Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeSun Nov 25, 2012 6:18 pm

Με το πόδι του, προσπάθησε να με χτυπήσει στο στομάχι, όμως κρατώντας τον απ τα χέρια, τον σήκωσα στον αέρα και τον πέταξα με φόρα στο απέναντι σπίτι.
Ο τοίχος καταστράφηκε ακαριαία.
Πάρτε τους 2 τραυματίες και τρέξτε προς το πλοίο! φώναζα στους 3 ναύτες που ήταν υγιείς
Ενεργοποίησα τους μηχανισμούς που βγάζουν τα μαχαίρια , ενώ έτρεχα προς τα συντρίμμια και τον ψαράνθρωπο.
Πριν προλάβω να καρφώσω το κεφάλι του στο έδαφος, έφυγε με ένα άλμα .Το κομμάτι της πέτρας που χτύπησα έσπασε στα δυο.
Γύρισα και με το αριστερό μου χερι απέκρουσα την κλωτσιά του Ψαρανθρώπου.Όταν σήκωσα το βλέμμα μου όμως αντίκρισα έναν άλλο ψαράνθρωπο.Ήταν κίτρινος σε αντίθεση με τον άλλο.
Με το άλλο χέρι, τον κάρφωσα στο στομάχι , ενω με το χτύπημα τον απώθησα μερικά μέτρα.Πάτησα γερά στο έδαφος και εκτοξεύτηκα προς τα πάνω του.Απέκρουσε το πρώτο μου χτύπημα με το πόδι, και μου ανταπέδωσε με μια γροθιά.Έσκυψα αποφεύγοντας την και προσπάθησα να τον ρίξω , παίρνοντάς του τα πόδια με ένα γυριστό χτύπημα.
Πηδώντας, το απέφυγε, όμως του έπιασα το πόδι, και τον έφερα με΄φόρα στο έδαφος.Σκόνη και χώμα σηκώθηκε απο το σημείο της σύγκρουσης .Δίχως να χάσω χρόνο , πήδηξα προς το μέρος του.



Last edited by DIRK on Mon Nov 26, 2012 7:55 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeMon Nov 26, 2012 7:35 pm

Oi λεπίδες των μαχαιριών μου καρφώθηκαν δεξιά και αριστερά στον λαιμό του.;Hταν το μοιραίο χτύπημα
Έφτυσα επάνω στον ψαρανθρωπο την ώρα που ξεψυχούσε.Τίναξα τα μαχαίρια μου και άρχισα να φεύγω απο εκείνο το μέρος.Στο μυαλό μου υπήρξε μονο ο θυμός.Πως μπορούσα και φάνηκα τοσο αδύναμος?
Αίμα βγήκε απο το στόμα μου λογο του χτυπήματος στο στομάχι.Αφου το σκούπισα με τνα μαντίλι, το πέταξα πίσω μου.
Λίγες στιγμές μετά έφτασα στο καράβι..Η ατμόσφαιρα που επικρατούσε, ήταν βαριά.
Οι δυο χτυπημένοι ναύτες δέχονταν τις πρώτες βοήθειες απο την lightning και τους άλλους 3 ναύτες.
Έδωσα την εντολή να σαλπάρουμε.Πλησίασα τον drake και του είπα πως θα πάω σε κάποιο νησί για λίγο καιρό, και τους είπα να πάνε στο κατεστραμμένο Elfheim για να βρούνε καταφύγιο μέχρι που να επικοινωνήσω μαζί τους.
Με μεγάλη απογοήτευση δέχτηκε.Έτσι μου κατέβασαν την βάρκα, μου έδωσαν έναν χάρτη, και άρχισα να απομακρύνομαι απο το πλήρωμα μου , ενω σκέψεις κατέκλυζαν το μυαλό μου
Back to top Go down
Destro
Administrator
Administrator
avatar


Όνομα Χαρακτήρα : Destro
Posts : 2474
Join date : 2012-08-12
Age : 35

Character sheet
Remaining Health: 100%

[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitimeTue Nov 27, 2012 11:25 am

Όνομα χαρακτήρα: Alucard

P.o.M. Points: 5

Belli: 30,000

Τυχόν παρατηρήσεις: Ο Chrome πήρε την πρωτοβουλία κι έκανε απεγκατάσταση μόνος του μόλις την διάβασα.Η ιστορία έγινε διπλή καθαρά για τα μπος και το σέβομαι αυτό. Αν ήταν μονή θα ήταν καλύτερη. Περαιτέρω σχόλια δεν κάνω. Την γραμματοσειρά αυτήν μην την χρησιμοποιείς, γιατί εμένα με ζαλίζει δεν ξέρω γιατί.
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Fishmen in the city [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
»  [Τέλος] Terror in the city of Bablan(Μέρος 3ο) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Terror in the city of Bablan(Μέρος 1ο) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
»  [Τέλος] Terror in the city of Bablan(Μέρος 4ο) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
»  [Τέλος] Terror in the city of Bablan(Μέρος 2ο) [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Zarzara Town-
Jump to: