Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

  [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest
avatar



 [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 1:44 pm

Μια φόρα και ένα καιρό στο χωριό Φάντομ ζούσε ένα ολομόναχο παιδί που τον έλεγαν Τζόκερ. Οι γονείς του ο Πέτερμον Φάκ και η Μινέρβα Πέτροβα είχαν πεθάνει πολύ νωρίς όταν ο Τζόκερ ήταν μόλις 10 χρονών.  Αλλά ευτυχώς  για τον Τζόκερ οι γονείς του τον είχαν αφήσει μια τεράστια περιουσία. Ο Τζόκερ ζούσε ε πει 3 χρόνια κλεισμένος μέσα στο σπίτι του. Το μοναδικό άτομο που έβλεπε ο Τζόκερ ήταν , η οικονόμος Πατρίσια Άθον η οποία πήγαινε κάθε μέρα για να καθαρίσει το σπίτι και για να φτιάχνει φάει στον Τζόκερ.


Last edited by Apostolos03 on Thu May 09, 2013 12:51 am; edited 3 times in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



 [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας     [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Mar 04, 2013 1:01 am

Η Πατρίσια η οικονόμος του Τζόκερ δεν άντεχε να το βλέπει κάθε μέρα κλεισμένο μέσα στο σπίτι του. Γιατί η Πατρίασια τον Τζόκερ τον σαν γιος της , επειδή τον ήξερε από την ημέρα που γεννήθηκε και επειδή δεν την αξίωσε ο Θεός να κάνει παιδιά. Έτσι ένα πρωί εκεί που καθάριζε το βάζο είπε δεν αντέχω άλλο να βλέπω τον κύριο μου έτσι , θα πάω να του μιλήσω και έτσι έγινε. Πήγε στο δωμάτιο του κυρίου της και κτύπησε την πόρτα τοκ τοκ. Τζόκερ: .Παρακαλώ; Πατρίσια: Μπορώ να περάσω μέσα κύριε Τζόκερ;Τζόκερ: Φυσικά και μπορείς Πατρίσια. Πατρίσια:: Κύριε Τζόκερ πήρα το θάρρος και ήρθα να σας μιλήσω για κάτι που με τρώει. Τζόκερ: Πες μου τι είναι Πατρίσια. Πατρίσια: Κύριε Τζόκερ δεν μπορώ να σας βλέπω συνέχεια κλεισμένο μέσα στο σπίτι δεν αντέχω άλλο.Τζόκερ: αυτό ήταν Πατρίσια; Πατρίσια: Μαλίστα κύριε Τζόκερ.


Last edited by Apostolos03 on Thu May 09, 2013 12:51 am; edited 4 times in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



 [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας     [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Mar 04, 2013 2:42 am

Ο Τζόκερ μετά από αυτά που τον είπε η Πατρίσια η οικονόμος του έκατσε και προβληματίστηκε σοβαρά. Γιατί ο Τζόκερ έπαιρνε πάρα πολύ στα σοβαρά αυτά που του έλεγε η Πατρίσια. Σκέφτηκε παρά πολύ αυτά που του είπε η Πατρίσια και είπε έχει πάρα πολύ δίκαιο η Πατρίσια πρέπει να βγω από το σπίτι μου , πάνε 3 χρόνια που δεν έχω βγει από το σπίτι μου και δεν έχω δει άνθρωπο. Καιρός λοιπόν να βγω έξω. Μέτα από κάποια ώρα ο Τζόκερ φώναξε πάρα πολύ δυνατά Πατρίσιαααα. Η Πατρίσια νομίζοντας ότι ο κύριος της έπαθε κάτι σοβαρό έτρεξε όσο γρήγορα μπορούσε. Πατρίσια: Τι πάθατε κύριε Τζόκερ; Τζόκερ: Δεν έπαθα τίποτα Πατρίσια. Πρέπει να σε τρόμαξα πάρα πολύ έτσι όπως φώναξα ε; Πατρίσια: Μάλιστα κύριε Τζόκερ. Τζόκερ: Λοιπόν Πατρίασια ετοίμασε μου ρούχα για να βγω έξω , πάει πάρα πολύς καιρός που δεν έχω βγει έξω. Ήρθε λοιπόν η ώρα για να βγω έξω από το σπίτι.


Last edited by Apostolos03 on Thu May 09, 2013 12:51 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



 [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας     [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Mar 05, 2013 1:42 am

Η Πατρίσια έμεινε με ανοιχτό το στόμα για λίγα δευτερόλεπτα μετά από αυτό που της είπες και ο κύριος Τζόκερ. Ο κύριος Τζόκερ είδε ότι η Πατρίσια έμεινε με ανοιχτό το στόμα και την ρώτησε. Τζόκερ: Έπαθες κάτι Πατρίσια και έμεινες με ανοιχτό το στόμα; Πατρίσια: Όχι κύριε μου δεν έπαθα τίποτα , απλός ξαφνιάστηκα με αυτό που με είπατε. Τζόκερ: Μάλιστα κατάλαβα. Λοιπόν άντε πάνε να φέρεις τα ρούχα μου. Η Πατρίσια έτρεξε γρήγορα να πάει να φέρει τα ρούχα του αφεντικούς της. Έφτασε λοιπόν στο δωμάτιο που έχει τα ρούχα του ο Τζόκερ. Η Πατρίσια όμως κοιτούσε συνέχεια τα ρούχα του. Γιατί ο Τζόκερ δεν της είχε πει φέρε μου αυτά τα ρούχα , απλός της είχε πει φέρε μου ρούχα. Έτσι λοιπόν η Πατρίσια πήρε την πρωτοβουλία και διάλεξε τα καλύτερα ρούχα. Τα έβαλε σε μια κρεμάστρα και τα πήγε στον κύριο της. Πατρίσια: Ορίστε κύριε Τζόκερ τα ρούχα σας Τζόκερ: Ευχαριστώ Πατρίσια. Μπορείς να φύγεις τώρα. Ο Τζόκερ έβαλε τα ρούχα που τον έδωσε η Πατρίσια και μετά βγήκε από το δωμάτιο του και κατέβηκε της σκάλες , και ύστερα περπάτησε λίγο και πήγε προς την πόρτα. Εκεί για κάποια δευτερόλεπτα κάθισε ακίνητος και φώναξε Πατρίσια πάω έξω να ξέρεις.


Last edited by Apostolos03 on Thu May 09, 2013 12:51 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



 [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας     [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Mar 06, 2013 2:39 am

Ο Τζόκερ αφού ειδοποίησε την Πατρίσια ότι θα βγει έξω , άνοιξε την πόρτα του σπιτιού του. Το πρώτο πράγμα που αντίκρισε ήταν ο ήλιος στην συνέχεια προχώρησε κοιτούσε αριστερά και δεξιά και αντίκριζε λουλούδια δέντρα. Στην συνέχεια έβαλε πλώρη για την πλατεία του χωριού του , εκεί που προχωρούσε μόνος και αμέριμνος στο δρόμο , ξαφνικά του επιτέθηκε ένας μεγάλος σκύλος. Τζόκερ πήρε τέτοια τρομάρα που ανέβηκε πάνω σε ένα δέντρο. Το μόνο που μπορούσε να κάνει ήταν να φωνάξει βοήθεια μήπως και έρθει κάποιος και κάνει τον μεγάλο σκύλο να φύγει. Για καλή του τύχη εκείνη την ώρα περνούσε ένας χωρικός και τον άκουσε να φωνάζει ΒΟΗΘΕΙΑ. Ο χωρικός πήγε να δει τι έγινε , και ποίος είναι αυτός που φωνάζει τόσο δυνατά βοήθεια. Ο χωρικός είδε ένα σκυλί να γαβγίζει και ένα παιδί να είναι ανεβασμένο επάνω σε ένα δέντρο , ο χωρικός χωρίς δεύτερη σκέψη έσκυψε και πήρε πέτρες κάτω από τον δρόμο και άρχισε να τρέχει προς το σκυλί και να του πέτα πέτρες. Ο μεγάλος σκύλος έφυγε. Ο χωρικός βοήθησε τον Τζόκερ να κατέβει από το δέντρο. Ο Τζόκερ είχε άλλα τρόπο παρά να το ευχαριστήσει. Τζόκερ: Σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Χωρικός: Δεν κάνει τίποτε παιδί μου. Να σε ρωτήσω το όνομα σου ποίο είναι; Γιατί δεν σε έχω ξαναδεί. Τζόκερ: Το όνομα μου είναι Τζόκερ Φάκ και τώρα αν μου επιτρέπεται πρέπει να φύγω.


Last edited by Apostolos03 on Thu May 09, 2013 12:52 am; edited 3 times in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



 [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας     [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Apr 29, 2013 1:14 am

Ο χωρικός είχε μείνει με το στόμα ανοιχτό γιατί. Ο είχε να δει τον Τζόκερ από την ημέρα που είχαν πεθάνει ο κύριος και η κυρία Φάκ. Ο Τζόκερ μετά την τρομάρα που είχε πάρει από το σκύλο που τον είχε επιτεθεί , συνέχισε να προχωρά την πλατεία του χωριού. Ο Τζόκερ καθώς προχωρούσε προς την πλατεία κοιτούσε συνέχεια αριστερά και δεξιά μήπως και του επιτεθεί κανένας σκύλος. Τέλος μετά την μικρή περιπέτεια που είχε ο Τζόκερ έφτασε στην πλατεία , εκεί κοντοστάθηκε για περίπου ένα λεπτό και κοιτούσε την πλατεία το πως είχε αλλάξει. Μετά από το λεπτό που κοντοστάθηκε ο Τζόκερ άρχισε να προχώρα μέσα στην πλατεία. Οι χωρικοί κοιτούσαν τον Τζόκερ συνέχεια γιατί δεν μπορούσαν να καταλάβουν ποίος είναι. Ο Τζόκερ δεν έδινε πολύ σημασία στους χωρικούς που τον κοιτούσαν. Καθώς προχωρούσε μέσα στην πλατεία άρχισε να πεινάει , αλλά για καλή του τύχη στην πλατεία υπήρχε ένα εστιατόριο. Χωρίς δεύτερη σκέψη μπέικε μέσα πήγε στο μπαρ να πάρει να φάει.


Last edited by Apostolos03 on Thu May 09, 2013 12:52 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



 [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας     [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Apr 30, 2013 1:46 am

Στο εστιατόριο το όποιο μπήκε να φάει ο Τζόκερ δεν είχε λίγα άτομα. Στα αριστερά του καθόταν ένας κύριος με ένα μεγάλο καπέλο και κάπνιζε μια πίπα που όταν την ρουφούσε φαινόταν πολύ ελάχιστα το πρόσωπο του. Στα δεξιά του καθόταν μια παρέα πέντε ατόμων. Ο Τζόκερ αφότου είδε λίγο το μαγαζί πήγε και κάθισε σε ένα τραπέζι και μετά από λίγο ήρθε ο μαγαζάτορας για παραγγελία . Μαγαζάτορας: Γεια σας κύριε τι θα θέλατε να φάτε; Τζόκερ: τι έχει να φάω; Μαγαζάτορας: κρέας με πατάτες έχει σουβλάκι έχει κότα και τέλος έχει και πατάτες. Τζόκερ: ωραία λοιπόν θα μου φέρεις πατάτες σουβλάκια και μια κότα να φάω. Μαγαζάτορας: Μάλιστα. Να φέρω κάτι να πιείτε κύριε; Τζόκερ: Ναι ένα ποτήρι νερό παρακαλώ. Ο μαγαζάτορας πήγε να φέρει τα πράγματα που τον είπε ο Τζόκερ. Μέτα από ένα λεπτό ο μαγαζάτορας έφερε τα πράγματα. Μαγαζάτορας: ορίστε το φάει σας κύριε και το νερό σας. Ο Τζόκερ μόλις του έφερε το φάει άρχισε να τρώει σαν βόδι. Μέτα αφότου έφαγε το φάει του έκατσε και κοιτούσε τα άτομα που έτρωγαν στο μαγαζί , έβλεπε πως εκείνος ο μυστήριος τύπος με το μεγάλο καπέλο και την πίπα , τον κοιτούσε συνέχεια. Οι παρέα που υπήρχε δεν τον κοιτούσε καθόλου. Ο Τζόκερ φώναξε τον μαγαζάτορα να τον πληρώσει. Τζόκερ: για πες μου πόσο κάνουν αυτά; Μαγαζάτορας: 38,45$ κύριε. Τζόκερ ορίστε κράτα εσύ 45$. Μαγαζάτορας: ευχαριστώ πολύ κύριε. Οι τον 5 ατόμων μόλις το άκουσαν να το λέει αυτό το πράγμα ο Τζόκερ γύρισαν σαν ελατήριο. Ο Τζόκερ αφότου πλήρωσε σηκώθηκε για να φύγει. Πρώτου όμως βγει έξω από το μαγαζί ξανακοίταξε τον μυστήριο τύπο να δει άμα τον κοίτα ακόμα. Και ο μυστήριος τύπος τον κοιτούσε ακόμα. Ο Τζόκερ άνοιξε την πόρτα και βγήκε έξω και άμεσος μετά βγήκαν και οι παρέα των 5 ατόμων.


Last edited by Apostolos03 on Thu May 09, 2013 12:52 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



 [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας     [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon May 06, 2013 6:11 pm

Ο Τζόκερ καθώς πήγε ναι στο σπίτι του άρχισε να αισθάνεται ότι κάποιος τον παρακολουθεί. Καθώς προχωρούσε ξαφνικά γύρισε απότομα το κεφάλι του πίσω για να δει ποίος τον παρακολουθεί και δεν είδε κανέναν. Αφού δεν είδε κανένα πίσω του γύρισε το κεφάλι του μπροστά , και ξαφνικά είδε πέντε άτομα μπροστά του να τον περικυκλώνουν. Ο Τζόκερ μόλις τους είδες προσπάθησε να τους ξεφύγει , αλλά ήταν μάταιο. Ο ένας τον έπιασε και τον πέταξε κάτω. Παρέα : που πας να φύγεις εσύ ;
Τζόκερ : τι θέλετε από έμενα και με ακολουθείτε; Παρέα :είδαμε ότι έχεις πολλά και θέλουμε να μας στα δόσεις . Τζόκερ : δεν πρόκειται να σας δώσω δεκάρα Παρέα : λοιπόν μικρέ πιστεύω ότι δεν κατάλαβες τι είπα θέλουμε να μας δώσεις τα λεφτά. Αν δεν μας το δώσεις με το καλό θα στα πάρουμε το κακό. Τζόκερ : ωραία λοιπόν διαλέγω με το κακό τον τρόπο . Τζόκερ ήξερε ότι δεν είχε καμία ελπίδα απέναντι στους πέντε. Απλός ευελπιστούσε ότι κάποιος θα τον δει εκείνη την ώρα. Και όντως έτσι έγινε μόλις πήγε να κτυπήσει ένας τον Τζόκερ. Ξαφνικά εμφανίστηκε ο μυστήριος τύπος με το μεγάλο καπέλο και την πίπα.


Last edited by Apostolos03 on Thu May 09, 2013 12:53 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



 [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας     [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed May 08, 2013 1:04 am

Μυστήριος τύπος : τι γίνεται εδώ παιδιά και πάτε να βαρέσετε τον μικρό;
Παρέα : να μην σε νοιάζει Μπάμπλουνγκ
Μυστήριος τύπος : λοιπόν παιδιά φύγετε από εδώ τώρα και αφήστε το παιδί ήσυχο
Παρέα : όχι δεν αφήνουμε το ήσυχο
Μυστήριος τύπος : φύγετε αλλιώς θα σας δείρω.
Παρέα : χαχαχαχαχα για έλα να σε δούμε Μπάμπλουνγκ κοράκι
Ο Μπάμπλουνγκ εξοργίστηκε τόσο πολύ με αυτά που του είπαν. Που αμέσως έβγαλε το ξίφος του (το ξίφος που είχε ο Μπάμπλουνγκ ήταν από τα καλύτερα σπαθιά στο κόσμο ήταν πολύ ελαφρύ και είχε μια από της καλύτερες λεπίδες που υπήρχε στο κόσμο). Οι παρέα άμεσος μόλις είδαν το ξίφος , έφυγαν με την μια γιατί τα σπαθιά τους δεν είχαν καμιά ελπίδα απέναντι στο σπαθί του Μπάμπλουνγκ.


Last edited by Apostolos03 on Thu May 09, 2013 12:48 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



 [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας     [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeThu May 09, 2013 12:48 am

Ο Μπάμπλουνγκ μόλις έκανε την παρέα να φύγει αμέσως κοίταξε τον Τζόκερ να δει άμα είναι καλά η άμα τον έκλεψαν. Μπάμπλουνγκ : είσαι καλά μικρέ; Ο Τζόκερ δεν το απάντησε καθόλου στην ερώτηση που το έκανε ο Μπάμπλουνγκ γιατί είχε πάρει μεγάλη τρομάρα από αυτό που έγινε. Ο Μπάμπλουνγκ προσπάθησε να το κάνει να φύγει η τρομάρα που είχε πάρει , αλλά και να του μιλήσει. Τελικά ο Μπάμπλουνγκ κατάφερε να κάνει τον Τζόκερ να μιλήσει. Μπάμπλουνγκ : είσαι καλά μικρέ ; Τζόκερ : είμαι καλά τώρα. Ευτυχώς που ήρθατε. Κύριε ;;;; Μπάμπλουνγκ : Το όνομα μου είναι Μπάμπλουνγκ Σάμι. Το δικό σου ποίο είναι ; Μπάμπλουνγκ Τζόκερ : Το δικό μου είναι Τζόκερ Φάκ. Κύριε Μπάμπλουνγκ αν γίνεται μπορείτε να με πάτε σπίτι μου επειδή φοβάμαι λίγο. Μπάμπλουνγκ : φυσικά και μπορώ . Έτσι και γίνε ο Μπάμπλουνγκ πήγαινε τον Τζόκερ στο σπίτι του. Όλα ήταν ήσυχα και ωραία είχε τον ήλιο να λάμπει από πάνω τους , έβλεπαν τα δέντρα να κουνιούνται και να βγάζουν ένα ωραίο ήχο για το λόγο ότι υπήρχε ένα χαλαρό αεράκι. Καθώς προχωρούσαν είδαν από μακριά το σπίτι του Τζόκερ. Ο Μπάμπλουνγκ άφησε τον Τζόκερ λίγο έξω από την αυλή του σπιτιού. Μπάμπλουνγκ : εδώ τελειώνει ο δρόμος μου Τζόκερ. Αν θέλεις να με δεις έλα αύριο στην ταβέρνα εκεί θα είμαι πάλι. Τζόκερ : ευχαριστώ πολύ για όλα Μπάμπλουνγκ και φυσικά θα έρθω αύριο στην ταβέρνα έχε γεια . Αφού χαιρέτισε τον Μπάμπλουνγκ ο Τζόκερ πήγε προς την πόρτα του σπιτιού έβγαλε τα κλειδιά από την τσέπη του και άνοιξε την πόρτα και μπήκε μέσα..
Back to top Go down
Sponsored content





 [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]    [Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας    [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Η αρχή μια μεγάλης γνωριμίας [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» {Αρχή}Εκδίκηση {Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Mafia{Τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Αρχή των πάντων [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Για να δούμε{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή} Κανίβαλοι {τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Ice Nine-
Jump to: