Greek One Piece Role Playing Game

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None

Most users ever online was 26 on Sat Nov 14, 2015 6:26 pm
Affiliates

Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Ομάδες Ναυτικών
Justice Demand
Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack

Share | 

[Τέλος] Femme Fatale .I

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Tempest
Revolutionary
Revolutionary

Όνομα Χαρακτήρα : Lewis W. Cardon

Character sheet
Remaining Health: 100%

PostSubject: Re: [Τέλος] Femme Fatale .I   Tue Apr 02, 2013 9:52 am

"Κράτα το υφάκι για την περίπτωση που καταφέρεις να επιζήσεις,” είπε αγγίζοντάς τον στο στομάχι με τα άκρα των δαχτύλων της χαμογελώντας. “AN!” τόνισε και του έδωσε μια γροθιά στο στομάχι.
“Παίζεις βρώμικα,” είπε βήχοντας.
“Δεν υποσχέθηκα ότι δε θα σε αγγίξω, σωστά;” ανταπάντησε εκείνη.

Έγειρε τα κεφάλι του στο πλάι κουρασμένα και ξαφνικά απλώθηκε σιωπή. Εκείνη σήκωσε έναν από τους παπύρους της και κάθισε οκλαδόν λίγα μέτρα μακριά από το κρεβάτι. Σύντομα απορροφήθηκε από το κείμενο και δεν σάλευε ούτε όταν ο άνδρας δίπλα της έβηχε, ούτε όταν γυρνούσε πλευρό για σφιγγότανε για να αντέξει τον πόνο. Και η ώρα κινούσε βασανιστικά ώσπου σήκωσε το κεφάλι της και άφησε το ανάγνωσμά της στην άκρη με αργές κινήσεις. Στην αρχή νόμιζε ότι απλά σηκώθηκε να κάνει κάτι, όμως γρήγορα κατάλαβε ότι δεν ήταν απλά τα πράγματα.

Περπατώντας με γρήγορα βήματα, στις μύτες των γυμνών ποδιών της, τράβηξε κάτω από το κιμονό της ένα σάι και αφουγκράστηκε τους έξω ήχους πίσω από την πόρτα. Ταραγμένη δεν ήταν, πιο πολύ έμοιαζε με κυνηγό παρά με κυνηγημένη και η ξαφνική ένταση που γέμισε το δωμάτιο έκανε τον Λιούις να σταθεί ήρεμος και να κρατάει μέσα του κάθε βογκητό που πάλευε να ξεφύγει από το στόμα του. Ρίχνοντάς του μια τελευταία ματιά με την άκρη των ματιών της, άνοιξε την πόρτα και άφησε τον καθαρό βραδινό αέρα να μπει μέσα. Η φωτιά δίπλα του τσιτσίρισε και φούντωσε για λίγο και η γυναίκα γλίστρησε έξω.

Lewis W. Cardon

To πλήρωμα
Spoiler:

Back to top Go down
View user profile
Tempest
Revolutionary
Revolutionary

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Femme Fatale .I   Tue Apr 02, 2013 9:55 am

Ο θόρυβος από τη μάχη που ακολούθησε τον έκανε να συνειδητοποιήσει πολύ αργά περί τίνος πρόκειται. Είχε ξεχάσει τον σύντροφό του και την πιθανότητα να έρθει να τον σώσει, έτσι έχασε την ευκαιρία να τον προειδοποιήσει για το τι θα ακολουθούσε. Είχε νόημα να προσπαθήσει να σηκωθεί; Δεν ήξερε, αλλά ήταν βέβαιος ότι θα προσέφερε μηδαμινή βοήθεια. Ωστόσο η αγωνία του τον έκανε να σφίξει τα δόντια και ν’ ανακαθίσει στο κρεβάτι. Δεν πρόλαβε να κάνει όμως άλλη κίνηση και το σώμα του Κάλεμπ χτύπησε με δύναμη στην πόρτα και κύλησε στο πάτωμα του σπιτιού, μέσα στα χώματα και το αίμα. Στην σύντομη μάχη που είχε διαδραματιστεί έξω η γυναίκα είχε καταφέρει να σχίσει τον ώμο του νεαρού.

“Αφεντικό!”
“Γεια,” χαιρέτησε μονότονα ο Λιούις σίγουρος πλέον ότι δεν υπήρχε τρόπος διαφυγής.
“Μόνο αυτό έχεις να πεις;” ρώτησε έκπληκτος ο Κάλεμπ πιάνοντας την κανάτα που βρήκε δίπλα του και στάθηκε πάλι στα πόδια του.
“Φοβερή επιλογή. Τι θα της κάνεις, θα τη βρέξεις με νερό; Καλύτερα να εγκαταλείψεις.”
“Προσπαθώ τουλάχιστον!" διαμαρτυρήθηκε.
“Συγνώμη που διακόπτω τη θερμή επανασύνδεση,” είπε η γυναίκα ακουμπισμένη στην κάσα της πόρτας. “Τι λες να τα παρατήσεις τώρα που μπορείς;”
“Είναι αρκετά ξεροκέφαλος για να μην το κάνει,” απάντησε στη θέση του Κάλεμπ ο Λιούις.
“Τότε, ελπίζω να μη μου κρατήσεις κακία,” είπε εκείνη με ένα λεπτό χαμόγελο. “Δεν μπορώ να εγγυηθώ για το αποτέλεσμα.”
“Τι στο καλό συμβαίνει εδώ;” ρώτησε ο Κάλεμπ βλέποντας τη γυναίκα να του επιτίθεται και έσπευσε να της πετάξει ό,τι βρήκε μπροστά του προκαλώντας ένα μικρό χάος μέσα στο δωμάτιο.
“Έχετε άρρωστο εδώ, δείξτε λίγο σεβασμό επιτέλους,” γκρίνιαξε ο Λιούις και ως απάντηση πήρε έναν πάπυρο στο κεφάλι. “Ναι, ευχαριστώ.”

Lewis W. Cardon

To πλήρωμα
Spoiler:

Last edited by Tempest on Sun Apr 07, 2013 12:20 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Tempest
Revolutionary
Revolutionary

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Femme Fatale .I   Thu Apr 04, 2013 9:03 pm

Έχοντας καταφέρει να ξεφύγει από την κόψη του όπλου τους ως εκείνη τη στιγμή με ανορθόδοξους τρόπους, ο Κάλεμπ είχε βρεθεί τελικά στριμωγμένος στη γωνία, με μόνη του ασπίδα την παραδοσιακή καρέκλα όπου πριν λίγη ώρα η γυναίκα διάβαζε ήσυχα. Θεωρώντας ότι θα τον προστάτευε τουλάχιστον από κάποιον σοβαρό τραυματισμό, την είχε αρπάξει τελευταία στιγμή και την κράτησε σαν κάλυψη ελπίζοντας ότι στο μεταξύ θα έβρισκε κάποια διέξοδο. Μέγα λάθος. Με μια γρήγορη κίνηση έβαλε το σάι στη θέση του και μετά από μια απότομη στροφή επί τόπου χτύπησε την καρέκλα με μια δυνατή κλωτσιά. Το σώμα του Κάλεμπ σπαρτάρησε επάνω στον τοίχο από τη σύγκρουση και ο ίδιος άφησε μια πνιχτή κραυγή από τον πόνο λίγο πριν σωριαστεί στο πάτωμα. Μέσα σε διάστημα μερικών λεπτών είχε βρεθεί δεμένος με ένα χοντρό σχοινί δίπλα από το αφεντικό του.

“Και πολύ άντεξες,” σχολίασε ο Λιούις.
“Τι στο καλό συμβαίνει εδώ;” ρώτησε με αγωνία ο νεαρός.
“Κάλεμπ, η Όιραν. Όιραν, ο Κάλεμπ,” τους σύστησε βαριεστημένα ο Λιούις νιώθοντας ότι είχε να ασχοληθεί με πολύ σημαντικότερα πράγματα.
“Τι;” αναφώνησε εκείνος και κοίταξε τη γυναίκα που φύσηξε απλά τον καπνό της πίπας χωρίς να έχει εντυπωσιαστεί από την προσωπικότητα που μόλις είχε γνωρίσει.
“Λοιπόν; Τι λες να τα βγάλω από τον μικρό και να μην ασχοληθώ άλλο μαζί σου;”

Lewis W. Cardon

To πλήρωμα
Spoiler:

Last edited by Tempest on Sun Apr 07, 2013 12:20 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Tempest
Revolutionary
Revolutionary

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Femme Fatale .I   Sun Apr 07, 2013 11:37 am

“Μικρό είναι το μάτι σου, μπαμπόγρια,” γρύλισε ο Κάλεμπ.
“Αλλαγή σχεδίων,” δήλωσε εκνευρισμένη και τράβηξε το σάι της. “Τι λες να τον σκοτώσω επί τόπου;”
“Αλήθεια τώρα;” γύρισε προς τον Λιούις. “Τόσο απελπισμένος ήσουν πια και έριξες τις άμυνές σου επειδή μια αγριογυναίκα σου έκανε τα γλυκά μάτια;”
“Αν η μοναδική εναλλακτική που είχες ήταν η Οτάκε, τότε όλα θα σου φαίνονταν υπέροχα.”
“Αλήθεια; Σου την έπεσε η γριά;” ρώτησε άναυδος εκείνος. “Ή άρχισες να φαντάζεσαι πράγματα από την πολύ κλεισούρα;”

Τη συζήτησή τους διέκοψε το σάι που καρφώθηκε μερικά εκατοστά δίπλα από το μάγουλο του Κάλεμπ και ξαφνικά ησυχία επικράτησε μέσα στο απομονωμένο σπίτι, όπου μόνο η ανάσα της Όιραν ακουγόταν βαριά λόγο του εκνευρισμού της. Μάζεψε τη φράντζα της πίσω με τα ματιά της δάχτυλα και τράβηξε απότομα το σφηνωμένο σάι προς τα πίσω.

“Δε σας κρατάω ζωντανούς για να πιάσετε ψιλή κουβεντούλα. Ή θα μείνετε ήσυχοι, ή θα θέσω τους δικούς μου κανόνες από εδώ και πέρα.”
“Δε θα βρεις ποτέ άνδρα αν κάνεις έτσι,” σχολίασε αυθόρμητα ο Κάλεμπ.

Και αυτή ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι. Μέσα σε λίγα λεπτά της ώρας βρέθηκε φιμωμένος, δεμένος και αναίσθητος σε μια γωνία του σπιτιού. Ανήμπορος να κάνει κάτι, αν και το ενδεχόμενο να βοηθήσει οικιοθελώς στη συγκεκριμένη περίπτωση ήταν απειροελάχιστο, ο Λιούις αρκέστηκε σε ένα απλό κούνημα του κεφαλιού και η φασαρία που είχε έρθει με την άφιξη του νεαρού επιτέλους είχε εξαφανιστεί, πράγμα που δεν ήταν επίσης ευχάριστο καθώς ο πόνος γύρισε μαζί με τις συγκεχυμένες σκέψεις που τριβέλιζαν το μυαλό του.

Lewis W. Cardon

To πλήρωμα
Spoiler:

Last edited by Tempest on Sun Apr 07, 2013 12:21 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Tempest
Revolutionary
Revolutionary

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Femme Fatale .I   Sun Apr 07, 2013 12:18 pm

“Όιραν…”
“Τι συμβαίνει; Θα μου ζητήσεις να τη χαρίσω στον μικρό αν δεν τη βγάλεις καθαρή;” ρώτησε κουρασμένα.
“Αυτή τη στιγμή, δεν είμαι θέση να ζητήσω κάτι τέτοιο. Έμπλεξε μόνος του, αν δεν τη βγάλω καθαρή, θα είναι η σειρά του να διαπραγματευτεί τη ζωή του.”
“Σ’ αυτές τις περιπτώσεις δεν είναι ευκαιρία να εξιλεωθείς εξασφαλίζοντας την ασφάλεια κάποιου άλλου;”
“Θα ήμουν ανόητος αν πίστευε πως θα μπορούσα να εξιλεωθώ για τις πράξεις μου κάνοντας κάτι τέτοιο.”
“Τότε; Τι ήθελες;”
“Όταν βλέπεις ένα πτώμα, ανεξάρτητα από τις συνθήκες στις οποίες ο άλλος απεβίωσε, τι νιώθεις;”
“Αυτό δεν εξαρτάται από αυτόν που έχεις απέναντί σου; Δεν είναι εύκολο να νιώσει κάποιος οίκτο για άτομα που μπορεί να του είχαν καταστρέψει τη ζωή,” απάντησε ήρεμα. “Αν και, ακόμα κι έτσι, η πράξη αυτή σου εξασφαλίζει αναμφίβολα μια θέση στην κόλαση.”
“Πιστεύεις ότι η έννοια της κόλασης είναι δίκαια;”
“E;”
“Οι άνθρωποι γεννιούνται σε διαφορετικά μέρη, κάτω υπό διαφορετικές συνθήκες. Ανάλογα με το αν έχεις γεννηθεί σε μια στοργική οικογένεια ή μόνος σε μια κρύα γωνιά ενός δρόμου, οι πράξεις σου στο τέλος θα καθοριστούν από πρόσωπα και καταστάσεις στις οποίες θα βρεθείς. Και εν τέλει, ακόμα κι αν δεν έχεις σκοτώσει ή βλάψει κανέναν, αν έχεις περάσει μία ολόκληρη ζωή στρέφοντας το βλέμμα σου μακριά από την πραγματικότητα, πιστεύεις ότι σου αξίζει μια θέση στον παράδεισο;”
“Τι συμβαίνει;” γέλασε μετά από μια σύντομη παύση. “Βλέπεις το τέλος σου να έρχεται και ψάχνεις να βρεις το νόημα της ζωής ή προσπαθείς να καταρρίψεις τη θεωρία της κόλασης ώστε να μειώσεις τον φόβο για το τι θα ακολουθήσει μετά θάνατον;” ρώτησε και σηκώθηκε. “Κόλαση ή παράδεισος, τελικά δεν έχει σημασία, σωστά; Με μια ματιά σε αυτόν τον κόσμο, μπορείς να το καταλάβεις. Ο παράδεισος του ενός μπορεί να γίνει η κόλαση ενός άλλου και το καλό και το κακό καταλήγουν να συνυπάρχουν χωρίς πραγματικό νικητή. Στην τελική, είμαστε αυτό που επιλέγουμε να είμαστε.”

Lewis W. Cardon

To πλήρωμα
Spoiler:

Last edited by Tempest on Sun Apr 07, 2013 12:41 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
View user profile
Tempest
Revolutionary
Revolutionary

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Femme Fatale .I   Sun Apr 07, 2013 12:23 pm

“Τι τρέχει μ’ εσένα;” γέλασε δυνατά παρά τον πόνο.
“Τι σου φαίνεται τόσο αστείο;” ρώτησε αναψοκοκκινισμένη.
“Νιώθεις πάντα την ανάγκη να απαντήσεις σοβαρά στις ανησυχίες των θυμάτων σου; Πραγματικά δεν σε καταλαβαίνω.”
“Θες να πεθάνεις πριν την ώρα σου;” ρώτησε με θυμό.
“Όμως, είναι κάπως καθησυχαστικό…” χαμογέλασε ανακουφισμένος. “…να ξέρεις τους λόγους και τη λογική αυτού που μπορεί να πάρει τη ζωή σου. Υπό αυτές τις συνθήκες, μπορώ να πω ότι δε θα με πείραζε να πεθάνω. Ίσως να μη μου αξίζει και τέτοιος θάνατος.”
“Για τι στην ευχή μιλάς; Πιστεύεις ότι σου κάνω χάρη;” ρώτησε μπερδεμένη χαλάρωσε τις άμυνές της.
“Μπορεί να μην το έθεσα σωστά, αλλά, ναι, δεν είμαι και το πιο τίμιο άτομο του κόσμου, και μόνο το γεγονός ότι έχω την ικανότητα να μοιραστώ ορισμένες σκέψεις θα έλεγε κανείς ότι είναι θείο δώρο.”
“Πραγματικά, από όλους τους ανθρώπους που θα μπορούσαν να στείλουν για να με πιάσει, μου πέτυχες εσύ. Ξέρεις, μισώ άτομα σαν κι εσένα. Άτομα που δέχονται τις καταστάσεις με τόσο στωικό τρόπο. Θείο δώρο; Ίσως έκανα λάθος εκτίμηση για εσένα, για έναν άνθρωπο που διαπραγματεύτηκε τη ζωή του μέχρι το τέλος, συμβιβάστηκες πολύ εύκολα με τη πιθανότητα του θανάτου σου. Ή προσπαθείς να κερδίσεις τον οίκτο μου;”

Lewis W. Cardon

To πλήρωμα
Spoiler:

Last edited by Tempest on Sun Apr 07, 2013 12:42 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Tempest
Revolutionary
Revolutionary

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Femme Fatale .I   Sun Apr 07, 2013 12:36 pm

“Υποθέτω είσαι από τα άτομα που θα πάλευαν μέχρι το τέλος χωρίς να βασιστούν σε κανέναν, γαντζωμένοι επάνω σε μια απύθμενη υπερηφάνεια. Δεν μπορώ να καταλάβω εύκολα άτομα σαν κι εσένα, αλλά ούτε μπορώ να πω ότι σας μισώ. Για κάποιον σαν κι εμένα συνηθισμένο να μένει ένας απλός παρατηρητής σε πράγματα κι καταστάσεις, άτομα σαν κι εσένα, είναι αυτά που μου δίνουν ζωή, μια περίεργη και ανεξήγητη ανατριχίλα. Υπό άλλες συνθήκες, θα μπορούσες να πεις ότι είμαι σχεδόν ερωτευμένος.”
“Είσαι τρελός, έτσι;” κατέληξε και κάθισε εξαντλημένη οκλαδόν στο πάτωμα. “Μόνος ένας τρελός θα μπορούσε να πει κάτι τέτοιο σε κάποιον που θα μπορούσε να τον στείλει ανά πάσα στιγμή στον άλλον κόσμο.”
“Τρελός, ε;” μονολόγησε και κοίταξε το ταβάνι χαμογελώντας. “Να το εκλάβω ως απόρριψη;”
“Συνεχίζεις ακόμα μ’ αυτό; Αλήθεια, πόσοι άνδρες νομίζεις ότι θα μπορούσαν να με ξεγελάσουν με κάτι τέτοιο;” ρώτησε απορημένη. “Για να ξέρεις, τέτοια φθηνά λόγια δεν πιάνουν, μην περιμένεις να σε σώσω.”
“Το ξέρω,” χασμουρήθηκε. “Το ξέρω καλά αυτό. Όμως, δε θα πεθάνω…”
“Ε;” τον κοίταξε ξαφνιασμένη.

Lewis W. Cardon

To πλήρωμα
Spoiler:

Back to top Go down
View user profile
Tempest
Revolutionary
Revolutionary

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Femme Fatale .I   Sun Apr 07, 2013 12:55 pm

“Δεν μου αρέσει να χάνω στοιχήματα, ούτε να μπαίνω σε χρέος,” είπε νιώθοντας τα μάτια του βαριά. “Λίγη ξεκούραση μόνο…”
“Έι! Μην κλείνεις τα μάτια σου!” πετάχτηκε επάνω σαν ελατήριο. “Υποσχέθηκες ότι θα μου πεις τις πληροφορίες που θέλω! Αν πεθάνεις ενώ-“
“Γίνεσαι, πιεστική… Οι όροι σου δεν έλεγαν ποτέ ότι δεν μπορώ να ξεκουραστώ,” είπε κουρασμένα. “Δε θα πεθάνω… σου λέω ότι θα κρατήσω τον λόγο μου.”

Ο αδύναμος τόνος της φωνής του δεν υποδήλωνε καμία σιγουριά. Τον κοίταξε τρέμοντας και μόνο στην σκέψη ότι δε θα μάθαινε όλα όσα ήθελε παίζοντας στο παιχνίδι ενός ξένου άνδρα και έσφιξε τις γροθιές της εκνευρισμένη. Θα μπορούσε να βάλει τέλος στη ζωή του για ένα πείσμα, ένα απλό καπρίτσιο μόνο αλλά τα τελευταία του λόγια δεν την άφηναν. Από τη μια, το τέλος του άνδρα ήταν σχεδόν βέβαιο, από την άλλη αν έβαζε εκείνη τέλος στη ζωή του θα ήταν σαν να είχε παραδεχθεί την ήττα της. Η περίεργη αξιοπρέπεια που είχε αναφερθεί, δεν την άφηνε να πάρει μια σίγουρη απόφαση και είχε κάνει πολλά για να είναι σε θέση να κάνει τις δικές της επιλογές. Μέσα στον κυκλώνα συγκρουόμενων συναισθημάτων, κλώτσησε ότι βρήκε μπροστά της.

Lewis W. Cardon

To πλήρωμα
Spoiler:

Back to top Go down
View user profile
Tempest
Revolutionary
Revolutionary

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Femme Fatale .I   Sun Apr 07, 2013 12:57 pm

“Δεν έχει νόημα.”

Η φωνή του νεαρού που είχε αφήσει αναίσθητο πριν λίγη ώρα διέκοψε το ξέσπασμά της. Είχε σχεδόν ξεχάσει την ύπαρξή του και τα έβαλε με τον εαυτό της που δεν είχε διαισθανθεί την παρουσία του και τον είχε αφήσει να πλησιάσει σε τόσο κοντινή απόσταση. Έκανε ένα ελαφρύ άλμα προς τα πίσω ενστικτωδώς και δάγκωσε τα χείλη της μα ο νεαρός δεν φάνηκε να της δίνει σημασία, αντιθέτως είχε τα μάτια του καρφωμένα επάνω στον κοιμισμένο άνδρα που ανάσαινε αδύναμα.

“Πες μου. Τι αντάλλαγμα θέλεις για το αντίδοτο;” ρώτησε ψυχρά.
“Αντάλλαγμα;” γέλασε με τα λόγια του με σύντομα συνειδητοποίησε ότι ο νεαρός δεν αστειευόταν. “Δηλαδή, δεν πιστεύεις στα λόγια του αφεντικού σου; Άλλωστε, αν του δώσω το αντίδοτο, σημαίνει ότι θα χάσει το στοίχημά του. Πιστεύεις ότι θα το δεχτεί αυτό;”

Lewis W. Cardon

To πλήρωμα
Spoiler:

Back to top Go down
View user profile
Tempest
Revolutionary
Revolutionary

Character sheet

PostSubject: Re: [Τέλος] Femme Fatale .I   Sun Apr 07, 2013 1:02 pm

“Μην παρεξηγείς τα λόγια μου. Πιστεύεις ότι είμαι διατεθειμένος να δώσω τις πληροφορίες που θέλει στο άτομο που πήρε τη ζωή του αφεντικού μου; Θα πρέπει να αστειεύεσαι,” χαμογέλασε σαδιστικά. “Σε περίπτωση που πεθάνει, προτιμώ να χάσω τη ζωή μου χωρίς να πω τίποτα παρά να σε ικανοποιήσω λέγοντάς σου αυτό που θέλεις να μάθεις περισσότερο. Αν μιλάμε για λεφτά ή για το οτιδήποτε άλλο, ανεξάρτητα απ’ το τι μπορεί να είναι αυτό, είμαι πρόθυμος να συμφωνήσω για να πάρω το αντίδοτο. Σίγουρα δεν έχω να παίξω πολύ δυνατά χαρτιά αλλά μου άφησε πίσω ένα που μπορεί να σε ενδιαφέρει. Γιατί πιστεύεις ότι άργησα να έρθω; Πραγματικά πίστεψες ότι το σημείωμα που μου άφησε πίσω είχε μόνο τη διεύθυνσή σου; Αυτή τη στιγμή οι πληροφορίες για μια άγνωστη γυναίκα που μας προσέγγισε και όλα όσα μου αφηγήθηκε το αφεντικό μου ταξιδεύουν προς αρμόδια άτομα. Φαντάζεσαι τι θα ακολουθήσει αν δεν δώσουμε σύντομα αναφορά; Στην καλύτερη περίπτωση, θα αναγκαστείς απλά να αφήσεις το νησί σου. Εξάλλου, από τη στιγμή που θα υποκύψεις σε αυτή τη συμφωνία χωρίς να είσαι σίγουρη ότι δε θα καταφέρει τότε… αυτό δε σημαίνει ότι έχασες;” ρώτησε γυρνώντας προς το μέρος της.

Lewis W. Cardon

To πλήρωμα
Spoiler:

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: [Τέλος] Femme Fatale .I   

Back to top Go down

[Τέλος] Femme Fatale .I
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next