Greek One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Greek One Piece Role Playing Game
 
HomeΑρχικήSearchLatest imagesRegisterLog in
To Greek One Piece Rpg διαθέτει Server στο Discord , μπορείτε να μας βρείτε πατώντας ΕΔΏ
Καλώς ορίσατε στο Greek One Piece Rpg! Εάν είστε νέος παίκτης παρακαλώ διαβάστε για το forum/παιχνίδι μας πατώντας ΕΔΩ
Για δημιουργία νέου χαρακτήρα δείτε ΕΔΩ
Μπορείτε να βρείτε τις νέες αλλαγές/προσθήκες στο παιχνίδι πατώντας ΕΔΏ
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 106 on Thu Dec 19, 2019 4:08 pm
Άλλοι Καταζητούμενοι
Άλλοι Φημισμένοι
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Affiliates




Ομάδες Κυνηγών
Wolfpack
School of the Wolf
Ομάδες Ναυτικών
Dragon Storm

 

 [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
DIRK
Guest
avatar



[Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Nov 18, 2012 7:36 pm



Είχαμε δυο μέρες που φύγαμε απο το Mejis island και την ηρεμία , με προορισμό το νησί Kashamin της South Blue. Στο νησί αυτό κατοικούσε ένας μονάρχης, ο οποίος απαίτησε συνάντηση μαζί μου μέσω των συμμάχων μου που πήγαν στο νησί του.Μαζί μας, είχαμε αρκετά όπλα, τα οποία σκόπευα να του τα πουλήσω
-τι έχεις στο μυαλό σου Alucard?ρώτησε ο Drake
-Σκέφτομαι το παρελθόν.Πρόσεχε πως με λες..Μην ξεχαστείς και με πεις Alucard η A μπροστά σε κόσμο..όχι ακόμα.
-Ξέρω, ξέρω.
-Έτσι.
Μετά την σύντομη συζήτηση κλείστηκα πάλι στον εαυτό μου...Έκανα σκέψεις για τον λόγο που με κάλεσε εκεί...Πιθανόν να ζητούσε συνεργασία, αλλα όπως και να είχε, έπρεπε να είμαι προετοιμασμένος για παν ενδεχόμενο .Σίγουρα μετά την καταστροφή του Elfheim είχα γίνει αρκετά γνωστός στον υπόκοσμο.Έβγαλα μια ακονόπετρα απ την τσέπη μου και άρχισα να ακονίζω τα μαχαίρια μου με δύναμη.Τα κομμάτια που έφευγαν απ τις τριβές, έμοιαζαν με χρυσόσκονη όταν αντανακλούσαν επάνω τους οι ακτίνες του ήλιου


Last edited by DIRK on Tue Nov 20, 2012 8:10 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Nov 18, 2012 7:49 pm


Το ταξίδι είχε περισσότερες δυσκολίες απ ότι θα περίμενα.Ο καιρός τις επόμενες μέρες δεν ήταν σύμμαχος μας..Βρεθήκαμε αντιμέτωποι με καταιγίδες και ισχυρούς ανέμους οι οποίοι μας έβγαζαν απ την πορεία μας, έτσι έπρεπε να συμβουλευόμαστε τους χάρτες αρκετά συχνά. Με τις πρώτες πρωινές ώρες της δέκατης μέρας που πέρασε, αρχίσαμε να αντικρίζουμε μερικά γνώριμα μέρη .Αυτήν την στιγμή περνούσαμε έξω απ το Eluria island, απο εκεί που αρχίσαμε...H lightning το κοιτούσε με δέος καθώς το Eluria, είναι σαν ένα παζλ εποχών, όπως υποδηλώνει και το παλιό όνομά του.Την προηγούμενη φορά που ήρθαμε εδώ, δεν μπόρεσε να το δει, καθως στην άφιξη νύσταζε και ηταν νύχτα, και στην αποχώρηση ήταν στην κουζίνα
-Σου αρέσει έτσι?
-Ναι! Δεν το είχα προσέξει!!..Απάντησε χωρίς να πάρει τα μάτια της απ το νησί .
Μετά το περιστατικό αυτό, δεν ακολούθησε κάτι το σημαντικό.Η νότια θάλασσα της South Blue την οποία διασχίζαμε , είναι οι πιο ήρεμες στον κόσμο, έτσι το ταξίδι μας κράτησε μόλις μια μέρα.
Μπροστά μας, άρχισε να αχνοφαίνεται ένα νησί.ήθελε τουλάχιστον 1 ώρα για να το φτάσουμε, έτσι πήγα στο δωμάτιο μου και ξάπλωσα.
Ξαφνικά το πλοίο άρχισε να κουνιέται βίαια κάνοντας με να πέσω απ το κρεβάτι...


Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeSun Nov 18, 2012 7:56 pm

Αυτό σήμαινε ένα πράγμα , μάχη.Ήμουν τόσο σίγουρος καθώς απέκλεια το γεγονός να είχε κακοκαιρία, διότι δεν υπήρχαν σύγνεφα
αφού σταθεροποιήθηκε το καράβι , ανέβηκα τρέχοντας στο κατάστρωμα.Δίπλα στο καράβι μας , υπήρχε ένα άλλο και στο κατάστρωμα γινόταν μάχη ανάμεσα στον drake, την ligthning , τους 5 ναύτες μου, και μερικούς άντρες με στολές Πάντα και με περίεργα ρούχα Shocked .Μέσα στο κεφάλι μου επικράτησε πανικός.Ποιος λογικός άνθρωπος θα φορούσε στολή Πάντα για να πολεμήσει Shocked ?
Ένα ξίφος απο την αριστερή πλευρά μου.Πήγαινε να με καρφώσει στον θώρακα με ύπουλο τρόπο...Γύρισα το βλέμμα μου και αντίκρισα έναν άντρα-πάντα(??? Shocked ) με ένα άθλιο καπέλο στο κεφάλι του .Φορούσε ένα κοντό παντελόνι και κρατούσε με περίσσια δύναμη το ξίφος του
Γύρισα το βλέμμα μου και αγριοκοίταζα τον τύπο ενώ έβγαζα το σπαθί μου για να αποκρούσω το χτύπημα. Η σύγκρουση των δυο κατανα είχε σαν αποτέλεσμα να σηκωθεί ένα ωστικό κύμα που τίναξε αυτόν τον άντρα πίσω , και τον Drake στην πόρτα
Σηκώθηκε ένα ελαφρύ αεράκι μετά το κύμα αυτό που άρχισε να διώχνει ένα ελαφρύ κύμα ομίχλης που υπήρχε στον δρόμο του πλοίου μας αποκαλύπτοντας ένα μεγάλο νησί με αρκετούς καταρράκτες και βουνά

Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 20, 2012 7:53 pm


Αυτό έφτανε μέχρι τον ουρανό.Ο άντρας που έμοιαζε με αποτυχημένη απομίμηση γλυκουλίστικου πάντα σηκώθηκε και άρχισε να τρέχει προς τα πάνω μου
Δεν θα φτάσετε στο νησί ποτέ χωρίς να με νικήσετε ! Θα σας σταματήσω εγώ! ο δυνατότερος ξιφομάχος τον Pandarians , ο r
Απορημένος έτρεξα προς τα πάνω του και απέκρουσα το χτύπημα του κρατώντας τα δυο ξίφη μας στον αέρα
-Είπες Jinta? μήπως έχεις κάποια συγγένεια με τον Jinta
απο την emor city
?
-Όχι γιατ.......Μα τι κάθομαι και κάνω? συνομιλώ με τον αντίπαλό μου ? ? Τράβηξε προς τα πίσω το ξίφος του και πήγε να μου το φέρει στο δεξί πλευρό.Όμως ξέχασε κάτι σημαντικό .Έκανε ένα λάθος που κανένας ξιφομάχος δεν κάνει! Άφησε κενό το σώμα του.Χωρίς να χάσω ούτε δευτερόλεπτο κάρφωσα το κατανα μου βαθιά μέσα στο στομάχι του .Εκείνος ξαφνιασμένος (και ενώ πονούσε) σταμάτησε την επίθεση.Τράβηξα αστραπιαία το σπαθί μου απο μέσα του και χτύπησα το σπαθί του ωστε να πέσει κάτω .Κατευθείαν μαζεύτηκαν και οι ναύτες μου μετά τις μάχες τους τις οποίες είχαν βγει νικητές, γύρω του και τον σημάδευαν με τις καραμπίνες τους
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 20, 2012 7:57 pm

-Ποιος είσαι? ΤΙ σε έφερε εδώ?
-Σιγά μην σου μιλήσω βρομιάρη!είπε καθώς έφτυνε αίμα στο κατάστρωμα του πλοίου .
ο Drake έτρεξε προς τα πάνω του και τον κλώτσησε στα πλευρά, και απ ότι έκρινα απο τον ήχο, πρέπει να του έσπασε μερικά
-Μην μιλάς έτσι στον Καπετάνιο ....Είπε και γύρισε ξανά στην θέση μου .Τον ευχαρίστησα για την κίνηση του, καθώς έτσι αισθανόμουν πως μου έδειχνε τον σεβασμό του
-Τώρα θα μιλήσεις?
-Είμαι ο Jinta , μέλος των Panda Pirates..Με έστειλε ο Pandaman εδώ για να σας σταματήσω...
Μόλις άκουσαν το όνομα Pandaman όλοι οι ναύτες μου όπως επίσης και ο Drake έμειναν με ένα τρομοκρατημένο βλέμμα στα προσωπα τους.Απο έναν ξέφυγαν μερικές λέξεις...Δεν γνώριζαν που τους πήγαινα
-Pa ...Pandaman????
O Jinta γύρισε προς το μέρος του γελώντας.
-Καταλάβατε τι σας περιμένει αν πάτε σε αυτό το νησί έτσι ?
Προχώρησα προς το μέρος του..ήθελα να δείξω στο πλήρωμά μου τον λόγο που δεν έπρεπε να φοβάται...
ΤΟν πάτησα στο στέρνο, μειώνοντας τον αέρα που έπαιρνε στα πνευμόνια του..Ενεργοποίησα τον μηχανισμό του μαχαιριού του δεξιού χεριού που έβγαζε το φρεσκοακονισμένο μαχαίρι μου...
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 20, 2012 7:59 pm

Νομίζεις οτι είσαι σε θέση να μας ρίχνεις απειλές και άσκοπες προειδοποιήσεις?
Έσκυψα επάνω του...Άρχισα να χαράζω το σώμα του με το μαχαίρι μου ..Οι φωνές του ακούγονταν σε μεγάλη διάμετρο..
Έφερα το χέρι μου επάνω απο τον ώμο μου, ενώ ετοίμαζα το τελειωτικό χτύπημα

Κανείς, δεν μου λέει ποιον θα σέβομαι η θα φοβάμαι...Και το κυριότερο, κανένας δεν με προσβάλει μπροστά στο πλήρωμα μου ...
Κατέβασα το χέρι μου με δύναμη, καρφώνοντας το μαχαίρι στο κρανίο του Jinta.Όταν το τράβηξα, ήταν ηδη νεκρός, και ένα στρώμα απ το αίμα του, διακοσμούσε την λεπίδα του μαχαιριού μου...
Σηκώθηκα όρθιος, ενώ το αεράκι συνέχισε να φυσά.
Διέταξα τους ναύτες να πετάξουν τα πτώματα στην θάλασσα...Ανα δυο, άρχισαν να σηκώνουν τα άψυχα σώματα των εχθρών μας και να τα απωθούν προς την θάλασσα..
Αμέσως μετα την ενέργεια αυτή , οι ναύτες μαζί με την βοήθεια του Drake, άρχισαν να μεταφέρουν προμήθειες και οπλισμό , απο το αντίπαλο πλοίο..
Μόλις οι εργασίες τελείωσαν, αφήσαμε το πλοιο τους να πηγαίνει προς το άγνωστο , ενώ εμείς πλέαμε προς το περίεργο αυτό νησί
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 20, 2012 8:01 pm


Μολις συνεχίσαμε την πορεια μας για το
Kashamin, άρχισα να σκέφτομαι αρνητικά, ενω καθόμουν με ακουμπισμένους τους αγκώνες μου στην πλώρη, και έχοντας σταυρωμένα τα χέρια μου..Τι θα γινοταν άραγε αν μερικα απ τα λόγια του jinta ήταν αληθεια?? Αν τελικά η συζήτηση με τον Pandaman κατέληγε σε διαμάχη τι θα έκανα? Απ ότι είχα μάθει, ήταν χρήστης φρούτου του διαβόλου, κάτι το οποίο τον έφερνε σε πλεονεκτικότερη θέση απ την δική μου..Μέχρι τώρα, δεν είχα σκεφτεί την πιθανότητα να αντιμετώπιζα κάποιον χρήστη φρούτου του διαβόλου καθώς δεν είχε τύχει να συναντήσω κάποιον...
Απ το μυαλό μου τοτε πέρασε μια άλλη σκέψη....Γιατί ο Pandaman έστειλε τον Jinta για να μας σταματήσει εφόσον ο ίδιος μας κάλεσε? Μήπως επρόκειτο για καποια παγίδα?
Ήταν ένα αρκετά πιθανό σεναριο, όμως δεν υπήρχε κάποιος ιδιαίτερος λόγος για να το κάνει.

Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 20, 2012 8:03 pm

Δεν ήξερα τι έπρεπε να επιλέξω...
Ο χρόνος πέρασε αρκετά γρήγορα, τόσο που με ξάφνιασε.. Φαίνεται πως οι σκέψεις μου με κράτησαν συντροφιά όλη την ώρα του ταξιδιού...Αν και δεν ήμουν αρκετό καιρό μαζί με την Lightning και το υπόλοιπο πλήρωμα, σε αντίθεση με τον Drake, δεν μπορούσα να παραβλέψω την πρόθεσή τους να με ακολουθήσουν, έτσι δεν είχα σκοπό να τους φέρομαι άσχημα, η να τους καταπιέζω παραπάνω απ ότι χρειάζεται για να με σέβονται..Δεν ήθελα να δείχνω , ούτε να είμαι ευάλωτος σε θέματα συναισθηματικού δεσίματος με τους ανθρώπους του πληρώματος, έτσι ήμουν σχετικά απόμακρος και έβαζα τον Drake να συνομιλεί μαζί τους και να τους δίνει εντολές.
Ρίξτε την άγκυρα! Ακούστηκε η φωνή του Drake απο πάνω , στο παρατηρητήριο...
Γύρισα το κεφάλι μου και είδα 3 ναύτες να γυρνούν τον μηχανισμό που την πετάει κάτω
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 20, 2012 8:05 pm

Μόλις έπεσε η άγκυρα , δόθηκε η εντολή πάλι απο τον Drake για να ετοιμαστεί μια βάρκα... Oι άντρες που δεν εργάστηκαν για να κατέβει η άγκυρα, έσυραν για να κατεβάσουν την μικρή βάρκα..
Έλυσαν τα σκοινιά, ακούμπησαν το πόδια τους για αντίσταση στα πλαϊνά και άρχισαν να κατεβάζουν τα σκοινιά της....Ακούμπησε με έναν ελαφρύ παφλασμό το θαλασσινό νερό ..Μόλις ο Drake κατέβηκε απ το παρατηρητήριο, διέταξα δυο ναύτες να κλειδώσουν την Lightning στο δωμάτιό μου , καθώς ήθελε να έρθει μαζί μας...Δεν θα διακινδύνευα κάτι..Υπήρχε σοβαρή περίπτωση οι διαπραγματεύσεις και οι συζητήσεις να μην πάνε καλα.... Μαζί μου, εκτός απ τον Drake, ήρθαν και 2 απο τους 5 συνολικά ναύτες, οι οποίοι κουβαλούσαν απο ένα κουτί με όπλα ο ένας, ενώ ο άλλος σφαίρες, τα οποία ήθελα να πουλήσω στον Pandaman .. Τοποθετήσαμε τα κουτιά ωστε να μην μας ενοχλούν, και οι ναύτες άρχισαν να κωπηλατούν , με στόχο να φτάσουμε το νησί
Πάτησα το πόδι μου στο νησί .... Μόλις κατέβηκαν και οι άλλοι έσυραν την βάρκα προς την αμμουδιά.. Έφεραν τα κιβώτια μαζί τους καθώς αρχίσαμε να περπατάμε προς τα βουνά του Kashamin, ανηφορικα..
Συνεχίζοντας την πορεία μας, είδαμε πως τα βουνά αποτελούνται απο στριφογυριστές σκάλες..Πρέπει στο ύψος να ήταν γύρω στα 2 χιλιόμετρα ..ήταν μια μεγάλη...Πολύ μεγάλη διαδρομή...
Οι ώρες περνούσαν πολύ αργά.. Τα σκαλιά ήταν υπερβολικά πολλά .. Τα πόδια όλων μας, έκαιγαν απο την υπερπροσπάθεια και τον πόνο ...Ανα τακτά χρονικά διαστήματα, σταματούσαμε για ξεκούραση..Δεν υπήρχε περίπτωση καποιος άνθρωπος να ανέβει όλα αυτά τα σκαλιά μόνο με μια προσπάθεια...Είχαμε ιδρώσει και είχαμε κουραστεί, όταν φτάσαμε στην κορυφή...Είχε βραδιάσει πλέον , και το υψόμετρο που ήμασταν είχε παρα πολύ κρύο ...
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest
avatar



[Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitimeTue Nov 20, 2012 8:10 pm

Επι τέλους αντικρίσαμε την κορυφή..Εδώ μια τεράστια πόλη ήταν χτισμένη σε αυτόν τον περίεργο τόπο...Επάνω στην κορυφή του , υπήρχε ένα επιβλητικό κάστρο...Μόλις αντικρίσαμε τον δρόμο που οδηγούσε στο κάστρο, το ηθικό μας έπεσε στο μηδέν..ήταν μια πολύ μεγάλη διαδρομή, έτσι αποφασίσαμε να ξεκουραστούμε, άλλοι με ύπνο, και άλλοι καθούμενοι ...
Λίγες ώρες μετά, σηκωθήκαμε και αρχίσαμε να περπατάμε προς το μεγάλο και περίεργα φτιαγμένο παλάτι..ήταν διακοσμημένο περίεργα... Φτάσαμε στο κάστρο, τις πρώτες πρωινές ώρες....Την πύλη φυλούσαν περίπου δέκα άντρες-παντα, με στολές οι οποίες συμπεριελάμβαναν τα σήματα που είδαμε πριν στο κάστρο..O οπλισμός τους αποτελούταν απο ξίφη και δεν κρατούσαν πιστόλια η γενικά άλλα όπλα μακριάς βολής, όπως τόξα, βαλλίστρες , καραμπίνες η κανόνια χειρός
Μόλις μας αντιλήφθηκαν, τράβηξαν τα όπλα τους και στράφηκαν προς τα εμάς...
Σταματήστε εκεί που βρίσκεστε,διέταξε ο άντρας που φαινόταν σαν να ήταν ανώτερος των άλλων λόγο της πιο καλοπροσεγμενης και καλοφτιαγμένης στολής του, όπως επίσης και του καπέλου του, το οποίο ήταν διακοσμημένο με μια ασημένια επιγραφή..
Αμέσως οι 2 ναύτες μου, έβγαλαν τις καραμπίνες τους και στόχευαν τους άντρες που μας απειλούσαν...
Σήκωσα το χέρι μου, κάνοντας τους ένα καθησυχαστικό σήμα..
Χαμήλωσαν τις καραμπίνες τους.
Ερχόμαστε μετά απο πρόσκληση του Pandaman είπα στον άντρα..
Με κοίταξε εξεταστικά πριν απαντήσει ...
Δεν βρίσκεται εδώ αυτήν την στιγμή, και έχει αφήσει τον Jinta υπεύθυνο στην θέση του..Είναι ένα απο τα πιο δυνατά μέλη του πληρώματος του ..
Μα μας έχει καλέσει..είπα σκεπτόμενος όλη την κούραση που τραβήξαμε ως εδώ ,,
Δεν μπορώ να σας αφήσω να μπείτε...Καταλαβαίνεται ...
Με ένα νεύμα, του έδειξα πως καταλαβαίνω
Θέλω να του μεταφέρετε το μήνυμα πως ο ''Α'' ήρθε μέχρι εδώ...Θα επιστρέψω μετα απο αρκετό καιρό καθώς έχω αφήσει μερικές υποχρεώσεις στην East Blue τις οποίες δεν έχω τελειώσει...Επίσης δώστε του αυτά τα κιβώτια ως ένδειξη της φιλίας μου, είπα κάνοντας σήμα στους ναύτες να φέρουν τα κιβώτια μπροστά...
Περιέχουν όπλα και σφαίρες, τα οποία κλέψαμε απο το ναυτικό, οπότε η ποιότητά τους έίναι άριστη, και εγγυώμαι γι αυτό..Τα όπλα του ναυτικού δύσκολα κολλάνε, και είναι ελαφριά , όπως επίσης και ευκολόχρηστα...Έχουν 30αρα δεσμίδα και σφαίρες 7.62..Ελπίζω να τα χρησιμοποιήσει σωστά ο αφέντης σας...

Μετά απο έναν σύντομο χαιρετισμό, πήραμε τον δύσκολο δρόμο της καθόδου..
Τελικά ο JInta, πρέπει να είχε δράσει αυτόβουλα και να ήρθε να μας επιτεθεί..
όταν φτάσαμε στο πλοίο , ο ήλιος είχε φτάσει στο πιο υψηλό σημείο του.... Αφού έβαλε τους ναύτες να ανεβάσουν την βάρκα και την άγκυρα, O Drake κατευθύνθηκε προς το πηδάλιο ....Οι ναύτες άνοιξαν πανιά, και το πλοίο μας άρχισε να απομακρύνεται απο το νησί...
Back to top Go down
Sponsored content





[Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] Empty
PostSubject: Re: [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]   [Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
[Τέλος] Trading with the pandas [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» The Name... [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος]R.E.M. [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Keep going [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» Somewhere Far Beyond [Τέλος] [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]
» [Τέλος] Not now [Διεγραμμένος Χαρακτήρας]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek One Piece RPG :: Περιοχές :: South Blue :: Kashamin-
Jump to: