Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 19, 2013 12:09 am

-Οι επαναστάτες δημιούργησαν το νησί αφότου το κατέλαβαν .Έκαναν τέσσερα χωριά στις άκρες του νησιού , ώστε να περάσεις απο εκεί πριν πας στην Spira . Αν έρθει κανένας ανεπιθύμητος τότε οι φρουροί που βρίσκονται στο χωριό θα ειδοποιήσουν τα κεντρικά της Spira ώστε να είναι σε εγρήγορση
-Αλήθεια? Δεν τους είχα και για τόσο έξυπνους...
-Έχεις κάτι εναντίων τους?
-Ναι δεν τους πάω μια ..έχω μίσος για κάθε επαναστάτη
Όμως μήπως εσύ έγινες επαναστάτης? Γιατί βλέπω πολύ υποστήριξη
-Εννοείτε πως όχι . Καλύτερα πειρατής με ελευθερία παρά επαναστάτης και να δέχεσαι εντολές !
-Είδες που έρχεσαι στην λογική μου !
-Η αλήθεια είναι πως ν
Ξαφνικά σταμάτησε τα λόγια του
-Τι έγινε?
-Φρουρά επαναστατών είπε δείχνοντας πέντε άντρες να μας κοιτάζουν μέσα απο έναν θάμνο μερικά μέτρα πιο κάτω
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 19, 2013 12:34 am

-Ε και? ένα μάτσο άσχετοι θα είναι
-Δεν ξέρω πάντως ας προσέχουμε , είπε χαμηλόφωνα
Οι πέντε άντρες σηκώθηκαν απο τον θάμνο με τα ακόντια τους στραμμένα προς τα πάνω μας.
Μίλησαν σε έναν και αυτός άρχισε να τρέχει προς την κατεύθυνση στην οποία οδεύαμε. Τότε ακούστηκε ένας πυροβολισμός , αυτός που έτρεχε είχε πέσει νεκρός . Κατευθείαν γύρισα προς τον Squal και τον είδα να έχει το χέρι του τεντωμένο προς την κατεύθυνση αυτού που είχε πέσει κάτω και το όπλο του να βγάζει καπνούς απο την κάνη
Με σοβαρό βλέμμα μου είπε
-Θα προειδοποιούσε του άλλους
-Χμμμ αυτό δεν το είχα σκεφτεί . Τέλος πάντων ,έπιασα το νόημα κάνε πίσω .
-Οι , τι στο καλό κάνατε?
-Εσύ σταμάτα
-Μην μιλάς έτσι γιατί .......
(τον διέκοψα λέγοντας)
-Γιατί τι ? Θα φέρεται τον στρατό σας να μας κάνει ντα?
-Μην τα βάζεις με εμάς τους επαναστάτες μικρέ
-Oi Oi . τώρα φοβήθηκα ...Ομολογώ πως τρέμω είπα με απαξιωση
-Αχα ! ώστε γι αυτό τρέμω και εγώ ...πάνω που έπεισα τον εαυτό μου ότι κάνει κρύο
-Θα σας κάνουμε εμείς να τρέμετε , άντρες επάνω τους
Άρχισαν να τρέχουν προς τα πάνω μας με τα ακόντια τεντωμένα. Ο Squal πυροβόλησε ακόμα έναν στο πόδι και αυτός έπεσε κάτω . Τους υπόλοιπους τρεις είχα αποφασίσει να τους αναλάβω εγώ έτσι τους επιτέθηκα πυροβολώντας τους στο κεφάλι και το σώμα με αποτέλεσμα να πέσουν και αυτοί κάτω
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 19, 2013 4:10 pm

Προχώρησα αγέρωχος προς το μέρος τους ενώ άκουγα τα βήματα του Squal απο πίσω μου .Στάθηκα κοντά τους, έβγαλα το πιστόλι και καθώς τους σημάδευα τους ρώτησα
- Πού είναι το θάρρος σας κύριοι ?
-Σ....σταμάτα .. είπε ένας τρεκλίζοντας απο τον πόνο
-Δεν βλέπω τον λόγο να το κάνω
τον πάτησα με το πόδι στο κεφάλι , με αποτέλεσμα να σπάσει ο λαιμός του
-Θα... σε σκοτώσω ! είπε ένας άλλος απο τους τέσσερις καθώς έκανε φιλότιμες προσπάθειες για να φτάσει το ακόντιο του .Του πάτησα το χέρι
-Σου έδωσα άδεια να κουνηθείς? Είπα και τον πυροβόλησα στο πίσω μέρος του κεφαλιού .
Αυτοί που ήταν δεξιά και αριστερά μου , μόλις είδαν αυτό το θέαμα σηκώθηκαν κατευθείαν για να με χτυπήσουν.Αστραπιαία εγώ και ο Squal ενεργήσαμε ταυτόχρονα . Εκείνος τους πέταξε τα δυο μαχαίρια που είχε στην ζώνη του και τους πέτυχε στα πλευρά ενώ εγώ με το αριστερό μου χέρι στο οποίο κρατούσα ένα μαχαίρι τον κάρφωσα στον λαιμό
Αμέσως μετά γύρισα προς τον Squal
-Ευχαριστώ φίλε ,θα σου χρωστάω
-Μπα ! μην το αναφέρεις καν .Έβγαλε ακόμα ένα μαχαίρι απο ένα άψυχο σώμα επαναστάτη ,μετά πρόσθεσε ..Έτσι κι αλλιώς εσυ χτύπησες θανάσιμα αυτον που πήγε να στην φέρει ..Μετακινησε το σώμα ενός απο αυτούς
-Ναι αλλά εκτιμώ την κίνηση που έκανες !Μα..... τι ακριβώς κάνεις εκεί ?
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 19, 2013 4:13 pm

-Πρέπει να τραβήξουμε τα πτώματα στην άκρη.Αν κάποιος τα δει τότε θα ειδοποιηθούν οι φρουρές και θα χουμε φασαρίες
-Σωστά , αυτό δεν το σκέφτηκα
-Ωραία στο είπα εγώ! Γι αυτό βάλε ένα χεράκι
Σήκωσα έναν απο τους νεκρούς..
Καθώς τον έσερνα προς τους θάμνους παρατήρησα ένα ασημένιο κολιέ που φορούσε .Ήταν πολύ ωραίο και έτσι αποφάσισα να το πάρω απο τον λαιμό του .Μόλις μετακινήσαμε και τον τελευταίο νεκρό ο Squal , με κοίταξε και με ρώτησε με την απορία ζωγραφισμένη στο πρόσωπό του
-Που βρήκες αυτό ?
-Στον λαιμό ενός ... Αλλά γιατί ?
-Γιατί είναι η σφραγίδα τους
- Αυτό θα πει τύχη !
-Τότε θα πάμε στο χωριό για να πάρουμε σφραγίδα μόνο για μένα !
-Εντάξει
Μόλις τελείωσα την φράση μου αρχίσαμε να περπατάμε και πάλι μέσα στο δάσος .Δεν προλάβαμε να προχωρήσουμε ένα δυο χιλιόμετρα όταν αντικρίσαμε κάτι απίθανο
Ένα τεράστιο λεκανοπέδιο γεμάτο δέντρα ! Η έκταση ήταν απίστευτα μεγάλη ! η επιφάνεια του πρέπει να ήταν κάτω από αυτή του νερού ! Τα μόνα πράγματα που χαλούσαν την αρμονία του απέραντου πρασίνου ήταν μια μεγάλη πόλη στην μέση του ,καθώς επίσης και τέσσερα μικρά χωριά στις τέσσερις άκρες τις πόλεις..Τα χωριά αυτά είχαν την ίδια απόσταση με το μάτι από την πόλη.Αυτό 'έκανε το νησί να μοιάζει με μια τεράστια πυξίδα .Αρχίσαμε να κατηφορίζουμε προς το χωριό που ήταν στην ευθεία μας πριν την πόλη . Η απόστασή μας από αυτό είναι περίπου μια ώρα περπάτημα .Το μόνο που ευχόμουν ήταν να ξεμπερδέψουμε από αυτό το νησί γρήγορα .
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 19, 2013 4:28 pm

Καθώς περπατούσαμε είδαμε ακόμα μια φρουρά ακόμα απο περίπου δέκα Επαναστάτες που συνόδευαν ένα κάρο .''Αυτό μας έλειπε τώρα'' σκέφτηκα.Ο Squal, μου έκανε σήμα να ηρεμήσω καθώς με είδε να είμαι έτοιμος να τους πετσοκόψω.Μας πλησίασαν και ένας απο αυτούς μας είπε.
-Οι , εσείς οι δυο , έχετε την σφραγίδα?
-Ναι έχουμε , έβγαλε την σφραγίδα που του είχα δώσει πριν
Μόλις την πήρε στα χέρια του ο επαναστάτης μας κοίταξε με περίεργο ύφος
-Είστε σίγουρα επαναστάτες?
-Γιατί δεν σου γεμίζουμε το μάτι??......
-Ο φίλος μου απο εδώ δεν είναι ακόμα επαναστάτης . Θα τον φέρω στην Spira , αλλά θα πάμε πρώτα στο χωριό για να πάρει την σφραγίδα.
Ο άντρας που μας μιλούσε συνέχισε να με κοιτάει με μισό μάτι .Ήθελα να τον ξεκοιλιάσω εκείνη την στιγμή αλλά ο Squal μου έκανε συνέχεια νοήματα για να κρατήσω τα νεύρα μου .''Θα έρθει η ώρα σου βρομιάρη επαναστάτη' είπα απο μέσα μου .Καθώς έδινε την σφραγίδα πίσω στον Squal είπε
Δεν σας πιστεύω.Αλλα απ την άλλη δεν έχω και αποδείξεις για το αντίθετο.Το μόνο που θα ζητήσω είναι ένας φιλικός αγώνας για να δω την δύναμή σου μου είπε
Ας μην χάνουμε χρόνο τότε.. Τράβηξα το ξίφος μου, ενώ ένα σαδιστικό χαμόγελο εμφανίστηκε στο πρόσωπό μου



Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 19, 2013 6:48 pm

Την πρώτη μου επίθεση με το ξίφος ήταν περισσότερο για να ζυγίσω πόση δύναμη είχε....
Αγκομαχούσε για να αντιταχθεί στην δύναμή μου , παρ όλα αυτά δεν το έβαζε κάτω.
Τα ξίφη μας ενώθηκαν με τον γνωστό μεταλλικό ήχο να ταράζει την σιωπή .Πάτησα γερά το πόδι μου κάτω , και το μαχαιράκι του παπουτσιού εμφανίστηκε... κοίταξε κάτω για να δει τι προκάλεσε αυτόν τον ήχο..Μόλις το αντίκρισε ξαφνιάστηκε και αποτραβήχτηκε
Παίζεις βρώμικα..
-Το ξέρω, αλλα έτσι επιβιώνω.
Έφερα το ξίφος μου, κάθετα προς αυτόν, και εκείνος το απέκρουσε με το δικό του
Ύστερα απο ακόμα δυο συγκρούσεις αποτραβήχτηκε και έβαλε ξανά το ξίφος του στην θήκη του.
Αρκετά.Έχω πειστεί για την δύναμή σου.Ακολουθήστε μας.Θα σας συνοδέψουμε μέχρι την Spira.Α και δεν σας συστήθηκα.Είμαι ο Daisuke
Μόλις γύρισε απο την άλλη μεριά και το καραβάνι περπάτησε λίγα μέτρα, άρπαξα τον Squal για να του μιλήσω
-Οι , γιατί δεν τους σκοτώνουμε εδώ και τώρα για να ξεμπερδεύουμε ?
-Όχι ακόμα θα τους χρησιμοποιήσουμε σαν κάλυψη για να φτάσουμε στην Spira
-Ότι πεις.....είπα τσαντισμένος ...Αν όμως αυτός συνεχίζει να με κοιτάει έτσι θα τον ξεκοιλιάσω....Εγώ ξηγήθηκα
-Κρατήσου όσο μπορείς φίλε
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 19, 2013 7:06 pm

-Θα προσπαθήσω...Δεν σου ορκίζομαι τίποτα
.Στην διαδρομή προσπαθούσα να ηρεμήσω, άσκοπα όμως διότι τώρα άρχισαν να με κοιτάνε και οι υπόλοιποι φρουροί .Αποφάσισα να τους αγνοήσω , έτσι έβγαλα το όπλο μου και άρχισα να το γυαλίζω . Συνεχίσαμε να περπατάμε έως ότου φτάσαμε στο χωριό .Ήταν αρκετά μικρό χωριό .Είχε περίπου είκοσι με εικοσιπέντε σπίτια και μια ταβέρνα .Οι στρατιώτες σταμάτησαν να περπατάνε , το ίδιο και εμείς .Ο Squal μου έκανε νόημα και πήγα κοντά του
-Οι , μέσα στην ταβέρνα , θα δώσουμε μερικά μπέλι και θα αγοράσουμε την σφραγίδα..Ο ταβερνιάρης είναι γνωστός μου και δέχτηκε να κάνουμε την ανταλλαγή με πολύ λιγότερα λεφτά.
-Και πως θα γίνει η δουλειά μπροστά σ αυτούς ? Είπα δείχνοντας την φρουρά των επαναστατών που μας συνόδευαν .
-Θα πάμε στην κουζίνα του και θα κάνουμε την ανταλλαγή εκεί .Δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς
-Καλά
Ο επαναστάτης που μας είχε μιλήσει πριν , ήρθε κοντά μας
-Θα σταματήσουμε εδώ για φαγητό και θα συνεχίσουμε προς την Spira το απόγευμα
Μόλις τελείωσε την κουβέντα του μπήκαμε μέσα στο μαγαζί .Οι επαναστάτες κάθισαν σε δυο τραπέζια που βρίσκονταν κοντά στην πόρτα.Λογικά θα ήθελαν ελέγχουν την είσοδο αλλα και να φιλούν το κάρο διότι τοποθέτησαν και δυο φρουρούς απ έξω .Εγώ με τον Squal καθίσαμε στο μόνο τραπέζι που βρήκαμε και ευτυχώς ήταν στην κουζίνα κοντά.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeSat Jan 19, 2013 10:54 pm

Το μαγαζί ήταν γεμάτο, και όλοι οι άνθρωποι που κάθονταν μέσα ήταν ιδιαίτερα χαμογελαστοί και ευδιάθετοι.Μετά απο πέντε λεπτά ο καταστηματάρχης πλησίασε το τραπέζι μας με ένα μπλοκάκι στο χέρι
-Τι έκανες 3 μέρες πριν την εκτέλεση?Είπε ο Squall
Ο καταστηματάρχης γούρλωσε τα μάτια του , αλλα μετά απο λίγα δευτερόλεπτα επανήλθε και άρχισε να μιλάει
-Τότε θα είσαι ο Squal, σε δέκα λεπτά πίσω.. είπε με χαμηλή φωνή
-Εντάξει
Μόλις τελείωσε την φράση του ο Squal,έφυγε.Μετά απο δέκα λεπτά μπήκε μέσα στην κουζίνα μαζί με τον μαγαζάτορα .Δεν έκανε παραπάνω απο ένα λεπτό μέχρι να ξαναβγεί .Όταν ξανακάθισε , ο ταβερνιάρης μας έφερε να φάμε δυο τεράστια πιάτα ρύζι με κότα γεμάτα μέχρι επάνω .
Καθώς τρώγαμε εγώ παρατηρούσα τους επαναστάτες , ή ήταν στο μυαλό μου αυτό ή μιλούσαν συνωμοτικά..
Οι ώρες περνούσαν η μια μετά την άλλη έως ότου έφτασε το απόγευμα .Οι επαναστάτες σηκώθηκαν απο τα τραπέζια τους ενώ που μας είχε μιλήσει πιο πριν και λογικά ήταν ο ηγέτης της ομάδας τους ήρθε σε εμάς .
-Θα ξεκινήσουμε σε πέντε λεπτά
-Εντάξει , ερχόμαστε
-Περιμένουμε έξω.
Με τα λόγια του αυτά κατευθύνθηκε έξω απο το μαγαζί .Πλέον υπήρχαν λίγοι άνθρωποι που έτρωγαν .Ετοιμαστήκαμε για να βγούμε έξω όμως ο Squal ήθελε να χαιρετήσει τον γνωστό του Έτσι βγήκα έξω και περίμενα
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Jan 21, 2013 6:54 pm

Όσο ήμουν έξω , ο ''ηγέτης'' τους ήρθε και μου μίλησε
-Είσαι ο γνωστός πειρατής Daniels η αλλιώς , όπως σε αποκαλούν τον τελευταίο καιρό Destroyer σωστά?ξέχασα να σου πω πως είμαι ο επικεφαλής των επαναστατών στο νησί
- ...... Από που με κατάλαβες? είπα ψέματα .Είχα διαβάσει για τον Daniels όμως δεν μοιάζαμε .
-Κυρίως απο τα μαλλιά ....Έγινες διάσημος εδώ στην South blue μετά απο αυτό που έκανες στο Bliss kingdom..Και μετά την χθεσινή εφημερίδα
-Υποθέτω οτι έτσι έπρεπε συνέχισα
-Δεν έπρεπε να έρθεις εδώ μικρέ....Πρέπει να είσαι η πολύ βλάκας, η πολύ δυνατός για να το κάνεις...Και απ ότι κρίνω απο την αμφίεση και τον οπλισμό σου , μάλλον πολύ βλάκας είσαι γυρησε προς τους δικούς του
Rick νομίζω οτι μου χρωστάς τις σημερινές μπύρες
Μόλις το άκουσα αυτό ήμουν έτοιμος να τον σκοτώσω ..Έτσι έκανα την κίνηση να βγάλω το πιστόλι μου όμως ένα χέρι με συγκράτησε .Ήταν ο Squal .Ο Daisuke γύρισε και έφυγε γελώντας.


Last edited by DIRK on Mon Jan 21, 2013 7:08 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeMon Jan 21, 2013 7:07 pm


-Συγκρατήσου
-Θα τον σκοτώσω.....Δεν υπάρχει περίπτωση να τον αφήσω ζωντανό .
-Ξεκινάμε , φώναξε ο Daisuke
Αρχίσαμε να περπατάμε ξανά μέσα στο δάσος.Οι μόνες σκέψεις που έκανα ήταν πως θα τον σκοτώσω πιο επώδυνα...Επίσης , κάτι που μου έκανε τρομερή εντύπωση ήταν οτι δεν έκαναν καμια προσπάθεια για να με συλλάβουν η να με σκοτώσουν.Πόσες πιθανότητες είχε να με δουλεύει ενω είχε ανακαλύψει την πραγματική μου ταυτότητα....Μήπως ήξερε τον Daniels και τώρα που βεβαιώθηκε οτι του λέω ψέματα ήθελε να με σκοτώσει? Ο αριθμός τους ήταν σαφώς μεγαλύτερος, όμως πιστευα οτι θα μπορούσα εγώ και ο Squall θα τα βγάζαμε πέρα καθώς ο Drake και οι υπόλοιποι ήταν λίγο ποιο πίσω απο εμάς
Εγώ με τον Squal περπατούσαμε πίσω ακριβώς απ το κάρο , ο Daisuke με ακόμα τέσσερις άντρες του ήταν απο την μπροστινή μεριά και οι υπόλοιποι ακολουθούσαν με άτακτο σχηματισμό
-Οι Squal, η ''παρέα'' μας δεν διαλύθηκε και εκτός αυτού έχουμε αναγκαστεί να τους ακολουθούμε.Τι θα γίνει? , είπα ώστε να το ακούσει μόνο αυτός
-Το ξέρω.Θα πάμε να πάρουμε τον Auron και τέλος...Σκέφτηκα όμως οτι μπορει να νομίζουν οτι θες να γίνεις Revolutionary οπότε αυτό είναι υπέρ μας
.Έτσι συνεχίσαμε την πορεία μας.Δεν ήξερα προς τα που πάμε , όμως ο Squall και οι άλλοι έδειχνε να ήξερε οπότε δεν τον απασχόλησα ροτόντας τον.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Side Selection  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Side Selection [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Somewhere Far Beyond [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Not now [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Centaurea-
Jump to: