Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jan 07, 2013 9:54 pm

Η μέρα σήμερα είχε ξεκινήσει πολύ στραβά ο ουρανός ήταν κατάμαυρος και έβρεχε καταρρακτωδώς . η καταιγίδα δεν έλεγε να σταματήσει . αντίθετα όλο και δυνάμωνε μετά από πολύ ορά η καταιγίδα σταμάτησε μόλις σταθεροποιήθηκε η κατάσταση κάτσαμε και χαλαρώσαμε τώρα που είχε σταμάτησε η καταιγίδα ο ουρανός πίρε πάλι αυτό το γαλάζιο χρώμα που είχε η θάλασσα είχε ηρεμήσει μαζί της και εμείς . καθώς είχα χαλάρωση και έβλεπα μπροστά στον ουρανό είδα κάτι να μας πλησιάζει δεν ήταν πολύ μεγάλο έμοιαζε με πουλί είχε δεμένο στο σόμα του ένα δέμα προσγειώθηκε στην βάρκα μας και έβγαλε το δέμα .μας χαιρέτισε και έφυγε το κοίταζα με απορία είχε το σιμά του ναυτικού . σηκώθηκα και άνοιξα το δέμα μέσα είχε μερικά ρούχα του νυφικού και μια πυξίδα για το winter hold ξαφνικά το τηλέφωνο που μου είχε δώσει το ναυτικό άρχισε να χτύπα το σήκωσα


Last edited by alex 1010 on Sun Jan 27, 2013 9:12 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jan 07, 2013 10:09 pm

Εγώ- εμπρός
Ναυτικό- καλημέρα λογικά πρέπει να πύρες το δέμα. σου δώσαμε μια πρώτη αποστολή η λεπτομέρειες θα μάθεις στο γράμμα που έχει στο πάτο του δέματος .
Εγώ – ένταξη θα κάνω το καλύτερο που μπορώ .και μου κλίνουν το τηλέφωνο
Σάρα – τι έγινε σου ανατέθηκε αποστολή
Εγώ - νε και κατευθυνόμαστε προς το winter hold .
της σάρας δεν της άρεσε αυτί η απόφαση αλλά δεν είχε και άλλη επιλογή . κατευθυνόμασταν προς την πορεία που έδειχνε η πυξίδα . αρχίσαμε να νιώθουμε λίγο κριό η σάρα τότε έβαλε ένα μεγάλο και ζεστό παλτό .μου είπε να φορέσω ότι πιο ζεστό έχω για τι αλλιώς θα παγώσω η σάρα με ρώτησε τη ακριβός θα κάνουμε στο νησί της εξήγησα ότι αυτό που θα κάναμε στο νησί ήταν απλό θα έπρεπε να προστατέψουμε τον πρίγκιπα και την γιορτή για τα γενέθλια του
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Jan 08, 2013 3:54 pm

. φτάναμε στο νησί η θερμοκρασία ήταν παρά πολύ χαμηλή αλλά είχαμε ντυθεί αρκετά καλά και δεν κρυώναμε . φτάσαμε στο λιμάνι εκεί ήταν κάτι άντρες του ναυτικού τους ζήτησα να με πάνε στον Nero η άντρες με πήγαν στο σημείο που βρισκόταν .ο Nero με πήγαν στο πανδοχείο Frozen Heart μου είπαν να περιμένω αιδώ και θα τον φώναζαν να κατέβη . η Λένα και εγώ καθίσαμε και περιμέναμε δεν είχε σχεδόν καθόλου κόσμο στο διπλά τραπέζι ήταν ένας μεθύστακας .αρχίσαμε να μιλάμε με την σάρα για την αποστολή . η αποστολή φαινόταν αρκετά εύκολη και βαρετή το να προστατεύεις ένα παιδί και μια γιορτή προς τιμή του δεν έχει και πολλές αναταραχές . ξαφνικά από το διπλά τραπέζι πετάχτηκε ένα μπουκάλι κρασί και με πέτυχε στο κεφάλι γύρισα το κεφάλι μου για να δω ποιος ήταν
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Jan 08, 2013 5:10 pm

Ο μεθύστακας μαλών είχε μεθύσι παρά πολύ και δεν ήξερε τη έκανε άρχιζε να με κοιτάζει με ένα ηλίθιο βλέμμα μαλών ήθελε καβγά. ο μεθύστακας συνέχισε να με προκαλεί με δίφορες βρισιές και χειρονομίες δεν ήθελα να τσακωθώ και έτσι δεν του έδωσα σημασία άλλωστε δεν ήταν απειλεί. ο μεθύστακας σηκώθηκε και μου πέταξε ξανά ένα μπουκάλι τότε σηκώθηκα και εγώ. ο τύπος ήθελε καβγά και θα του τον έδινα . ο μεθύστακας με κοίταζε . πείρε φορά και άρχιζε να με κτυπάει αλλά καμιά δεν με πέτυχε του έπιασα τα χεριά και του έριξα κουτουλιά στο πρόσωπο έπεσε κάτω τότε πετάχτηκε μπροστά μου ο ιδιοκτήτης του πανδοχείου και με σταμάτησε.
Dagur- νεαρέ σταματά σε παρακαλώ είναι πολύ μεθυσμένος και δεν ξερή τη κάνει συχώρεσε τον εάν σε ενόχλησε. εάν μπορώ να σε βοηθήσω σε κάτι ?????

Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Jan 08, 2013 6:26 pm

Αυτή η επέμβαση με έκανε να συνειδητοποιήσω ότι είχα ξεφύγει από τον ελέγχω . τα έβαλα με έναν άνθρωπο που δεν είχε γνώσι τον πράξεων του . ευτυχώς δεν είχε πάθη τίποτα σηκώθηκε σχεδόν άμεσος και έφυγε για το σπίτι του
Εγώ- Dagur πες μου λίγο γιατί δεν έχεις καθόλου κόσμο στο πανδοχείο. η γενικά στο νησί δεν υπάρχει και πολύ κίνηση στα μαγαζιά. Είπα και κάθισα στο τραπέζι ο Dagur έκατσε στο τραπέζι και αυτός
Dagur-νεαρέ το νησί μας κάποτε ήταν παρά πολύ πλούσιο και κέντρο τουριστών αλλά η μεγάλη κακοκαιρία ανάγκασε τον κόσμο να μην έρχεται. Επιπλέον επειδή η θερμοκρασία είναι πάρα πολύ χαμηλή δεν φυτρώνει σχεδόν τίποτα πολύ πατίκι έφυγαν αυτί που μηνάμε προσπαθούμε να επιβιώσουμε όσο μπορούμε
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 09, 2013 4:54 pm

μερικά δεύτερα σιγής επικρατήσαν ξαφνικά η πόρτα του πανδοχείου ανοίγει και η κόρη του Dagur μπήκε μέσα στο πανδοχείο φώναξε τον πάτερα της ο Dagur σηκώθηκε κε πήγε να δη τη ήθελε το κοριτσάκι είχε ένα μεγάλο αγαθό χαμόγελο και ήταν αρκετά χαρούμενη . ο Dagur και η κόρη του έφυγαν πανό στους κοιτώνες . έμεινα μόνος με την σάρα όχι ώμος για πολύ άκουσα βήματα να κατεβαίνουν από της σκάλες . ο Nero κατέβαινε με δύο άντρες μόλις με είδε κατευθύνθηκε προς το μέρος μου
Nero- καλημέρα λογικά εσύ θα είσαι ο trunks που σε έστειλαν για να βοηθήσεις στην διατήρηση της ασφάλειας του πρίγκιπα . σαν ανωτέρω σου θα σου αναθέσω μια μεγάλη αποστολή .θα γυνής ο προσωπικός φύλακας του πρίγκιπα η αποστολή σου είναι απλή και λιτή πρέπει να μίνι ο πρίγκιπας ασφαλής μέχρι την γιορτή του εάν πάθη κάτι θα διατάξω να εκτελεστής . θα έχεις και για Βοήθεια την ωραία κοκκινομάλλα που είναι μαζί σου
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 09, 2013 8:21 pm


Σάρα- έμενα ξεχάσαμε δεν ανακατεύομαι με το ναυτικό είπε και σηκώθηκε έβαλε το παλτό τις και έφυγε από το πανδοχείο
Nero-ένταξη τότε είσαι μόνος.ξαφνικά πριν ο Nero τελειώσει την πρόταση του ανοίγει η πόρτα του πανδοχείου και έρχεται τρέχοντας ένας στρατιώτης του ναυτικού στάθηκε μπροστά στο Nero .
Στρατιώτη- κύριε άσκημα νέα ο πρίγκιπας χάθηκε
Nero- ΠΩΣ ΓΊΝΕΤΕ ΑΥΤΌ άχρηστη είστε εντελώς άχρηστη γρήγορα μια ομάδα να πάει να τον. βρει περικυκλώστε το νησί και κάντε γρήγορα . μπες και εσύ trunks στην ομάδα αναζήτησης .
έφυγα με την ομάδα αναζήτησης και αρχίσαμε να πηγαίνουμε σε όλο το νησί ψάχναμε για τον πρίγκιπα .είχε αρχίσει να χιονίζει παρά πολύ . τόσο πολύ που αρχάισε να μας εμποδίζει να βλέπουμε μακρινές απόστασης αυτό που δυσκόλευε την αποστολή ήταν η θερμοκρασία σίγουρα ήταν κάτω από -8
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeWed Jan 16, 2013 4:31 pm

Η δόλια μου όλο και δισύλλαβε όσο περνούσε η ώρα τόσο και ο κίνδυνος ο πρίγκιπας να κινδύνευε μεγάλωνε. και η ομάδα με καθυστερούσε .το κριό και το χιόνι συνέχισαν να δυναμώνουν .πύρα την πρωτοβουλία και χωριστικά από την υπόλοιπη ομάδα . προχώρησα μόνος στο νησί το χιόνι εμπόδιζε την όραση μου . προχώρησα πολύ μέσα στο νησί ξαφνικά βλέπω κάτι λύκους να επιτίθενται σε έναν άνθρωπο έτρεξα στην κατενθιση τον λύκων. οι λύκοι άρχισαν να μου επιτίθενται με ορμή και λύσσα έβγαλα το σπαθί μου και αρχάισα να τους χτυπάω. ένας μεγάλος λύκος μου επιτέθηκε πρέπει να ήταν ο αρχηγός της αγέλης μετά από μια μικρή μάχη κατάφερα να τον πληγώσω και εστί ο λύκος έφυγε και μαζί τους έφυγαν και η υπόλοιπη αγέλη πλησίασα τον άνθρωπο που είχε πέσει κάτω . αυτό που είδα ήταν ο πρίγκιπας τον σήκωσα και τον κουβάλησα δεν ήξερα που να Πάω .η κακοκαιρία συνεχιζόταν
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeMon Jan 21, 2013 3:09 pm

Πήγαινα αυτιά έλπιζα να βρω κάποιο μέρος για να σταματήσουμε μέχρι να πέραση η καταιγίδα ο αέρας δυσκόλευε τα βήματα μου. Καθώς προχώρησα όλο και πιο μέσα στο νησί βρήκα μια μικρή σπήλια μπήκα μέσα ο πρίγκιπας ήταν παγωμένος τον τοποθέτησα στο έδαφος έβγαλα το παλτό μου και το έβαλλα από πανό του . άναψα μια φωτιά και περίμενα να ξυπνήσει ο πρίγκιπας . Με άγχωνε λίγο που η καταιγίδα δεν σταμάταγε . ο πρίγκιπας πρέπει να ήταν μέχρι αύριο το απόγευμα στο σπίτι του και η καταιγίδα μαλών θα κράταγε όλο το βραδύ έπρεπε να κανό υπομονή λογικά αύριο το μεσημέρι θα βρισκόμαστε στο παλάτι του πρίγκιπα . η ορά πέρναγε βασανίστηκα δεν είχα τη να κάνω
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

[τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Jan 22, 2013 4:01 pm

. είχε πέραση πολύ ορά από τότε που καθίσαμε στην σπήλια ο πρίγκιπας αρχάισε να συνέρχεται γύρισε το κεφάλι του σε έμενα
[color:5ae4=ForestGreenΠρίγκιπα- ποιος είσαι εσύ και που βρισκόμαστε]
Εγώ- γεια σου μέλαινε trunks και σε έσωσα από μια αγέλη λύκων και δεν ξερό που βρισκόμαστε ακριβός παντός όταν το χιόνι σταματήσει θα φύγουμε για το παλάτι σουΟ πρίγκιπας δεν φαινόταν τόσο ευτυχισμένος που τον έσωσα
Εγώ - γιατί γύρναγες μόνος μες την χιονοθύελλα
Πρίγκιπας - έτσι απίδι ο πατέρας μου δεν νεάζετε για έμενα νεάζετε μόνο για το βασίλειο του που δεν πηγαίνει τόσο καλά
Είχα παρατήρηση ότι τα πράγματα στο νησί δεν πήγαιναν και τόσο καλά και μια μιζέρια κυριαρχούσε στον χώρο
Εγώ- δεν είναι καθόλου έτσι τα πράγματα αν ο πατέρας σου δεν νοιαζόταν δεν θα είχε φωνάξει εμάς το ναυτικό και δεν θα έκανε και την μεγάλη γιορτή

Back to top Go down
Sponsored content





[τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [τελος-δουλειά]  μια  μεγάλη  γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Η μεγάλη περιπέτεια ξεκινάει[Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [τελος-Φρούτο] μια μεγάλη πρόκληση [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος-Αποστολή]Δουλειά για όλους [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Ellite Killer [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος]Μεγαλη μαχη στο Elfheim...Ελευθερος ξανα! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Winterhold-
Jump to: