Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] A hell of a butler!

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! Empty
PostSubject: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! I_icon_minitimeMon Mar 25, 2013 5:30 am

editors note:
Spoiler:
The Journey:
Spoiler:

-Καλησπέρα σας!
- Καλησπέρα σας κύριε. Θα θέλατε κάτι;
- Πιστεύω έχετε μια θέση στην οποία με ενδιαφέρει να εργαστώ.
- Μάλιστα, εκείνη η θέση..
- Μη μου πείτε πως καλύφθηκε;
- Όχι, όχι ακόμα. Περάστε όμως..
- Σας ευχαριστώ.

Οι δύο άντρες προχώρησαν πέρα από την πύλη του ανακτόρου, περνώντας μέσα από τον κήπο της εισόδου, μέχρι την πόρτα για τα δώματα των υπηρετών. Ο ένας την άνοιξε και έκανε νόημα στον άλλο να περάσει, ύστερα αντάλλαξαν μερικές κουβέντες και ο δεύτερος του έδωσε έναν φάκελο. Έπειτα ο πρώτος, που ήταν και πιο μεγάλος στα χρόνια, κατευθύνθηκε στο βάθος του διαδρόμου και χάθηκε σε ένα από τα δωμάτια. Η ώρα ήταν ήδη περασμένη και ο Sebastian γνώριζε πως η εμφάνιση του σίγουρα θα έγειρε υποψίες, αλλά δεν τον πολύ ένοιαζε, είχε ήδη σκεφτεί μια αρκετά καλή ιστορία και ο επιστάτης την είχε χάψει για τα καλά. Λίγα λεπτά αργότερα ο γέρος γύρισε μαζί με έναν αρκετά νεότερο, καλοστεκούμενο άντρα, ντυμένο με ακριβά ρούχα.
- Υποθέτω ότι είστε ο κ. Sebastian;
- Αυτοπροσώπως κύριε μου. Με ποιόν έχω την τιμή να μιλώ;
- Λέγομαι Lestad και είμαι ένας από τους γραμματείς του βασιλιά.


Last edited by Mayakovsky on Sun May 19, 2013 8:36 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! I_icon_minitimeMon Mar 25, 2013 6:00 am

- Χάρηκα πολύ κύριε Lestad. Ελπίζω να είμαι ο άνθρωπός σας.
- Αν όσα υποδεικνύει τούτος ο φάκελος είναι αληθινά, τότε σίγουρα είστε.
- Είναι πέρα για πέρα, σας διαβεβαιώ! Πως θα μπορούσε άλλωστε κανείς να πει ψέματα για όσα γνωρίζει! Θα φαινόμουν γυμνός σε λίγες μόλις μέρες!
- Ναι, υποθέτω πως έχετε δίκιο. Καλώς ορίσατε λοιπόν. Η μεγαλειότης του είχε καιρό να συνεργαστεί με κάποιον με τα δικά σας προσόντα!
- Με κολακεύεται. Προσλαμβάνομαι λοιπόν;
- Από αυτή κιόλας την στιγμή ο Sebastian Michaelis είναι ο μπάτλερ του ανακτόρου!
- Εξαίσια! Μόνο, και συγχωρείστε με για τούτη την αγένεια μου, θα ήθελα να μου διευκρινίσετε το οικονομικό.
- Ναι σωστά. Λοιπόν η αμοιβή σας, για αρχή, θα είναι 1000 beli την ημέρα. Σας αρκούν τόσα;
- Είναι παραπάνω από αρκετά κ. Lestad!
- Εφόσον, δεν υπάρχει κάτι άλλο, ο Frost θα σας δείξει το δωμάτιο σας. Σας θυμίζω ότι η μεγαλειότης του παίρνει το πρωινό του, ακριβώς στις 7. Ενώ εδώ βρίσκεται το αυριανό του πρόγραμμα. Για οτιδήποτε χρειαστείτε, μην διστάσετε να με ζητήσετε παρακαλώ.\
- Βεβαίως, καλό σας βράδυ!
- Καληνύχτα σας.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! I_icon_minitimeMon Mar 25, 2013 6:15 am

- Από εδώ κύριε Sebastian. Ακολουθήστε με παρακαλώ.. Θέλετε βοήθεια με τις αποσκευές σας κύριε;
- Όχι, ευχαριστώ. Άλλωστε δεν είναι καλό για έναν άντρα στα χρόνια σας να επιβαρύνει το κορμί του με άσκοπα βάρη.
- Καλοσύνη σας, που σκέφτεστε την αφεντιά μου.

Οι δύο άντρες προχώρησαν και πέρασαν μέσα από τα δώματα των υπηρετών σε εκείνα των γυναικών και των καλλιτεχνών. Εκεί θα έμενε και εκείνος. Ο γερασμένος άντρας προχωρούσε μπροστά του κρατώντας το φανάρι με το αποστεωμένο χέρι του και η σκιά του σχηματίζονταν, φοβερή στον τοίχο. Ηταν σίγουρα μεγάλος, ίσως να ήταν πάνω από 70 χρονών, πράγμα που δικαιολογούνταν από την καλοζωία των χρόνων του στο παλάτι. Και αν έκρινε από την ευκολία με την οποία τον κατεύθυνε στους δαιδαλώδεις διαδρόμου, πρέπει να ήταν όλη του τη ζωή σε αυτό το μέρος. Αυτός ο άντρας δεν ήταν πάντοτε επιστάτης, οι ουλές του το μαρτυρούσαν, το περπάτημα του το φώναζε, το ελαφρύ τρέκλισμα του δεξιού του ποδιού φανέρωνε πως κάποτε έπεσε, ίσως από κάποιο άλογο. Ναι αυτός ο άνθρωπος κάποτε κάλπαζε, είχε βρεθεί σε αυτή την θέση μάλλον από λύπηση, μάλλον σαν απόδοση σεβασμού για όσα είχε κάνει μέχρι να αποκτήσει αυτή την μικρή αναπηρία. Αυτός ο άντρας κάποτε πολεμούσε, ήταν περήφανος άνθρωπος, πότε πότε το φως της λάμπας έπεφτε στα μάτια του κι εκείνα γυάλιζαν λες και ήταν φλόγινα. Ύστερα από μερικά λεπτά φτάσανε στον προορισμό του.

- Κ.Sebastian φτάσαμε στο δωμάτιο σας. Αν χρειαστείτε οτιδήποτε θα είμαι στην διάθεσή σας.
- Σας ευχαριστώ κ. Frost, πηγαίνετε τώρα να ξεκουραστείτε, δεν θα χρειαστώ κάτι άλλο. Καλή σας νύχτα.
- Καλή νύχτα και σε σας


Last edited by Mayakovsky on Wed Apr 03, 2013 10:43 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! I_icon_minitimeTue Mar 26, 2013 1:25 am

Το επόμενο πρωινό σηκώθηκε νωρίς, πολύ νωρίς. Περπάτησε στην αυλή πριν ο ήλιος φανερώσει όλα εκείνα τα άνθη, πριν οι υπηρέτες αρχίσουν τις δουλειές τους. Του άρεσε εκείνη η ώρα, λάτρευε το ημίφως του πρωινού, όλα άρχιζαν να ζουν ξανά εκείνη την ώρα. Το άρωμα των λουλουδιών ξαναγέμιζε την ατμόσφαιρα και για λίγες μόνο στιγμές έσμιγε μ' εκείνο των νυχτολούλουδων, που κλείνανε τα μπουμπούκια τους. Όλα τα πλάσματα της νύχτας γυρνούσαν εκείνη την ώρα, κάθε νυχτόβιος κυνηγός ερχόταν στην φωλιά του αποκαμωμένος, ήταν η ώρα να αλλάξει βάρδια. Εκείνος δεν είχε πολλά να κάνει, σε λίγο θα έπιανε δουλειά, κάπνισε ένα τσιγάρο, στάθηκε σε ένα παγκάκι και περίμενε τις πρώτες αχτίδες του ήλιου. Λίγα λεπτά αργότερα, η μαγεία είχε χαθεί, η μέρα από δω και πέρα θα κυλούσε φυσιολογικά. Έπρεπε να ελέγξει το πρωινό της βασιλικής οικογένειας κι ύστερα να δρομολογήσει τις προετοιμασίες για το μεσημεριανό. Την υπόλοιπη μέρα είχε μια συνάντηση με τον εργοδότη του και μερικές ετοιμασίες για τους επίσημους καλεσμένους της ημέρας.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! I_icon_minitimeTue Mar 26, 2013 1:44 am

Κάπως έτσι ξεκίνησε την μέρα του, και δεν μπορούσε παρά να κάνει την πρώτη του στάση στα μαγειρεία. Η κουζίνα ήταν μεγάλη , ίσως να ξεπερνούσε σε μέγεθος ακόμη και ένα ευρύχωρο σπίτι μιας μεσαίας οικογένειας, μα αυτή την ώρα όλα δούλευαν πυρετωδώς και δεκάδες βοηθοί, σερβιτόροι και μάγειρες πηγαινοέρχονταν βρίζοντας και φωνάζοντας. ο Bel στέκονταν ανάμεσα τους χωρίς κανείς να του δίνει σημασία, μα αυτό δεν τον ενοχλούσε, εξ άλλου καθήον του ήταν όχι να διατάζει αλλά να παρατηρεί πως όλα βαίνουν καλώς. Το ένα πιάτο μετά το άλλο περνούσε από δίπλα του, φορτωμένο σε μεγάλους αργυρούς δίσκους, πρώτα οι χυμοί και το γάλα, ύστερα τα σιτηρά, μετά τα φρούτα και τέλος το κρέας.
- Φοβάμαι, πως αυτό θα μείνει εδώ νεαρέ μου. Είπε τραβώντας ένα πιάτο με χοιρινό μπούτι από τα χέρια ενός σερβιτόρου.
- Μα;
- Δεν έχει μα, αυτό το πιάτο δεν είναι αρκετά καλό!

Ξαφνικά ένας άντρας πετάχτηκε από το βάθος της κουζίνας και κατευθύνθηκε εμφανώς νευριασμένος προς το μέρος του.
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! I_icon_minitimeTue Mar 26, 2013 1:49 am

- Και ποιός είσαι εσύ , που ξέρεις αν είναι αρκετά καλό;
- Είμαι ο Sebastian και από σήμερα είμαι ο νέος butler αυτού του οίκου.
- Μάλιστα! Ώστε είσαι καινούριος εδω..
- Ναι, και επιμένω πως αυτό το πιάτο θα μείνει εδώ! Υπάρχει κάποιο πρόβλημα;
- Ξέρεις ποιός είμαι εγώ; Νομίζεις ότι μιλάς με κάποιον μαγειράκο της σειράς; Ο άντρας είχε προσβληθεί και όλα έδειχναν πως στην επόμενη κουβέντα θα άρπαζε τον k. Bel χωρίς δεύτερη σκέψη.

- Ebs εγώ στην θέση σου θα ήμουν ποιο προσεχτικός! Ένας άλλος άντρας, δυο φορές πιο μυώδης εμφανίστηκε από το βάθος της κουζίνας.
- ΜΑ αφεντικό! Το πιάτο είναι μια χαρά
- Σίγουρα είναι αν θες να χάσεις το κεφάλι σου! Ναι είναι μια χαρά!


Last edited by Mayakovsky on Wed Apr 03, 2013 10:45 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! I_icon_minitimeTue Mar 26, 2013 1:56 am

Ύστερα, ο άντρας που έμοιαζε να είναι ο σεφ της κουζίνας, πλησίασε το πιάτο και με μια φινετσάτη κίνηση τράβηξε μια τρίχα από μέσα του. Ο μάγειρας είχε κοκκινίσει από την ντροπή του! Δεν ήξερε τι να πει.. Εκείνη την στιγμή σίγουρα ευχόταν να βρει μια τρύπα να χωθεί.
- Λοιπόν φίλε μου, επαναλαμβάνω πως πρέπει να είσαι πιο προσεχτικός!
- Αφεντικό , δεν ξέρω πως βρέθηκε αυτή εκεί!
- Δεν νομίζω να έπεσε από τον ουρανό Ebs! Μεγαλώνεις φίλε μου! ΧΑσχαχαχα,...
- ... Ε... Όπως και να χει θα φτιάξω ένα καινούριο αμέσως!
- Πρίν από αυτό όμως, νομίζω ότι χρωστάς μιαν συγνώμη στον κύριο Sebastian..
- Ναι, ε... Συγνώμη κύριε! Θα είμαι πιο προσεχτικός από εδώ και στο εξής.
- Καλώς..

Ο μάγειρας έκανε μεταστροφή και δίχως άλλη κουβέντα χάθηκε στο βάθος της κουζίνας. Ενώ ο σεφ εξέτασε τον Bel από την κορφή ως τα νύχια, λες και τον περνούσε από ακτινογραφία!
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! I_icon_minitimeTue Mar 26, 2013 2:04 am

- Είναι δύσκολο να τα προσέχει όλα κανείς σε μια κουζίνα. Υποθέτω πως πρέπει να σε ευχαριστήσω!
- Δεν θα το λεγα, απλώς την δουλειά μου έκανα. Παρεμπιπτόντως, λέγομαι Sebastian, Αν και αυτό από ότι άκουσα το γνωρίζεις.
- Χαχχαχ, ναι τα νέα φτάνουν γρήγορα. Εγώ είμαι ο Sol ο σεφ του ανακτόρου! Λοιπόν Sebastian ήδη άρχισες να επιβεβαιώνει όσα λέγονται για σένα!
- Και τί λέγεται για μένα;
- Τίποτα ιδιαίτερο, απλά ότι δεν είσαι ένας συνηθισμένος Butler! Είσαι πραγματικός διάολος στην δουλειά σου!
- Χχαχα.. Ναι κάπως έτσι είναι..
- Λοιπόν χάρηκα που γνωριστήκαμε! Θα μου επιτρέψεις να σε αφήσω όμως γιατί όσο λείπω το χάος εκεί μέσα μεγαλώνει!
- Κανένα πρόβλημα. Μη σε καθυστερώ! Άλλωστε κι εγώ πρέπει να πάω στην αίθουσα του πρωινού

Οι δύο άντρες απομακρύνθηκαν σε αντίθετες κατευθύνσεις μα όσα προχωρούσαν προς τις δουλειές τους σκέφτηκαν και οι δύο.
Ενδιαφέρον... Αυτός ο τύπος έχει κάτι το ασυνήθιστο..
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! I_icon_minitimeThu Mar 28, 2013 11:17 pm

Η αίθουσα του πρωινού ήταν τόσο μεγάλη που θα μπορούσε να φιλοξενήσει δεκάδες τραπέζια, μα είχε μόνο δύο! Στη μια της άκρη στέκονταν μια μικρή ομάδα μουσικών που έπαιζαν μερικά γνωστά σονέτα της εποχής, γεμίζοντας τον χώρο με τους ήχους βιολιών, ενός κοντραμπάσου και ενός πιάνου. Ενώ στο κέντρο γευμάτιζε η βασιλική οικογένεια μαζί με τους στενούς συνεργάτες του βασιλιά. Στο ένα τραπέζι κάθονταν μόνο ο βασιλιάς με την γυναίκα, την κόρη και τον αδερφό του, ενώ στο διπλανό που ήταν κάπως μικρότερο κάθονταν ο Lestad μαζί με άλλους δυο χαρτογιακάδες και έναν μάλλον γεροδεμένο τύπο.

Μόλις ο Bel έκανε τα πρώτα του βήματα μέσα στην αίθουσα , όλοι στράφηκαν προς τη μεριά του. Και πως να μην το έκαναν άλλωστε, το κλίμα αναμεταξύ τους ήταν παγερό, λες και ήταν ξένοι, κανείς δεν μιλούσε και το μόνο που ακούγονταν ήταν το τρίξιμο των πιάτων ή κανένα αδιάφορο σχόλιο που πότε πότε έκανε ο βασιλιάς ή η κυρά του. Ο Bel με αργά, σταθερά βήματα, κατευθύνθηκε προς το βασιλικό τραπέζι μα μέχρι να φτάσει μεσολάβησαν περίπλοκες υποκλίσεις, φιγούρες προσέγγισης, παύσεις και οπισθοχωρήσεις, που είναι οι ενδεδειγμένοι τρόποι για να πλησιάσει κανείς ένα βασιλιά και μόνο μόλις έφτασε δίπλα στο τραπέζι στάθηκε άκαμπτος και ελαφρός σκυφτός ωσότου ο άρχοντας του νησιού του δώσει την άδεια να καθίσει.


Last edited by Mayakovsky on Tue Apr 30, 2013 9:42 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mayakovsky
Simple Member
Simple Member
Mayakovsky


Όνομα Χαρακτήρα : Sebastain Michaelis
Posts : 977
Location : Mandos Halls
Join date : 2012-11-06
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος]  A hell of a butler! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! I_icon_minitimeThu Mar 28, 2013 11:30 pm

Η θέση του ήταν ανάμεσα στους δύο γραφιάδες και τον ψηλό εκείνο άντρα. Του φάνηκε λίγο αστείο, ήταν λες και εκείνοι δεν ήθελαν καν να έρχονται σε επαφή με όποιον είχε σχέση με κάποιο είδος χειρωνακτικής εργασίας. Να δεις που από μέσα τους θα κομπάζουν πως είναι άνθρωποι του πνεύματος.. Υψηλές υπάρξεις που δεν μπορούν ούτε το τραπέζι να στρώσουν! Μόλις κι εκείνος με την σειρά του κάθισε, άρχισε να σερβίρεται το φαγητό. Σε αυτό τον τομέα δεν μπορούσε παρά να θαυμάσει το γούστο του άρχοντα του νησιού. Το ένα πιάτο διαδέχονταν το άλλο, φρούτα, χυμοί, λαχανικά, γλυκά, ακόμη και ψαρικά είχε το πρωινό, όλα άψογα συνδυασμένα στην πιο εκλεπτυσμένη γεύση.

- Υποθέτω ότι εσείς είστε ο νέος μας μπάτλερ, σωστά; είπε ο βασιλιάς τεμαχίζοντας μια φέτα ντομάτα με τα δόντια του.
- Μάλιστα άρχοντα μου! Sebastain Michaelis, στις υπηρεσίας σας. ο Bel ανασηκώθηκε από την καρέκλα του και έσκυψε ελαφρώς προς τα εμπρός.
- Ελπίζω Sebastian να έχεις προετοιμαστεί για τις σημερινές μου συναντήσεις.
- Μάλιστα κύριε. Σήμερα θα συναντηθείτε με τον υπουργό οικονομικών και τον δήμαρχο του MIrrorBall Island. Όλα είναι έτοιμα, φρόντισα να υπάρχει και Sake από μούρα που αρέσει στον δήμαρχο.
- Εξαίρετα!
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος]  A hell of a butler! Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] A hell of a butler!   [Τέλος]  A hell of a butler! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] A hell of a butler!
Back to top 
Page 1 of 9Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Shura vs Butler
» Alucard VS Butler
»  Ah sh*t, here we go again. [Τέλος]
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Ilusia-
Jump to: