Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 1:44 am

Πλησιαζοντας τον πεσμενο Eddy αφηνοντας πισω μου δυαδες αντρων να πολεμουν μεταξυ τους, σκεφτομουν το ποσο δυνατος επρεπε να ηταν για να αποκρουσει με το χερι επιθεση με οπλο...Που να ηξερα για Haki , οταν ειχα γεννηθει σε ενα νησι σαν το Elfheim οπου ο μικροκοσμος που επιβιωνει εκει , δεν σου επιτρεπει να αποκτας γνωσεις για πιο ουσιωδη πραγματα.Στο νησι που μεγαλωσα ηταν κατορθωμα που ξεφυγα απο την μανια του πληθους για φορεματα, επιδειξεις μοδας , φρου φρου και αρωματα...Ο,τι λαμπει δεν ειναι χρυσος...

Οταν εφτασα στο σημειο εκεινο αντικρυσα τους δυο αντρες που τραυματισαν τον Eddy να με κοιτουν με ειρωνια και ενα χαμογελο ζωγραφισμενο στα χειλη τους.Εγω ετρεξα στον ενα απ'αυτους, και τον κλωτσησα ριχνοντας τον απο τον γκρεμο που βρισκοταν απο κατω του...Ο δευτερος ηταν ηδη νεκρος απο τον Jastin που εφυγε οσο γρηγορα εμφανιστηκε.Το νοημα που μου εκανε εννοουσε να συρω τον Eddy προς την βαση ωστε να τον εξετασει ο Darwin.Αφου τον εσυρα ως την βαση παραδιδοντας τον στον γιατρο μας, επεστρεψα στο πεδιο της μαχης.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 2:15 am

Οταν επεστρεψα στην μαχη ειχα εξοπλιστει με ενα τσεκουρι απο τη βαση αλλα δεν μπορουσα να το χειριστω γιατι ειχα μεγαλη αδυναμια στην επιθεση μου.Mετα απο λιγο ενας αντιπαλος με αφοπλισε πετώντας με το σπαθι του το τσεκουρι μου μακρια. Ευτυχως που εμφανιστηκε ο Teefan και τον αντιμετωπισε....Στεκομουν στην μεση του πολεμικου θεατρου που λαμβανε χωρα εξω απο τη βαση μας, στην κορυφη του νησιου. Στα αριστερα μου,ειδα τον Captain Woonan να πολεμαει ακομα με τον Ruasiki. Απο την αρχη οι δυο καπετανιοι διασταυρωναν τα σπαθια τους χωρις αποτελεσμα.Ημουν αρκετα κοντα τους και τους παρατηρουσα αρκετα καλα.Αυτο που ειδαν τα ματια μου ομως με εθεσε ξανα σε εγρηγορση : ενω ο Woonan πολεμουσε με τον Ruasiki, ενας απο τους BrainLess Pirates, φανηκε να πλησιαζει τον Woonan για να τον σκοτωσει απο πισω με ενα σπαθι οσο ηταν απασχολημενος με τον Ruasiki. Αμεσως ενοιωσα οτι επρεπε να κανω κατι αφου και κοντα ημουν και το ειχα αντιληφθει. Καθως αυτος πλησιαζε απο πισω τον Woonan, και εγω ημουν τελειως αοπλος, πεταχτηκα μπροστα απο τον Woonan και σηκωσα τα χερια μου στο υψος του ωμου κοιτώντας τον δειλο αντιπαλο στα ματια.Εκεινος εδειξε να μην πτοειται με το γεγονος και διαπερασε με μεγαλη ευκολια το σωμα μου με το σπαθι του. Ξεκινωντας απο τον αριστερο μου ωμο , μια καθετη γραμμη κατεβαινε προς τα δεξια δημιουργώντας ενα λουτρο αιματος που πιτσιλισε τον αντιπαλο και το σπαθι του...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 2:25 am

Τα ματια μου εκλεισαν και το κοκκινισμενο πλεον σωμα μου σωριαστηκε καταγης.Αυτη μου η πραξη εδωσε τον απαραιτητο χρονο στον Εric να αρπαξει με το γιογιο που χρησιμοποιουσε σαν οπλο, το σπαθι του αντιπαλου πειρατη ωστε να τον σκοτωσει ο Jastin. O Jastin εσκυψε πανω μου και κουβαλώντας με στην πλατη με πηγε και μενα στην βαση οπου ο Darwin δουλευε πυρετωδως...Αν και αυτος επεστρεψε , ο Darwin καταλαβε την κρισιμοτητα της καταστασης και ασχοληθηκε πολυ με το σχεδον θανασιμο μου τραυμα.Εγω ημουν λιποθυμος και κανεις δεν ηξερε την τυχη μου...


Εξω απο τη βαση μας, το εδαφος ειχε γινει κοκκινο...Απο τους 23 Woonan Pirates ειχαν σκοτωθει 5 περαν εμενα και του Eddy των οποιων η τυχη αγνοειτο , ενω απο τους 17 συμμαχικους μας πειρατες ειχαν πεθανει ή τραυματιστει οι 7 .
Απο τους 29 BrainLess Pirates ειχαν πεθανει ή τραυματιστει θανασιμα οι 11 και απο τους 21 ZigZag Pirates οι 6.....
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 2:36 am

Η μαχη συνεχιστηκε για μια ωρα ακομα μεχρι να πεσει νεκρος ο Vice-Captain των BrainLess Pirates.Αυτο μειωσε πολυ το ηθικο τους ενω λιγο αργοτερα ο Ruasiki εδειχνε να παραιτειται βαριανασαινοντας και κανοντας αρκετα βηματα προς τα πισω. O Woonan επελεξε να μιλησει.

---BrainLess Pirates, ειστε το δευτερο πιο δυνατο πληρωμα του Onrac Kingdom...Η απληστια σας ομως σας τυφλωσε.Θελησατε να γινετε κατι που δεν εισασταν και δεν θα γινετε ποτε...Σας νικησαμε και στα οπλα οπως φαινεται απο το ως τωρα αποτελεσμα. Δεν θα σας κυνηγησω ομως. Θα σας χαρισω την ζωη αν παραιτηθειτε και φυγετε απο το Onrac Kingdom μεσα σε 3 μερες ! Απο την στιγμη που χασατε την εμπιστοσυνη σας στο προσωπο μου δεν εχετε λογο υπαρξης εδω...Φυγετε και δεν θελω να ξαναβρεθουμε ως αντιπαλοι για χαρη των κοινων μας εκστρατειων...

Λεγοντας αυτα, ο Ruasiki εκανε νοημα υποχωρησης με το σπαθι του ξεστομιζοντας καταρες και λεγοντας στον Woonan:
---Μια μερα θα με ξαναβρεις μπροστα σου Woonan!! Να το ξερεις...Πααμε παιδια!!
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 2:53 am

Οι νικητες κατηφορησαν μεχρι το λιμανι για να αναγγειλουν την εκβαση της μαχης στα υπολοιπα πληρωματα . Ο Woonan δεν εδιωξε τα πιο αδυναμα πληρωματα που εξεγερθηκαν αλλα τους εδωσε το δικαιωμα να φυγουν μαζι με τον Ruasiki ...Οι Woonan Pirates γυρισαν αμεσως πανω να μετρησουν τις απωλειες τους και να δουν την υγεια των τραυματισμενων.

Εν τελει απο τους Woonan πεθαναν 7 πειρατες, ενω εγω και ο Eddy βρισκομασταν σε κωμμα. Επισης ο Snoree εχασε το ποδι του και του το αντικατεστησαν με ενα ξυλινο.
Aπο τους συμμαχους μας πεθαναν οι 8.

Απο τους Brainless πεθαναν οι 17 και απο τους ZigZag oι 9....


ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΕΡΕΣ


Τα ματια μου αρχισαν να πεταριζουν.Φλερταραν με την ιδεα να σηκωθουν και εν τελει υπεκυψαν.
Αντικρυσα ενα λευκο ταβανι..."Ο παραδεισος ειναι ή την σκαπουλαρα?" σκεφτηκα
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 1:16 pm

Δεν μπορουσα να κουνηθω καθολου.Το σωμα μου ηταν εντελως αδυναμο.Κουνησα λιγο το κεφαλι για να δω αν βρισκοταν καποιος αλλος στο δωματιο.Το βλεμμα μου διασταυρωθηκε με τα λαμπερα ματια του γιατρου Darwin αλλα δεν αντεξαν παραπανω και εκλεισαν ξανα.
Μετα απο μιση ωριτσα ξαναανοιξα τα ματια μου και ειδα οτι ο Darwin ειχε καλεσει το μισο πληρωμα στο δωματιο που με φροντιζε ο γιατρος.O Droupy o Snoree o Teefan ο Eric και ο Jastin εδειχναν πραγματικα χαρουμενοι που την ειχα βγαλει καθαρη.
Εlf εισαι καλα? Elf, φιλε μπραβο, Elf τα καταφερες ! οι φωνες των συντροφων μου με κουραζαν μεν, αλλα χαιρομουν. Χαιρομουν που δεν ημουν μονος και υπηρχαν καποιοι ανθρωποι να νοιαζονται για την υγεια μου.
---Παιδια σας ευχαριστω πολυ... απαντησα με δυσκολια.Τι εγινε ομως?Ο Εdd...-
σσσς με σωπασε ο Darwin μην κουραζεσαι με αυτα.Παιδια παρακαλω περαστε εξω!Ο Elf χρειαζεται ακομα πολυ χρονο να συνελθει
Η αληθεια ειναι οτι η κατασταση μου ηταν απελπιστικη.Ολο μου το σωμα ηταν τυλιγμενο με γαζες καθως το χτυπημα που ελαβα μου εσκισε το σωμα απο πανω ως κατω...Ηθελα ακομα αρκετο χρονο.
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 1:26 pm

Απο τοτε και μετα συνεχεια ανοιγα τα ματια μου για λιγη ωρα και ξαναπεφτα....Δεν ειχα παραπανω δυναμη...Οσο περναγαν οι μερες αντεχα ξυπνιος ολο και πιο πολυ.


ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΕΡΕΣ

Ξυπνησα μετα απο εναν εφιαλτη.Ηταν μεσανυχτα και ολοι κοιμοντουσαν. Δεν ηταν κανεις στο δωματιο μου. Ενοιωθα παρα πολυ καλα κ'ετσι αποφασισα να σηκωθω.Βγηκα στο διαδρομο οπου ακουγα ροχαλητα απο παντου.Απο το ταβανι ομως ακουγα βηματα.Αναρωτηθηκα ποιος μπορει να ηταν στην ταρατσα και αποφασισα να το ελεγξω.Βγαινοντας εξω και ανεβαινοντας την σκαλα αντικρυσα τον Eddy να εξασκειται κρατώντας μια μπαρα με πολλα βαρη.Αν και ηταν παλαβο να εξασκειται ενας χτυπημενος θανασιμα στην ταρατσα τα μεσανυχτα, σκεφτηκα οτι ηταν παλαβο εκ μερους μου επισης να βγω να το ελεγξω. Σε καθε περιπτωση χαρηκα και πλησιασα τον Eddy.Οταν με ειδε τρομαξε και παραλιγο να του πεσει η μπαρα.Την πεταξε στο εδαφος και με πλησιασε.
---Elf ! Χαιρομαι τοσο που εισαι καλα! Μα γιατι βγηκες εξω!
Κατεβαινοντας τις σκαλες μου ειπε οτι αισθανοταν ασχημα που τραυματιστηκε και ηθελε να εξασκηθει και να γινει καλυτερος. Αφου κατσαμε εξω απο την εισοδο της βασης ο Eddy ξεκινησε να μιλαει δειχνοντας πολυ σοβαρος.

---Elf να ξερεις οτι σε ευχαριστω που εσπευσες να με βοηθησεις κατα τη διαρκεια της μαχης.Εχω πληροφορηθει τα παντα για την μαχη.

Η πορτα της βασης ανοιξε και ενοιωσα ενα σπαθι να με απειλει.

---Ποιος ειναι??ακουσα μια φωνη



Last edited by Silver Latino Elf on Wed Jan 02, 2013 1:51 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 1:44 pm

O Captain Woonan στεκοταν στην εισοδο . Προφανως ειχε σηκωθει και ηθελε να τσεκαρει ποιοι μιλουσαν εξω απο την εισοδο.
---Elf? Eddy? Ειστε καθολου καλα?Γιατι ειστε εξω τετοια ωρα? Επρεπε και οι δυο να ειστε στα κρεββατια σας......Φφουυυυυ...Τελοσπαντων ελατε μεσα να τα πουμε...

Σηκωθηκαμε και κατσαμε στην κουζινα.

---Ειστε και οι δυο τρελοι. Δεν επρεπε να σηκωθειτε.Αλλα τελοσπαντων.Την αλλη φορα θα βαλλω φρουρους ειπε με ενα αμυδρο χαμογελο στα χειλη.Ο Woonan ηταν πολυ προστατευτικος και οικειος με τους δικους του ανθρωπους.
---Eπειδη Elf δεν ξερεις την εκβαση της μαχης, θα στα πω ολα αφου ετυχε να μιλησουμε τωρα.
Στην μαχη νικησαμε και διωξαμε τους BrainLess που δηλητηριαζαν το ομαδικο πνευμα του Onrac Kingdom.Ειχαμε βεβαια και αρκετες απωλειες.Πεθαναν στην μαχη 7 Woonan Pirates
--εδω μου ανεφερε τα ονοματα τους--. Αυτο ειναι μεγαλο πληγμα. Κοντεψαμε να χασουμε εσας τους δυο. Ο Snoree επισης εχασε το ενα του ποδι και τωρα εχει ενα ξυλινο.
Aυτο δεν το ηξερα....κριμα..τουλαχιστον κανενα απο τα πολυ κοντινα μου προσωπα δεν πεθανε...Eddy μπορεις να με αφησεις λιγο μονο μου με τον Elf ?
O Eddy μας καληνυχτισε και αποχωρησε διακριτικα...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 2:31 pm

---Elf...Silver Elf...Σε προσελαβα στo Elfheim island γιατι καταλαβα οτι εισαι παρα πολυ καλος μαγειρας και εχεις εξαιρετικες ικανοτητες.(παρ'ολ'αυτα δεν προφτασες να μας μαγειρεψεις γιατι στην αρχη ησουν αρρωστος λογω του νεου κλιματος και μετα αμεσως τραυματιστηκες).Τελοσπαντων, φανταζομαι οτι θυμασαι την κουβεντα που καναμε στο πλοιο τη ημερα που ηρθες. Σου ειχα πει οτι περα απο την ικανοτητα σου στη μαγειρικη, θελω να δω ποσο χρησιμος μπορεις να φανεις σε μια μαχη...Η δοκιμασια σου δηλαδη.Η δοκιμασια αυτη εγινε πριν 10 μερες στην μαχη με τους BrainLess και ZigZag Pirates.

Εγω παροτι χτυπιομουν καθ'ολη τη διαρκεια της μαχης με τον Ruasiki, ειχα τον νου μου και σε παρακολουθουσα πολλες φορες οποτε εβγαλα τα συμπερασματα μου για σενα...
Ακουσε με προσεκτικα: Εχεις τρομερη ελλειψη δυναμης και αυτο φανηκε σε διαφορα σημεια.Δεν επρεπε να χασεις το τσεκουρι που πηρες στο τελος τοσο ευκολα...Η τακτικη σου με τα μαχαιρια αν και ενδιαφερουσα , μπαζει στην περιπτωση που συνεβη, δηλαδη να σε αποκοψει καποιος απο τα μαχαιρια και να μεινεις αοπλος.Εισαι αργος μερικες φορες και φαινεται ξεκαθαρα οτι δεν εχεις εμπειριες απο μαχες...

Εγω ακουγοντας τα, εσκυβα ολοενα και περισσοτερο το κεφαλι παραδεχομενος τα παντα.
Ετσι λοιπον εισαι τρομερα αδυναμος στην μαχη και δεν εισαι στο ιδιο επιπεδο με τους υπολοιπους.Αυτο ομως που με εξεπληξε ηταν η ψυχη και η θεληση σου...Ηθελε μεγαλο κουραγιο να τα βαλλεις με τους δυο πειρατες που ξαπλωσαν τον Eddy και πολυ ευγενικο να τον μεταφερεις στη βαση...Ακομα πιο θαραλλεο ειναι να θεσεις υπο αμφισβητηση την ιδια σου τη ζωη πανω στη μαχη...Δεν δειλιασες οταν ερχοταν απειλητικα ο πειρατης αλλα εθεσες το δικο σου σωμα αντι του δικου μου...και ενω αλλοι θα ειχαν πεθανει στη θεση σου, εσυ σε 10 μερες εισαι αρκετα καλα απ'οτι βλεπω.....Η αντοχη και η θεληση σου σου εξασφαλιζουν τον τιτλο του Woonan Pirate!!!
Ο Woonan με αγκαλιασε στοργικα και πηγε να κοιμηθει. Εγω συνεχιζοντας να κοιταω το πατωμα (ωστε να κρυψω και τα δακρυα χαρας που ετρεχαν ) περπατησα αργα μεχρι το κρεββατι μου...
Back to top Go down
el Latino
Pirate
Pirate
el Latino


Όνομα Χαρακτήρα : Silver Latino Elf
Posts : 4367
Location : lost
Join date : 2012-12-15
Age : 30

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Jan 02, 2013 2:46 pm

Την επομενη μερα καναμε ενα τρικουβερτο γλεντι (βοηθησα και γω στη μαγειρικη παροτι σχεδον με εβριζε ο Darwin Wink ) Ηπιαμε στη νικη μας, στην αναρρωση εμενα και του Eddy, στο νεο ποδι του Snoree ....Εγω χαρηκα που ειμασταν καλα (αν και με 7 απωλειες).
Πολλοι μου μιλησαν επι προσωπικου και με συνεχαρηκαν για την αναρρωση και την αυτοθυσια μου στη μαχη...

Ο Woonan ανακοινωσε οτι αφου εληξε το ζητημα του Onrac Kingdom, επρεπε να ξανασαλπαρουμε για ενα αλλο νησι της South Blue τo Mejis island....

Πριν ξεκινησουμε μιλησα ξανα με τον Captain Woonan ο οποιος μου ειπε οτι τιποτα δεν τελειωσε . Οπως ειπε, η προσπαθεια μου ξεκιναγε τοτε .Μου εθεσε καθημερινη υποχρεωτικη εξασκηση και προπονηση για να βελτιωθω.
Επισης μου ειπε οτι σκοπευε να μου δωσει ενα ποσο χρηματων--δεν γνωριζα ποσο-- λιγο μετα που θα σαλπαραμε...(Wink)Εγω χαρηκα γιατι ειχα σκοπο να μαζεψω χρηματα για να εξοπλιστω ωστε να εχω καλυτερη επιδοση στη μαχη...Αφησαμε το Onrac Kingdom και ανοιξαμε με κεφι και ορεξη τα πανια μας για τo Mejis island!!!!!



τελος
Back to top Go down
Sponsored content





[Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τελος-Διπλη]   Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom.  Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τελος-Διπλη] Μαχη ηγεσίας στο Onrac Kingdom. Woonan vs BrainLess Pirates!!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» [Τελος-Διπλη] Οι Woonan Pirates και το Onrac Kingdom! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος-διπλη] Ενας ασχετος στο πληρωμα του Captain Woonan !!! [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή}Από μάχη σε μάχη{τέλος} [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος-Διπλη] Yιοθετώντας την πειρατικη ζωη: η Αρχη [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Πρώτη μάχη Μέρος πρώτο [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Onrac Kingdom-
Jump to: