Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Mangaki
Citizen
Citizen
Mangaki


Όνομα Χαρακτήρα : Ζήλος Ντ. Σάι
Posts : 125
Location : South of Heaven
Join date : 2012-10-19
Age : 29

[ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 30, 2013 5:13 pm

Ζήλος Πεινάω, πεινάω, πεινάω, πεινάω, πεινάω, πεινάω και μάντεψε τι! Αν είπες ότι ΠΕΙΝΑΩ τότε το βρήκες!!! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 639795459  Σε ποιον κάθομαι και μιλάω?! Πρέπει να έχω τρελαθεί!... Και να πεθαίνω! Ναι, αυτό είναι! Πρώτα τρελένομαι και μετά πεθαίνω! Είναι το πλέον λογικό πράγμα μετά από ότι συνέβη.... [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2889884971

...Λίγη ώρα μετά...
Αφού όμως πεθαίνω που πεθαίνω και δεν έχω τίποτα να κάνω, κάτσε αναπαυτικά και άκου την ιστορία μου! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 605721843
Ακόμα και αν δεν υπάρχεις.
Αναδρομή στο παρελθόν
Ήμουν ένα τυπικό παιδί, γέννημα-θρέμα του Colt Island. Φαντάζομαι ξέρεις τι σημαίνει αυτό...ΟΧΙ?! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 4033496702
Τότε επέτρεψέ μου να σου εξηγήσω. Όπως ξέρεις, εδώ φτιάχνονται τα καλύτερα όπλα που υπάρχουν. Αν θες κάτι γυαλιστερό, που να σκοτώνει, αυτό είναι το μέρος που θα το αγοράσεις. Αρκεί βέβαια να είσαι διατεθημένος να πληρώσεις το αντίτιμο... [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 336913281 Αν κλείσει η συμφωνία, είναι λεφτά. Αλλιώς, είναι μολύβι. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2741317649 Φυσικά αυτή η νοοτροπία έχει περάσει και στα παιδιά! Τα παιδιά αποκτάνε όπλο από τα 12 τους και το πιο διαδεδομένο και ίσως μοναδικό τους παιχνίδι είναι ο πόλεμος στο δάσος.


Last edited by Mangaki on Wed Jan 30, 2013 10:13 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mangaki
Citizen
Citizen
Mangaki


Όνομα Χαρακτήρα : Ζήλος Ντ. Σάι
Posts : 125
Location : South of Heaven
Join date : 2012-10-19
Age : 29

[ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 30, 2013 5:36 pm

Για να μην τα πολυλογώ, το νησί αυτό έχει τους καλύτερους σκοπευτές που υπάρχουν. Από παιδιά αντιμετωπίζουν μάχες και δε φοβούνται να πεθάνουν. Έτσι ήμουν και εγώ, σχεδόν. Αν και σε σχέση με οποιουσδήποτε άλλους σκοπευτές, ήμουν πολύ δεινότερος , στο συγκεκριμένο νησί, δεν ήμουν ο καλύτερος στο στόχο. Για την ακρίβεια, τα περισσότερα παιδιά με σκίζανε. Παρόλα αυτά, κανένας δεν έκανε μονομαχίες μαζί μου πια. Ο λόγος ήταν απλός: για να εξισορροπήσω την αδυναμία μου στα όπλα εξ' αποστάσεως, έμαθα να χειρίζομαι σπαθιά. Λόγω μάλιστα των αντιπάλων μου και του ταλέντου μου έμαθα να αποκρούω σφαίρες με τη λεπιδα μου, να τις κόβω στη μέση, μέχρι και να τους αλλάζω την πορεία! Δεν έχει νόημα να πυροβολείς κάποιον που μπορεί να <<χορεύει>> με τις σφαίρες, σωστά? Έτσι κρατήθηκα ζωντανός και σε φόρμα σε όλη μου την εφηβεία. Μέχρι που ήρθε εκείνη η μέρα. Η καταραμένη εκείνη μέρα. Μέχρι τότε, είχα μια οικογένεια. Έναν, πατέρα, μία μητέρα, έναν αδελφό. Μέχρι που εκείνος τους σκότωσε. Εξαιτίας του έμεινα μόνος μου και αυτό θα το πληρώσει ακριβά. Πολύ ακριβά.
Back to top Go down
Mangaki
Citizen
Citizen
Mangaki


Όνομα Χαρακτήρα : Ζήλος Ντ. Σάι
Posts : 125
Location : South of Heaven
Join date : 2012-10-19
Age : 29

[ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 30, 2013 6:38 pm

Με το που πάτησε αυτός ο τύπος το πόδι του στο νησί, ήξερα ότι δεν είχε έρθει για καλό. Έψαχνε τον καλύτερο σιδερά ώστε να του φτιάξει όπλα. Δυστυχώς αυτός ήταν ο πατέρας μου. Ήθελε όπλα για να κατακτήσει ένα νησί στην East Blue. Ο πατέρας μου του έδειξε τα καλύτερα κομμάτια.
Arlong: Τέλεια! Αυτά θα πάρουμε. Όσο για αυτό το μεγάλο πριονωτό πράγμα, θα το χειρίζομαι εγώ ο ίδιος προσωπικά!
Πατέρας: Τότε έχουμε συμφωνία. Βέβαια θα σου κοστίσουν αρκετά. Δεν γίνονται εκπτώσεις ακόμα και αν πάρεις όλα τα όπλα που μου έδειξες.
Arlong: ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ?! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2741317649 Άντρες! Δέστε τους όλους!!! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2162625244
Από το πουθενά εφόρμησαν στο σπίτι 10 ψαράνθρωποι και έδεσαν με αλυσίδες τους γονείς μου και τον αδερφό μου. Κυνήγησαν και εμένα αλλά εγώ τους ξέφυγα μέσα στο δάσος.
Μετά από λίγη ώρα...
Arlong: Τιποτένιο πράγμα! Θα έπρεπε να είναι τιμή σου και καμάρι σου που εφοδιάζεις ψαρανθρώπους!!! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 511942527
Εκείνη τη στιγμή όρμισα μέσα μαζί με περίπου 20 πιστολέρο καθώς και τους αδελφούς Earp (και τους 3). Είχα έρθει για διάσωση. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2566997212 Μετά από μία σύντομη αλλά έντονη μάχη στην οποία δεν πήρα μέρος ο Arlong με τους ψαρανθρώπους που είχαν εισβάλει στο σπίτι μας αιχμαλωτίστηκαν. Εγώ όρμισα πρώτος στη μάχη [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1212055764 αλλά με την πρώτη γροθιά που έφαγα από τον Arlong έμεινα αναίσθητος στον τοίχο σαν τμήμα της ταπετσαρίας μας. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1023518130 [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2889884971
Back to top Go down
Mangaki
Citizen
Citizen
Mangaki


Όνομα Χαρακτήρα : Ζήλος Ντ. Σάι
Posts : 125
Location : South of Heaven
Join date : 2012-10-19
Age : 29

[ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 30, 2013 7:03 pm

Το υπόλοιπο πλήρωμα του Arlong ξέφυγε αφού σάλπαρε για να κρυφτεί στην ανατολική μεριά του νησιού. Ήταν έξυπνο σχέδιο. Στο κάτω-κάτω το ανατολικό μέρος του νησιού ήταν μία μεγάλη έρημος. Κανένας δε θα τους έβρισκε, δυστυχώς. Όσο για μένα, ο συνδυασμός ανδρείας και ηλιθιότητας που επέδειξα όντως κολλημένος στον τοίχο του σαλονιού δεν άφησε τον δήμαρχο ασυγκίνητο. Όταν συνήλθα ο κ.James με συγχάρηκε προσωπικά. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1467887886 [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1410600121 Αφού οι δράστες περιορίστηκαν, κλειδώθηκαν στη φυλακή από τους σερίφηδες Wyat [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 639795459 και Virgil. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 815003233 Το μόνο που χρειαζόταν να γίνει για να τελειώνει αυτό το επεισόδιο ήταν να έρθουν οι marines και να τους παραδώσουν στο Ναυτικό και στη δικαιοσύνη. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1356541085 Η τάξη είχε για άλλη μια φορά αποκατασταθεί. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3358384175 Αργότερα πήγαμε οικογενειακά στο σαλούν της Madame Susu για να το γιορτάσουμε. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3918974738 [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1361424789 Περάσαμε τρομερά! Έφαγα τόσο που ήμουν σίγουρος ότι θα εκραγώ! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 4257297559 Ο πατέρας μου με την μητέρα μου χόρευαν ασταμάτητα μαζί με τα άλλα ζευγάρια, ενώ ο μικρός μου αδερφός έψαχνε το θάρρος για να μιλήσει στον παιδικό του έρωτα! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1685985038 [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2367533627 Νόμιζα ότι χειρότερα πέρασαν. Έκανα τρομερό λάθος.
Back to top Go down
Mangaki
Citizen
Citizen
Mangaki


Όνομα Χαρακτήρα : Ζήλος Ντ. Σάι
Posts : 125
Location : South of Heaven
Join date : 2012-10-19
Age : 29

[ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 30, 2013 7:24 pm

Σε κάποιο σημείο της γιορτής μας, οι marines έφτασαν στο λιμάνι μας. Δεν έμαθα ποτέ πότε ακριβώς έγινε αυτό. Δεν με ενδιέφερε. Όταν γυρίσαμε από τη γιορτή και μπήκαμε στο σπίτι μας, μας επιτέθηκαν! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1023518130 Ήταν ο Arlong [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1750422342 μαζί με τους υπόλοιπους ψαρανθρώπους που είχαν αιχμαλωτιστεί. Για δεύτρη φορά σε μία μέρα αλυσόδεσαν όλη την οικογένειά μου, εκτός από εμένα. Όμως αυτή τη φορά δεν το είχα σκάσει. Με θεωρούσαν υπεύθυνο για τη σύλληψή τους και ήθελαν να με βασανίσουν.
Arlong: Βρε, βρε! Τι τρέχει νιάνιαρο? Δεν μπορείς να ξεφύγεις τώρα?! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1750422342 Έλα όρμα μου! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1186829084 Αν με δείρεις θα ελευθερώσω την οικογένειά σου!!!
Ζήλος: Τώρα θα δεις!!! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2495193261 Θα σε κομματιάσω!!! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1525265624
Και του όρμηξα...Για ένα δευτερόλεπτο το είχα πιστέψει. Νόμιζα ότι θα τον έδερνα αφού του έσπαγα μερικά κόκαλα [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 217141192 και ικέτευε για τη ζωή του, [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2322626082 θα έσωζα την οικογένειά μου. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3693793700 Κρίμα όμως που τελικά αυτό δε συνέβη. Κάτι με προσγείωσε στην πραγματικότητα. Η γροθιά του. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1023518130 Δε λιποθύμησα όμως. Δε με άφησαν να λυποθυμήσω. 'Οταν συνήλθα πόναγα παντού και το πρόσωπό μου ήταν μία μεγάλη μελανιά. Αυτό όμως που αντίκρισα με έκανε να ξεχάσω τον πόνο. Τον σωματικό πόνο.
Back to top Go down
Mangaki
Citizen
Citizen
Mangaki


Όνομα Χαρακτήρα : Ζήλος Ντ. Σάι
Posts : 125
Location : South of Heaven
Join date : 2012-10-19
Age : 29

[ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 30, 2013 7:59 pm

Ο Arlong στεκόταν πάνω από τους δικούς μου με την πριονωτή του λεπίδα που πήρε από τον πατέρα μου. Ήθελε αίμα. Αίμα και εκδίκηση.
Arlong: Πες τους αντίο μικρέ!
Ετοιμαζόταν να τους σκοτώσει. Η μητέρα μου έκλαιγε κρατώντας αγκαλιά τον αδερφό μου που είχε βουρκώσει. Ο πατέρας μου στεκόταν ήρεμος. 'Ηξερε ότι δε μπορούσε να κάνει κάτι και προσπαθούσε απλά να μη χειροτερέψει την κατάσταση. Εγώ τρελάθηκα. Η καρδιά μου πήρε φωτιά και το κεφάλι μου κόντευε να εκραγεί. Έκλαιγα από τη λύπη και το φόβο. Ταυτόχρονα όμως έβραζα από θυμό. Ο ψαράνθρωπος κατέβασε βίαια τον όπλο του με φανερή πρόθεση να τους αποκεφαλίσει και τους 3. Όρμηξα ουρλιάζοντας να τους σώσω. Μάταια όμως. Ήξερα ότι δε θα προλάβαινα. Τότε όμως, τότε, τ-τ-τ-τοτ-τότε [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2483454842 ο, ο πατέρας μου, ο πατέρας μου τους αγκάλιασε από πάνω και έφαγε το χτύπημα στη πλάτη!!! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2483454842 [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2483454842 [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2483454842
Τέλος αναδρομής στο παρελθόν
Ζήλος: Δε-δε-δε μπορώ άλλο! Αυτό το ση- αυτό το σημείο θα το π-παραλείψω!!! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2483454842 Περί-περίμενε λίγο να συνέλθω! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2483454842 Σε παρακαλώ! Μ-μ-μ-μετά θα συνεχίσω την ιστορία μου! Το, το υπόσχομαι!!!
Back to top Go down
Mangaki
Citizen
Citizen
Mangaki


Όνομα Χαρακτήρα : Ζήλος Ντ. Σάι
Posts : 125
Location : South of Heaven
Join date : 2012-10-19
Age : 29

[ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 30, 2013 8:28 pm

Αρκετή ώρα μετά...
Εντάξει! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 639795459 Τώρα είμαι καλύτερα!!! Σχεδόν δηλαδή! Ακόμα πεινάω, πεινάω, πεινάω, πεινάω, πεινάω, πεινάω και πεινάω! Ας συνεχίσω λοιπόν την ιστορία!

Αναδρομή στο παρελθόν (πάλι)

Πριν φάω μερικές ανάστροφες ακόμα [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1023518130 και μείνω στον τόπο (όταν είχα ξεκινήσει να πιστεύω ότι ήμουν αναπόσπαστο κομμάτι εκείνης της ταπετσαρίας) έμαθα ότι ένας marine, ο Ray Tor είχε εξαγοραστεί ώστε να αφήσει τον Arlong και το πλήρωμα του ελεύθερους. Ξύπνησα μέσα στη νύχτα από το ξύλο που μου δώσαν και στο νου μου δεν υπήρχε παρά μόνο ένα πράγμα: η εκδίκηση. Δε θα ησύχαζα, αν δε χυνόταν αίμα. Τότε φώναξα με όση φωνή είχα έναν όρκο που αν επιζήσω θα με βαραίνει για πολύ καιρό:
Ζήλος: ΚΑΘΑΡΜΑ ARLONG ΘΑ ΣΕ ΒΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ!!! ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ! ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΗΣΩ! ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΟΥ!!!
Το είχα πάρει απόφαση: θα κυνηγούσα πρώτα αυτόν τον προδότη τον Ray Tor και μετά θα πήγαινα για τον Arlong και το κεφάλι του. Παρόλα αυτά έφαγα αρκετό ξύλο. Αυτή τη φορά θα έκανα τα πράγματα σωστά. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1493765235 Πρώτα θα κοιμόμουν (λες και δεν είχα κοιμηθεί αρκετά τόσες ώρες που ήμουν αναίσθητος) και μετά θα πήγαινα για κυνήγι!
Back to top Go down
Mangaki
Citizen
Citizen
Mangaki


Όνομα Χαρακτήρα : Ζήλος Ντ. Σάι
Posts : 125
Location : South of Heaven
Join date : 2012-10-19
Age : 29

[ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 30, 2013 8:46 pm

Σηκώθηκα στις 6 το χάραμα με τις πρώτες ακτίνες του ήλιου να ζεσταίνουν το μουδιασμένο μου πρόσωπο. Ετοιμάστηκα βιαστηκά και πήγα να καθίσω στο τέρμα του δάσους, σε ένα ξέφωτο για να ηρεμήσω. Αυτό το ξέφωτο ήταν το αγαπημένο μου μέρος για να κάθομαι και να ηρεμώ. Συνήθως ξάπλωνα ανάσκελα και παρατηρούσα τα σύννεφα να περνάνε αλλάζοντας σχήμα και χρώμα καθώς πλησίαζε το μεσημέρι και έπειτα το σούρουπο. Όχι όμως αυτή τη φορά. Τώρα θα κατέσρωνα ένα σχέδιο για να βρω τον Ray πρώτα, και έπειτα να πάω για τον Arlong. 10 λεπτά μετά είχα τελειώσει το διαλογισμό και είχα σχέδιο. Ευτυχώς πέρα από τους αδερφούς Earp δεν υπήρχε κάποια διοίκηση στην πόλη πράγμα που μου επέτρεψε με τη δικαιολογία του ανεφοδιαστή να εισβάλλω στο πλοίο των marines. Ρώτησα έναν μούτσο που του είχαν αγκαρέψει την καθαριότητα του καταστρώματος που είναι ο καμπίνα του Ray και δε δίστασε να μου πει. Η καμπίνα του Ray βρισκόταν στο κάτω μέρος του πλοίου σχετικά κοντά στην πρύμη του.
Back to top Go down
Mangaki
Citizen
Citizen
Mangaki


Όνομα Χαρακτήρα : Ζήλος Ντ. Σάι
Posts : 125
Location : South of Heaven
Join date : 2012-10-19
Age : 29

[ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 30, 2013 9:14 pm

Πλησιάζα απειλητικά την καμπίνα ενώ αναλογιζόμουν τον καλύτερο τρόπο να του αποσπάσω πληροφορίες. Αποφάνθηκα ότι θα τον απειλούσα με το μαχαιράκι που είχα στερεώσει στη ζώνη μου. Χτύπησα την πόρτα αλλά δεν πήρα απάντηση. Μπήκα ήσυχα και έκλεισα την πόρτα. Την κλείδωσα κιόλας για την περίπτωση που το σχέδιο ναυαγούσε. Ο τύπος κοιμάταν ακόμα. Και διεφθαρμένος και τεμπέλης, σκέτηκα, τέλεια. Τον πλησίασα. Έφτασα στο προσκέφαλό του και του ψιθύρισα:
Ζήλος: Έλα αγαπούλα μου, σήκω. Ώρα να σηκωθείς. Δώσε μου ένα φιλάκι! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 595022058
Πλησίασα το πρόσωπό του. Τότε πρωτοάνοιγε δειλά, δειλά τα μάτια του.
Ray: Άσε με ρε μωράκι μου νυστάζω... [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2752050184 ΑΑΑΑΑ!!!! Ένας ομοφιλόφιλός!!!
Ζήλος: ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2495193261 Είμαι αυτός που θα σε σκοτώσει! ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ, ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Ο ARLONG ΑΠΟ ΤΟ COLT ISLAND ΤΩΡΑ!!! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3547048027 ΟΧΙ ΤΩΡΑ, ΤΩΡΑ!!!
Ray: Δ-δ-δεν ξέρω!
Ζήλος: Αυτό πες το στον φίλο μου, το μαχαιράκι που σφάζει προδώτες!!!
Ray: ΕΕΕΕΕΕι! Όχι και προδώτης! Και για κάτσε, ΤΙ θα κάνεις δηλαδή, θα με σκοτώσεις μέσα σε ένα πλοίο γεμάτο marines? Θα σε σκοτώσουν πριν προλάβεις να κλάσεις!!!!
Ζήλος: Πάει, θα πεθάνεις!
Ray: ΧΑΧΑΧΑ! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 1750422342 Αποκλείεται! Δε θα μου κάνεις τίποτα!!!
Και ήταν αλήθεια, μερικώς. Δεν θα τον σκότωνα, δεν μου αρέσει να σκοτώνω. Εκτός από τον Arlong. Αυτός θα πεθάνει. Αλλά ο Ray θα την γλυτώσει, αρκετά φθηνά. Βέβαια, θα φροντίσω όλοι να μάθουν τι προδώτης είναι. Πρώτα τον άφησα αναίσθητο και μετά αποφάσισα για την τιμωρία του.
Back to top Go down
Mangaki
Citizen
Citizen
Mangaki


Όνομα Χαρακτήρα : Ζήλος Ντ. Σάι
Posts : 125
Location : South of Heaven
Join date : 2012-10-19
Age : 29

[ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 30, 2013 9:42 pm

Αφού του χάραξα την τιμωρία του έφυγα από το πλοίο των marine βιαστικός αλλά με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 336913281 Τελικά δεν κατάφερα να μάθω τίποτα για τον Arlong αλλά ξέρω ότι θα τον ξαναδώ. Και τότε, θα είμαι έτοιμος! Τώρα έμελε να φύγω απο το νησί γιατί σύντομα εξαιτίας τόσο της απόδρασης των ψαραθρώπων, όσο και του τωρινού μου κατορθώματος, το νησί θα γεμίσει marines. Κατευθύνθηκα όμως προς το σπίτι μου πρώτα γιατί είχα αρκετά πράγματα να κάνω μέχρι να φύγω από το νησί μου, την πατρίδα μου! Πρώτα έκανα κηδεία στην οικογένειά μου και μετά τους έφτιαξα σωστούς τάφους. [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2483454842 [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 2225864208 Μετά πήρα μαζί μου μία καρότσα με 5 βαρέλια εκ των οποίων, τα 2 ήταν γεμάτα με νερό, ενώ τα υπόλοιπα άδεια και ξεκίνησα για την έρημο. Θα έφευγα από την ακτή της ερήμου στα ανατολικά. Στο δρόμο κατάλαβα ότι κάπου εκεί θα ήταν και ο Arlong με το πλήρωμά του. Αν δεν είχαν ήδη φύγει φυσικά. Αλλά δεν είχα σκεφτεί αυτό το κομμάτι του σχεδίου. Πρώτα έπρεπε να επιζήσω από την έρημο. Αφού έφαγα και ήπια όσο μπορούσα ετοιμάστηκα να ξεκινήσω. Τότε το άκουσα! Με το που το άκουσα πέθανα στα γέλια! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3248139268 [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3248139268 [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3248139268 Τουλάχιστο όσο θα ψηνόμουν στην έρημο θα είχα στο νου μου τον Ray και θα ήταν ευχάριστω ταξίδι! [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 558843162 [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] 3358384175
Back to top Go down
Sponsored content





[ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[ΤΕΛΟΣ] Σφαγή,Αίμα,Φυγή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Somewhere Far Beyond [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Not now [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Job...[Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος] Ice Nine [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: West Blue :: Colt Town-
Jump to: