Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 (Τελος) Το ζώο ξύπνα

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Το ζώο ξύπνα    Empty
PostSubject: (Τελος) Το ζώο ξύπνα    (Τελος) Το ζώο ξύπνα    I_icon_minitimeSat Dec 15, 2012 8:54 am

Razz πρωταγωνιστές Mad
Εγώ
Σάρα
captain morg
Λένα
λιοντάρι



O γαλάζιος ουρανός ανοιγόταν μπροστά στα ματιά μου η θάλασσα ήταν γαλήνια ευτυχώς εδώ και 5 μέρες που ήμαστε στην θάλασσα είχε αρκετό κάλο καιρό. η προμήθειες που είχαμε πάρει τελείωναν και έπρεπε να πάμε σε ένα νησί σύντομα για να πάρουμε προμήθειες και μια κάπως πιο μεγάλη βάρκα δεν ήξερα που πηγαίναμε το μόνο που έβλεπα ήταν η ατελείωτη θάλασσα επίσης έπρεπε να βρω ένα μέρος για να δω της δύναμις του φρούτου μου δεν το έχω δοκιμάσει καθόλου της δύναμις μου η σάρα κοιμόταν και είχα αναλάβει το πηδάλιο . πήγαινα με την ποριά που μου είχε πι η σάρα φαινόταν πιο ικανοί από έμενα στην πλοήγηση .
Σάρα-καλημέρα λιπών βλέπεις κανένα νησί (Τελος) Το ζώο ξύπνα    2533302004 είπε με ένα τεράστιο χασμουρητό Εγώ –καλημέρα εάν είχα δη κανένα νησί θα το ήξερες .αχχ σίγουρα πάμε σωστά για τι έχουμε να δούμε στεριά 5 μερες τη γίνετε Η σάρα με κοίταξε με ένα βλέμμα που ήταν σαν να μου έλεγε μόλις ξύπνησα δεν έχω εντελώς επαφή με το περιβάλλον
Σάρα-εεεεεε νε πάμε σωστά υπόθετοείπε νυσταγμένη είχαν πέραση περίπου 5 λεπτά που δεν μιλούσαμε ξαφνικά βλέπω ένα νησί


Last edited by alex 1010 on Fri Dec 28, 2012 10:32 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Το ζώο ξύπνα    Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Το ζώο ξύπνα    (Τελος) Το ζώο ξύπνα    I_icon_minitimeThu Dec 20, 2012 9:47 pm

Εγώ- φτάσαμε σε στεριά (Τελος) Το ζώο ξύπνα    3207319737

Είπα συγκινημένος . αλλά κάτι δια τάραξε την ηρεμία και την συγκινήσει μου ένα τεράστιο ψαρή ξεπρόβαλε από το πουθενά το τεράστιο ψαρή μας κοίταζε εγώ και η σάρα σταθήκαμε και το κοιτούσαμε εγώ τρομοκρατημένος η σάρα είχε πάρει μια περίεργη φάτσα χαμηλώνει μπροστά εμπρός το κεφαλωτής και βγάζει τα σπαθιά της από την θήκη κανί μια απότομη κίνηση μπροστά επάνω τα ματιά της είχαν πάρει σχήμα ψημένου ψαριού και πετάγετε προς την μεριά του τέρατος φωνάζοντας πρωινό!!!!!!!!!!!!! Το ψαρί μετά την αντίδραση της σάρα αγρίεψε αλλά η σάρα δεν φαινόταν να ανησυχεί και τόσο πιο ανήσυχος από όλους ήμουν εγώ η σύγκρουση έγινε η σάρα έκανε μια τεραστία χαρακιά στο πρόσωπο του ψαριού το ψαρί βυθίστηκε η σάρα έπεσε στο νερό κολύμπησε μέχρι την βάρκα και κάθισε να στέγνωση το μεγάλο ψαρί έφυγε και εμείς κατευθυνθήκαμε προς το νησί που είχαμε δη προηγούμενος είχαμε φτάσει κοντά στην στεριά ώμος είδαμε ένα πειρατικό
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Το ζώο ξύπνα    Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Το ζώο ξύπνα    (Τελος) Το ζώο ξύπνα    I_icon_minitimeThu Dec 20, 2012 9:59 pm

πλοίο να είναι σε εκκινεί την περιοχή για αυτόν τον λόγο είπαμε να πάμε από μια άλλη πλευρά έτσι και έγινε πήγαμε προς το επόμενο λιμάνι ευτυχώς δεν ήταν πολύ μακριά και κατεβήκαμε κάτω ήταν ένα φοβερό μέρος είχε χτίρια και μεγάλα δασύ το μέρος είχε ότι θέλαμε πήγαμε πιο μέσα στο δασός και κατασκηνώσαμε εκεί η σάρα πίρε ένα κατανα και με δείκτης πρωτοβουλία πήγε για κυνήγι και εγώ πήγα να βρω πόσιμο νερό
Αλλά δεν είχα ηδέα από πού να πάω προχώρησα στο δασός και έμπαινα όλο και πιο μέσα είχαν πέραση κάπου στα 10 λεπτά αν και δεν ήμουν σίγουρος για τον δρόμο που πύρα στο τέλος σιγουρεύτηκα είχα χαθεί έπρεπε κάτι να κάνω δεν είχα πολλές επιλογές έπρεπε να μαθό να χρησιμοποιώ το φρούτο του διαβόλου έτσι έκλισα τα ματιά μου και άρχισα να προσπαθώ να ακούσω κανένα ποτάμι η κάτι με πόσιμο νερό μετά από λίγα δευτέρα συγκεντρώσεις άκουσα ένα ποταμάκι σηκώθηκα και ακολούθησα την κατεύθυνση από εκεί που άκουσα το ποτάμι .όντος ήταν ένα ποτάμι .βλέπω δυο άντρες πρέπει να ήταν από τους πειρατές που είδαμε στο λιμάνι φαινόταν να συζητούν πλησίασα αργά και χωρίς να με καταλάβουν
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Το ζώο ξύπνα    Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Το ζώο ξύπνα    (Τελος) Το ζώο ξύπνα    I_icon_minitimeThu Dec 20, 2012 10:17 pm

Πειρατής (1) τα εμαθες ο Λεόν D.drak o μεγάλος μαρινγγ που παραιτήθηκε πριν από 18 χρόνια ξανά γύρισε στο ναυτικό
Πειρατής (2)νενε το άκουσα και εγώ αυτό . εάν τον βρει ο καπετάνιος θα τον κανί κομματάκι έχουν και προηγούμενα χαχαχΗ πειρατές γέλασαν και πραγματικά το πίστευαν ότι ο καπετάνιος τους θα νικούσε τον πάτερα μου τουλάχιστον άκουσα και κάτι καλώ ότι ο πατέρας μου έφτασε με ασφάλεια και πίρε πίσω την θέση του . η πειρατές φύγανε πήγα και εγώ πύρα νερό και πύρα τον δρόμο της επιστροφής η σάρα είχε πιάσει ένα αγριογούρουνο και είχε αρχίσει να το ψήνει Σάρα- άργησες τόση ώρα για νερό
Εγώ-εεε νε έχασα λίγο τον δρόμο
Σάρα- έρεα βγάλε το σπάθη σου για να σου μαθό κάτι μέχρι να ψηθεί το φαγητό έβγαλα το σπαθί από την θήκη το ίδιο και η σάρα στάθηκε μπροστά από ένα δέντρο σηκώνει το σπαθάτης και τραβάει μια καθετί το δέντρο χωριστικέ στα δυο
Εγώ (Τελος) Το ζώο ξύπνα    4033496702 (Τελος) Το ζώο ξύπνα    4033496702 (Τελος) Το ζώο ξύπνα    4033496702 (Τελος) Το ζώο ξύπνα    4033496702 (Τελος) Το ζώο ξύπνα    4033496702 (Τελος) Το ζώο ξύπνα    4033496702 (Τελος) Το ζώο ξύπνα    4033496702
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Το ζώο ξύπνα    Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Το ζώο ξύπνα    (Τελος) Το ζώο ξύπνα    I_icon_minitimeThu Dec 20, 2012 10:30 pm

Σάρα-Λιπών αυτό θέλω να κανίς και εσύ πρέπει να χωρίσεις αυτό το δεν δέντρο και μου δείχνει ένα μεσαίου μεγέθους
Εγώ-ωραία πώς θα το κανό
Σάρα- είναι απλό συγκεντρώσου στο σπαθί και βαλε την δύναμη σου
εγώ-ωραία τότε ώρα να δοκιμάσω.
στάθηκα απέναντι από το δέντρο συγκεντρώθηκα σήκωσα το σπαθί μου και έβγαλα μια πολεμική κραυγή κατέβασα με όση δύναμη είχα ακούω ένα περίεργο ήχο ελεώ από μέσα μου αυτό ήταν τέλειωσε. μόνο πρόβλημα ήταν ότι δεν είχα παρατηρήσει ότι όχι μόνο δεν είχα κόψη το δέντρο αλλά είχε καρφωθεί το σπαθί και δεν έβγαινε
προσπάθησα να το βγάλω αλλά είχε κολλήσει για τα καλά η σάρα είχε σκάση στα γέλια μετά από μεγάλη προσπάθεια βγήκε
.έκατσα να φάμε μετά από λίγη ώρα έπεσα να ξεκούραστο η σάρα έμμηνε 1 για σκοπιά .είχε πέραση πολύ ώρα και όλα ήταν ήσυχα ξύπνησα και αλλάξαμε θέση με την σάρα . σύντομα ξημέρωσε και ξύπνησε και η σάρα από φασίσαμε να πάμε να δούμε τα ερείπια και τη άλλο έχει προχωρήσαμε για αρκετή τι ώρα
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Το ζώο ξύπνα    Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Το ζώο ξύπνα    (Τελος) Το ζώο ξύπνα    I_icon_minitimeThu Dec 20, 2012 10:42 pm

φτάσαμε σε ένα μικρό ναό που ήταν μέσα στο δασός ο ναός ήταν αρκετά μικρός μπήκαμε μέσα είχε μόνο ένα δωμάτιο το πάτωμα ήταν στρωμένο και στην μέση είχε μια μεγάλη κολόνα η τύχει ήταν ζωγραφισμένη με εικόνες πολεμιστών που έκαναν κίνησης κάτω στο δάπεδο σε υπήρχαν κάτι πλάκες που φαινόντουσαν σαν πατήματα .βλέποντας καλύτερα τον χορό σκέφτηκα ότι είναι μια πολεμική κίνηση με σπαθί η πλάκες είναι τα βήματα και η εικόνες είναι η κινήσεις έτσι οπός έβλεπα τον χώρο υπήρχαν δύο σημεία για να ξεκίνησες τοποθετήθηκα στης αρχικές θέσης αρχίσαμε να κάνουμε τα βήματα. πηγαίναμε όλο και πιο γρήγορα και η κίνησης γινόντουσαν όλο και πιο ωραίες φτάσαμε στην μέση κάναμε έναν κύκλο γύρο από τον εαυτό μας και προσπεράσαμε ο ένας τον άλλον. Τα βήματα σταματούσαν εκεί που ο άλλος άρχιζε. όταν το τελειώσαμε και η δυο δεν έγινε απόλυτος τίποτα η σάρα παραπονέθηκε ότι χάσαμε τον χρόνο μας .φύγαμε από αυτό το μέρος και αρχίσαμε να πηγαίνουμε προς την θάλασσα . ακούσαμε έναν περίεργο ήχο από πίσω γυρίσαμε το κεφάλι. αυτό που βλέπαμε ήταν τρομακτικό ένα άγριο κοπάδι με αγρία ζώα να έρχεται κατά πανό μας αρχίσαμε να τρέχουμε πανικόβλητη . μετά από πολύ τρέξιμο και φωνές ο δρόμος χωριζόταν στα δύο έπρεπε να ρισκάρουμε και να διαλέξουμε έναν δρόμο που δεν θα μας ακλουθούσαν και θα μασταν ασφαλής στρίψαμε από τα αριστερά ευτυχώς τα αγρία ζώα έφυγαν από την άλλη μεριά μετά από λίγα μετρά σταματήσαμε λαχανιασμένη καθίσαμε να ξεκουραστούμε σκεπτόμασταν τι θα μπορούσε να είχε προκάλεσα τέτοιον χαμό . καταλήξαμε στο συμπέρασμα ότι θα έπρεπε να είμαστε πολύ προσεκτική . σηκωθήκαμε και αρχίσαμε να περνούμε την αρχική ποριά . ξαφνικά αρχίσαμε να ακούμε φωνές ανθρώπων να έρχονται από πίσω .κρυφτήκαμε σε κάτι θάμνους που είχε εκεί για να μην μας δουν
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Το ζώο ξύπνα    Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Το ζώο ξύπνα    (Τελος) Το ζώο ξύπνα    I_icon_minitimeTue Dec 25, 2012 11:29 am

μετά από λίγη ορά πέρασε ένα τσούρμο πειρατές σχολιάζοντας ότι δεν βρήκαν πάλι τίποτα και ότι έχουν χάση κάθε ελπίδα ακλουθήσαμε τους πειρατές πάντα με μεγάλη προσοχή η πειρατές βγήκαν στην παράλια πήγαμε όσο πιο κοντά μπορούσαμε. αυτί ήταν η πειρατές που είδαμε όταν πρώτο ήρθαμε και όταν πήγα για νερό πειρατές είχαν κατασκήνωση εδώ μαλών για πολύ καιρό όλη η πειρατές στάθηκαν απέναντι από το πλοίο τους κάτι κάποιον περίμενε να βγει ξαφνικά το μπροστινό μέρος του πλοίου ανοίγει και φτιάχνει μια μεγάλη σκάλα όταν η σκάλα φτιάχτηκε τέλειος ένας πειρατής βγήκε και φώναξε υποκλιθείτε στον μεγάλο πειρατή captain morg και βγαίνει ένας χόντρος άντρας που φορούσε ένα παντελόνι και πολλά χρυσά βραχιόλια είχε και δύο αρκετά μεγάλους δυπλοπέλεκης . κρόταγε μια αλυσίδα στα χεριά του αρχάισε να περπατά και τραβούσε κάτι .μια αλυσοδεμένη κοπέλα η κοπέλα ήταν παρά πολύ όμορφη ήταν ψιλή με μακριά μαύρα Μάλια και δυο υπέροχα πράσινα ματιά. ο πειρατής την τράβαγε κατέβηκαν κάτω και πήγαν σε ένα σε μια κατασκευή που προστάτευε μόνο από τον ήλιο μέσα υπήρχε ένα τραπέζι με χάρτες
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Το ζώο ξύπνα    Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Το ζώο ξύπνα    (Τελος) Το ζώο ξύπνα    I_icon_minitimeTue Dec 25, 2012 11:36 am

captain morg-άχρηστο πλάσμα πάλι έκανες λάθος άλλη μια φορά να αποτύχεις και τα αδέλφια σου θα είναι χαμένα
είπε και την χτύπησε . όλη η πειρατές γέλασαν η κοπέλα υπόφερε φαινόταν πολύ θυμωμένη αλλά δεν μιλούσε δεν το άντεχα άλλο τα νεύρα μου είχαν ξεπεράσει κάθε όριο σηκώθηκα από το σημείο που ήμουν και βγήκα έξω η σάρα προσπάθησε να με σταματήσει αλλά ήταν αργά το ποτήρι είχε ξεχειλίσει
εγώ- κάθαρμα πώς τολμάς να φόρεσε έτσι σε μια τέτοια κοπέλα άτομα σαν και εσένα βαραίνουν τον πλανήτη είπα και έβγαλα το σπαθί μου
captain morg- αχααχαχαχαχ ένα μικρό αγόρι θέλει να προστατέψει την όμορφη κοπέλα αχαχαχααχα μικρέ αλήθεια πιστεύεις ότι θα μπόρεσης να νικήσεις όλους τους πειρατές έμενα και να την Πάρις και να φυγής χαχαχα
εγώ-αχ νε αυτό ακριβός πιστεύω είπα με ένα βλήμα γεμάτο θύμο μίσος και σιγουριάς
captain morg-για μια στιγμή είπε με θαυμασμό κάπου σε ξερό οχ μικρέ μήπως είσαι γιος αυτουνού του τελειωμένου Λεόν D.drak
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Το ζώο ξύπνα    Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Το ζώο ξύπνα    (Τελος) Το ζώο ξύπνα    I_icon_minitimeTue Dec 25, 2012 11:46 am

εγώ πρόσεχε πώς μιλάς για τον πατέρα μου
captain morg-αχαχαχααχαχ έτσι αξήγητε αυτί η χαζομάρα είσαι ο ολόιδιος ο πατέρα σου αδύναμος και παραπούλι σίγουρος για της ικανότατε σου . ο πατέρα σου με νίκησε πριν από πάλα χρόνια αλλά τώρα θα Παρώ την εκδίκηση μου όταν σε σκοτώσω θα σε τεμαχίσω και θα σε δώσω κομμάτι κομμάτι στον πατέρα σου και γέλασε αλαζονικά
εγώ- ωραία μου αρέσουν τα σταχώματα εάν νικήσεις κανίς ότι θήλυς αλλά αν νικήσω εγώ θα Παρώ την κοπέλα για σύντροφο μου η σάρα βγήκε από εκεί που ήταν και άρχισε να έρχεται προς το μέρος μου
σάρα- τα άκουσα όλα σινχαριτίρια θα κάθομαι σε εκκινεί την πετρά και θα σε δω να πολεμάς μην φοβάσαι θα τονίσω στον πατέρα σου ποσό καλά πολέμησες όταν χασίς .τα λογία της σαρας δεν μπορώ να πω ότι ήταν και τόσο καλά τέλος πάντων
Back to top Go down
alex 1010
Marine
Marine
alex 1010


Όνομα Χαρακτήρα : Ren G,Milon
Posts : 1041
Join date : 2012-11-26
Age : 26

Character sheet
Remaining Health: 100%

(Τελος) Το ζώο ξύπνα    Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Το ζώο ξύπνα    (Τελος) Το ζώο ξύπνα    I_icon_minitimeTue Dec 25, 2012 11:52 am

Captain morg- χαχαχα μάρες το στοιχειμά που έβαλες λιπών δέχομαιδέχομαι έβγαλε ένα διπλό πέλεκα και περίμενε πύρα αμυντική θέση ο morg αρχάισε να τρέχει με ταχύτητα προς το μέρος μου συγκρουστήκαμε ο morg ε κάνε συνεχείς επίθεσης και αρχάισα να ζορίζομαι κανό ένα βήμα στα αριστερά και τον χτύπησα στα πλαγιά και από μαγρινθικα ο mrog έβγαλε και τον άφτερο διπλό πέλεκα και αρχάισε να έρχεται με μια φοβερή ταχύτητα και με κτύπαγε αλύπητα ο morg τραβηχτικέ
Captain morg – μικρέ σπατάλησα πολύ χρόνο μαζί σου ορό να το τελειώσω εδώ .ΚΙΝΙΣΙ ΤΟΝ ΧΙΛΙΟΝ ΧΑΡΑΓΜΑΤΟΝ και εκσφενδονίστηκε προς το μέρος μου όρχησε να με χτύπα πολύ γρήγορα και δυνατά έχασα τον έλεγχο και τα χτυπήματα του με πέτυχαν με πέταξε πανό και μου δίνη ένα πολύ δυνατό χάραγμα στο στήθος έπεσα κάτω στο έδαφος πολύ τραυματισμένος
Captain morg το παιχνίδι τέλειωσε. εσείς η δυο σηκώστε τον και φερτών στην Λένα η δύο πειρατές με σήκωσα από το χεριά και με σειράν μέχρι εκεί ο morg πήγε στην κοπέλα.
Captain morg- τη έγινε μικρέ πριν λίγη ορά με απειλούσες πώς θα με σκότωνες και τώρα τη . για να σε τιμωρήσω σκοτώσω την φιλήσου . όσο εμείς παλεύαμε πιάσαμε την φιλήσου και θα την σκοτώσουμε και εσύ δεν μπορείς να κανίς τίποτα χαχαχααχαχαχ
φερτέ την κοπέλα δεν ξερό πώς είχαν πιάσει την σάρα αλλά την φέρνανε δεμένη
Εγώ –έστω και της πειράξεις μια τρίχα από τα μίλια της θα το πλήρωσης πολύ ακριβά
Back to top Go down
Sponsored content





(Τελος) Το ζώο ξύπνα    Empty
PostSubject: Re: (Τελος) Το ζώο ξύπνα    (Τελος) Το ζώο ξύπνα    I_icon_minitime

Back to top Go down
 
(Τελος) Το ζώο ξύπνα
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Τέλος-Αποστολή] Στο Τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό
» {Αρχή}The Punisher Pirates:Το τέλος ενός ταξιδιού,η αρχή μιας νέας περιπέτειας {Τέλος}
» [Τέλος] Το τέλος είναι η μαγεία..
» [Τέλος] New War
» [Τέλος] Mr Bel knows..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: North Blue :: Duergar Town-
Jump to: