Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 9 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 9 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Αρχή-Αποστολή]Οι περιπέτειες μιας μικρής νοσηλεύτριας...(part 2) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
AuthorMessage
Jester
Citizen
Citizen
Jester


Όνομα Χαρακτήρα : Rosalie Rogers
Posts : 259
Location : Λαμία - Αθήνα
Join date : 2012-10-30
Age : 29

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Αρχή-Αποστολή]Οι περιπέτειες μιας μικρής νοσηλεύτριας...(part 2)  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Αρχή-Αποστολή]Οι περιπέτειες μιας μικρής νοσηλεύτριας...(part 2) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Αρχή-Αποστολή]Οι περιπέτειες μιας μικρής νοσηλεύτριας...(part 2)  [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSat Dec 29, 2012 9:03 pm

Είχαν περάσει περίπου δυο μέρες .Γνώριζα πολύ καλά πως ήμουν καταδικασμένη ,διψούσα υπερβολικά και σίγουρα οι πειρατές δεν μου φερόντουσαν με τον καλύτερο τρόπο .Αρκετές φορές με χτυπούσαν με ρόπαλα και γροθιές ,για αντίποινα για όσα έκανα στους συντρόφους τους από όσα έλεγαν .Βέβαια το μόνο που με κρατούσε ψύχραιμη ήταν η γιατρός Yumi.Με είχε βοηθήσει σε πολλές δύσκολες καταστάσεις και αυτή που ζούσα εκείνη την στιγμή ήταν άλλη μια.
-Πιστεύεις ότι θα πεθάνεις μικρή??
-Όχι, ακόμα έχω μέλλον μπροστά μου Υumi-sama
-Έτσι σε θέλω Rin,θα γλυτώσουμε από εδώ θα το δεις . Σίγουρα θα έρθουν να μας σώσουν, αν ο καταραμένος γλάρος στείλει επιτυχώς το μήνυμα στην βάση πιστεύω ότι σε μερικές ώρες θα έχουμε την βοήθεια που χρειαζόμαστε…
-Το ελπίζω..
Είπα με ένα τόνο απογοήτευσης που σίγουρα θα διέκρινε η γιατρός .χωρίς καμία αμφιβολία όσα άκουσα ήταν χαρμόσυνα νέα αλλά είχα ακόμη τις ανησυχίες μου, λόγο του ότι είχα δεχτεί αρκετό ψυχολογικό πόλεμο από τους πειρατές όλες εκείνες τις μέρες και ότι και αν άκουγα η έβλεπα θα μου φαινόταν μαύρο…
Back to top Go down
 
[Αρχή-Αποστολή]Οι περιπέτειες μιας μικρής νοσηλεύτριας...(part 2) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Τέλος] Οι περιπέτειες μιας μικρής νοσηλεύτριας...(part 1) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» {Αρχή} Spartan Pirates: War Kingdoms....Part 1 {Διεγραμμένος Χαρακτήρας}
» [Αρχή-Αποστολή(;)] Η ματωμένη αναφορά. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας*]
» [Aρχη] Καλύτερα μιας ώρας ελέυθερη ζωη... [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Angels Part II [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Amino Island-
Jump to: