Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 20, 2012 9:44 pm

Τρεις ώρες είχαν περάσει από την ώρα που ξεκίνησε η επίδειξη και τίποτα το αξιόλογο δεν είχε συμβεί. Όλοι μου οι άντρες είχαν προμηθευτεί με ασυρμάτους έτσι ώστε να μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μου, ανά πάσα στιγμή.
Κύριε, πρόβλημα στην είσοδο. Ένας ζητιάνος θέλει να μπει στον χώρο της εταιρίας. Τι θέλετε να κάνω? Ακούστηκε η φωνή ενός από τους άντρες που είχα αφήσει στην είσοδο.
Τίποτα, κράτα τον εκεί. Έρχομαι να το αναλάβω. Tim, έλα και πάρε την θέση μου, θέλω να μου αναφέρεις οτιδήποτε συμβεί. Είπα και έφυγα για την είσοδο, μερικά δευτερόλεπτα αργότερα βρισκόμουν μπροστά στην είσοδο. Έπιασα τον ζητιάνο από τον γιακά και τον έβγαλα εκτός του χώρου της εταιρίας. Κοίταξα πίσω μου για να σιγουρευτώ πως δεν φαίνομαι στους Marine που είχα κοντά μου και τον οδήγησα σε ένα σοκάκι.
Ξέρεις αντιπαθώ ιδιαίτερα τους ανθρώπους που μπλέκονται με εμένα και την πληρωμή μου. Η επίδειξη αυτή πρέπει να συνεχιστεί δίχως απρόοπτα, οπότε εσύ πρέπει να μείνεις ήσυχος. Του είπα και αφού σιγουρεύτηκα πως ήμουν μόνος μου, τον πέταξα κάτω και τον κάρφωσα στην καρδιά με τον καινούργιο μου κατάνα. Γύρισα το σπαθί έτσι ώστε να του προκαλέσω μεγαλύτερη ζημιά και να πεθάνει ακαριαία, εκείνος έβγαλε έναν αχνό ήχο και ύστερα έμεινε ακίνητος.
Back to top Go down
Roni
Simple Member
Simple Member
Roni


Όνομα Χαρακτήρα : Shin Kirikaya
Posts : 9295
Location : Shin Sekai
Join date : 2012-10-19
Age : 33

Character sheet
Remaining Health: 100%

Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 20, 2012 9:52 pm

Σκούπισα το σπαθί μου και έλεγξα όλα μου τα ρούχα για τυχόν λεκέδες από αίμα αφού σιγουρεύτηκα πως ήμουν καθαρός, έβαλα το κατάνα μου στην θήκη του και επέστρεψα στον χώρο της επίδειξης. Με μεγάλη μου χαρά παρατήρησα πως η επίδειξη μόλις είχε τελειώσει, περίμενα να αδειάσει ο κόσμος και πλησίασα τον Doskoi Joe, εκείνος δίχως να μου πει κουβέντα μου έδειξε ένα πάκο από λεφτά. Τα μέτρησα για να είμαι σίγουρος πως ήταν όλα εκεί και ύστερα βρήκα τους άντρες μου και τους ευχαρίστησα για την βοήθεια. Κατευθύνθηκα προς το λιμάνι, δεν είχα κάποιο λόγο να μείνω εδώ. Ούτε και το ήθελα άλλωστε, τον ζητιάνο που είχα δολοφονήσει τον είχα αφήσει στο σοκάκι εκείνο. Δεν περίμενα να τον βρει κάποιος πριν το πρωί, αλλά καλού κακού έπρεπε να φύγω ώστε να είμαι καθαρός από τυχών κατηγορίες. Έφτασα στο πλοίο μου και αφού ετοίμασα όλα τα πράγματα μου, μπήκα και ξεκίνησα για τον επόμενο προορισμό μου. Ο λιγοστός χρόνος που είχα περάσει στο MirrorBall Island, άξιζε τον κόπο. Πλέον ήμουν ξεκούραστος και λίγο πιο πλούσιος από πριν.
Back to top Go down
Nemesis
StoryReader
StoryReader
Nemesis


Posts : 51
Location : Inside your Stories
Join date : 2012-11-11

Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitimeWed Nov 21, 2012 6:06 pm

Όνομα χαρακτήρα: Kenshin

P.o.M. Points: 3

Belli: 20.000

Τυχόν παρατηρήσεις: Απλή, γρήγορη, και χωρίς απρόοπτα ιστορία. Δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο, δεν με εντυπωσίασε ο τρόπος που γράφτηκε και δεν είχε τίποτα το οποίο να δικαιολογεί μεγαλύτερη αμοιβή. Ήλθες, είδες κι απήλθες απλά.
Back to top Go down
Sponsored content





Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]   Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας] - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Paid Protection [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» You wanna... Eat me? [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]
» [Τελος-Αποστολή]Δουλειά για όλους [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Ellite Killer [Τέλος-Δουλειά] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [τελος-δουλειά] μια μεγάλη γιορτή [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Once Again... [Τέλος] [Διεγραμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: East Blue :: Mirrorball Island-
Jump to: