή του Sarp,λίγο πριν τον χτυπησει ένας από τους άνδρες του Sanada τον εμπόδισε,ήταν κοντός με γκρίζα μαλλιά κι φορούσε κάτι γάντζους στα χέρια του.
{Rouga}-Θες να τα βάλεις με τον captain μου θα σε σκοτώσω
είπε αλλά πριν προλάβει να κάνει κάτι μπήκα κι εγώ στην μάχη,πάλι σχημάτισα στην μπουνιά μου μία φούσκα όπως και πριν
-Sarp φύγε από εκεί είπα και έτσι έκανε ενώ εγώ ''βάρεσα'' τον αέρα κι αυτός όπως πριν ράγισε και σηκώθηκε ένα οστικό κύμα που μέχρι να φτάσει στους αντιπάλους διαλούσε δρόμους και σπίτια.Μετά από την επίθεση σχηματίστηκε πολύ σκόνη ενώ ο Sarp ήρθε δίπλα μου τρομαγμένος
-Τι στο καλό ήταν αυτό???
-Η δύναμη του DF αν και δεν ήξερα ακόμα να την διαχειρίζομαι γιατί με αυτή την κίνηση ''χάλασα'' όλα τα αποθέματα ενέργειάς μου
Back to top Go down
pashalis hunder
Pirate
Pirate
pashalis hunder


Όνομα Χαρακτήρα : Frank Castle
Posts : 3460
Location : Athens
Join date : 2012-10-20
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

{Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Mar 30, 2013 10:45 am

-Εύκολο ήταν
-Μην αναπαύεσαι και ο sanada έχει ένα dev---
-Νομίζεις θα ήταν τόσο εύκολο μικρέ
είπε ενώ τα πόδια του και τα χέρια του περιβάλλονταν από πέτρες
-Τι στο καλό είναι αυτό????
-Τι μόνο εσύ θα είχες DF,αλλά πάντως πολύ καλό DF θες να μπεις στο πλήρωμά μου
-Δεν μπαίνω σε κάτι τύπους σαν κι εσένα
-Γιατί τι έχω????
-Πρόβλημα στον εγκέφαλο
-Τι είπες????
μου είπε και με μία γρήγορη κίνηση ήρθε κοντά μου κι με βάρεσε με το πέτρινο χέρι του και με πέταξε λίγα μέτρα μακριά,τότε του επιτέθηκε κι ο Sarp αλλά δεν μπόρεσε να κάνι κάτι κι αυτόν τον τραυμάτισε και τον πέταξε στο έδαφος ενώ εγώ δεν μπορούσα να σηκωθώ γιατί δεν είχα άλλες δυναμείς
-Πάμε να τους σκοτώσουμε captain
-Δεν αξίζει πάμε να φύγουμε
-Μα!!!!
-Είπα πάμε
Μετά από λίγο πήγα κι σήκωσα τον Sarp και τον φρόντισα,του υποσχέθηκα πως θα ξαναγυρίσω για να σε βοηθήσω μέχρι να καταλάβω πλήρως τις δυνάμεις μου και έφυγα από το νησί στεναχωρημένος και νευριασμένος με τον εαυτό μου
Back to top Go down
Sponsored content





{Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   {Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
{Αρχή}Tremor Human{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» {Αρχή}Mafia{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Αρχή των πάντων [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Las Camp-
Jump to: